Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny idiota.
0
Ma ktoś jakiś link do meczu Argentyny ?
0
Tylko mistrzostwo świata Messiego może mu dać ZP. Podejrzewam, że nawet jeśli Neymar by je wygrał z Brazylią to i tak panienka dostanie
9
Dla stęsknionych futbolu. Dziś o 20.55 na Polsat Sport mecz Francja-Irlandia.
0
W Pucharze Króla tez grali rezerwowi chociażby pierwsze mecze albo nawet z Sociedac 1 mecz
0
No tego to się nikt nie spodziewał haha, ale to w stylu Realu
0
Od razu na La Ramblę
0
Halo od razu mówię ze nie znam wyniku finału udało mi się to zrobić ale czy mógłby ktoś podać link do powtórki meczu może być na youtube byleby w nazwie tej powtórki nie było wyniku meczu pozdrawiam i z góry dziękuje
0
Tez bym wolał Naingollana, który nie łapie kontuzji i można być niemal pewnym, że się sprawdzi bo to takiej klasy zawodnik
9
2 mecze 27 goli ?
0
Wcale nie, na PO jest Carvajal i Odriozola, a do tego może tam zagrać Azpilicueta i właśnie Nacho. Nacho może zagrać wszędzie na obronie więc nie dziwie się, że wziął tak uniwersalnego gracza. Roberto na pomocy i tak nie ma szans na grę
1
Neandertale zwykłe
0
Przecież nie powiedziałem, że słabo broni
3
Ter Stegen-Semedo/Roberto-Pique-Umtiti-Alba-Busquets-Rakitić-Coutinho-Messi-Dembele/Suarez/Griezmann. Na PO będzie rywalizacja i w ataku na 2 miejsca 3 świetnych graczy. Zobaczymy jak to będzie
0
Może i jest dziadkiem ale nadal dobrze broni
0
jest na necie transmisja z celebracji ?
0
A co w tym złego
0
Nie wiem czy poprawić, ale warto robić zdjęcia programem vsco
11
Skąd miał wiedzieć, że tak to się potoczy, nie dziwie mu się wyboru PSG, poszedł za Emerym, który zrobił z niego gwiazdę La Liga
0
Samper też zagrał dobry presezon a i tak szansy nie dostał
0
Poleciałeś grubo
1
Nazwa tej sztuki, w Polsce wiele razy ją widziałem i właśnie tak ją się nazywa
0
Czyżby bramy nieba i płomienie piekła
0
Rok temu u mnie oblali, ale to dlatego, że stres zeżarł koleżankę i zapomniała mowy polskiej
1
Ale fajny skład
0
Ostatnio dużo słyszę o tym, że PES 18 ma lepszy gameplay od FIFA 18. Jest tu może jakiś gracz Pesa i mógłby co nieco powiedzieć o grze i dlaczego warto by go kupić
0
Wie ktoś kiedy do gry wraca Neymar ?
0
Ma ktoś namiar na jakiś sprawdzony adblock
0
Prawym przyciskiem myszy na ekranie głównym spróbuj kliknąć w panel sterowania nvidia i ustaw w ustawieniach programu żeby pes się uruchamiał z kartą
0
Nie bądź taki do przodu, Barca ostatnio nie stawia na wychowanków