0

Kolejny idiota.

0

Ma ktoś jakiś link do meczu Argentyny ?

0

Tylko mistrzostwo świata Messiego może mu dać ZP. Podejrzewam, że nawet jeśli Neymar by je wygrał z Brazylią to i tak panienka dostanie

9

Dla stęsknionych futbolu. Dziś o 20.55 na Polsat Sport mecz Francja-Irlandia.

0

W Pucharze Króla tez grali rezerwowi chociażby pierwsze mecze albo nawet z Sociedac 1 mecz

0

No tego to się nikt nie spodziewał haha, ale to w stylu Realu

0

Od razu na La Ramblę

0

Halo od razu mówię ze nie znam wyniku finału udało mi się to zrobić ale czy mógłby ktoś podać link do powtórki meczu może być na youtube byleby w nazwie tej powtórki nie było wyniku meczu pozdrawiam i z góry dziękuje

0

Tez bym wolał Naingollana, który nie łapie kontuzji i można być niemal pewnym, że się sprawdzi bo to takiej klasy zawodnik

9

2 mecze 27 goli ?

0

Wcale nie, na PO jest Carvajal i Odriozola, a do tego może tam zagrać Azpilicueta i właśnie Nacho. Nacho może zagrać wszędzie na obronie więc nie dziwie się, że wziął tak uniwersalnego gracza. Roberto na pomocy i tak nie ma szans na grę

1

Neandertale zwykłe

0

Przecież nie powiedziałem, że słabo broni

3

Ter Stegen-Semedo/Roberto-Pique-Umtiti-Alba-Busquets-Rakitić-Coutinho-Messi-Dembele/Suarez/Griezmann. Na PO będzie rywalizacja i w ataku na 2 miejsca 3 świetnych graczy. Zobaczymy jak to będzie

0

Może i jest dziadkiem ale nadal dobrze broni

0

jest na necie transmisja z celebracji ?

0

A co w tym złego

0

Nie wiem czy poprawić, ale warto robić zdjęcia programem vsco

11

Skąd miał wiedzieć, że tak to się potoczy, nie dziwie mu się wyboru PSG, poszedł za Emerym, który zrobił z niego gwiazdę La Liga

0

Samper też zagrał dobry presezon a i tak szansy nie dostał

0

Poleciałeś grubo

1

Nazwa tej sztuki, w Polsce wiele razy ją widziałem i właśnie tak ją się nazywa

0

Czyżby bramy nieba i płomienie piekła

0

Rok temu u mnie oblali, ale to dlatego, że stres zeżarł koleżankę i zapomniała mowy polskiej

1

Ale fajny skład

0

Ostatnio dużo słyszę o tym, że PES 18 ma lepszy gameplay od FIFA 18. Jest tu może jakiś gracz Pesa i mógłby co nieco powiedzieć o grze i dlaczego warto by go kupić

0

Wie ktoś kiedy do gry wraca Neymar ?

0

Ma ktoś namiar na jakiś sprawdzony adblock

0

Prawym przyciskiem myszy na ekranie głównym spróbuj kliknąć w panel sterowania nvidia i ustaw w ustawieniach programu żeby pes się uruchamiał z kartą

0

Nie bądź taki do przodu, Barca ostatnio nie stawia na wychowanków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?