0

To było w 2016 roku

12

Lol czemu Simeone ? Kolejny trener z naciskiem na grę obronną

9

A co jest złego z kopiowania. Wątpię by większość osób tutaj miało ochotę obserwować Twittera by szukać takich informacji

2

Kto pisze o transferze Kane ?

0

Fenomenalny bramkarz, szkoda mi tego, że tak mało gra. Fajnie w Liverpoolu byłoby go widzieć

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Myślicie, że laptop z procesorem nvidia geforce 940 MX, procesorem intel i5 i 8 GB RAM pociągnie takie gry jak FIFA 18 na wysokich wymaganiach ?

24

Zobaczymy jaki teraz będzie odzew w końcowych meczach, czy zmieni taktykę formacje i grę, jeśli nadal tak to będzie wyglądać to warto się zastanowić nad przyszłością

0

A to zwracam honor

0

Dzisiaj premiera xD 29 marca data dodania

1

Sam bym nie zauważył, gdyby nie flashscore hehe

14

Dostał kartkę po zdjęciu

2

Po takim meczu to ban nie zaszkodzi hehe

3

Na dobrą sprawę to jesteś zjebany

0

A ja to miałem przedziwny sen po tym meczu, Barca grała z kimś w La Liga, prawdopodobnie z Valencią bo był to mecz tuż po tym blamażu i wygrywała 1-0 potem straciła gola na 1-1 a następnie Pique z premedytacją strzelił 2 samobóje i zaczął prowokować kibiców tym, źe i tak wygramy ligę.

0

Trener mógłby jakieś wnioski wyciągnąć, trener z jajem.

0

Ja p@#% k@#% ale zły jestem na piłkarzy i Valverde, na piłkarzy bo nie chce im się biegać chociaż są milionerami, a na Valverde bo wszystko sp@#%, wyniki wynikami, ale to Messi nam dupę ratował w tym sezonie a nie Valverde, po jego odejściu z taką grą będzie szajs i wstyd. Dzisiejszy mecz to brak szacunku dla nas kibiców.

0

„Kibicem się jest a nie bywa” nie chce mi się wierzyć, że to nie była żadna sugestia.

3

To nie znaczy, że każdy ma być taki jak ty

0

Ma ktoś tutaj Samsung Galaxy S8 i czy warto go wziąć czy raczej jakiś nowszy model IPhone obecnie mam IPhone SE

0

Nie wiem kto to na serio traktuje, nie wiem po co w ogóle takie brednie tutaj wstawiłeś.

0

Luzik ;)

1

zawahanie*

2

Zniknął nasz own goal na długi czas, ale jak już wrócił to z przytupem

0

Co ty pierdzielisz Real jest lepszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brazylijczyka na LO dla lepszego zgrania

0

Zna ktoś może więcej takich surowych filmów jak Sicario czy To nie jest kraj dla starych ludzi. Chciałbym jakieś dobre kino obejrzeć

3

Paulinho zagrał bardzo słaby mecz i powinien być zmieniony dużo wcześniej, Denis dał świetną zmianę

0

Po prostu nigdy nie odnaleźliście Boga i tak piszecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?