Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przydałby się nowy dodatkowy kanał eleven. PSG już gra a u nich transmisja zaczyna się o 17.20 20 minut po rozpoczęciu bo kończą mecz Bundesligi :/
1
Tak to jest w katolicyzmie i oczywiście, że to nie ma sensu, w Biblii ludzie się chrzcili gdy byli już w pełni świadomi, że tego chcą.
5
A to zaskakująca informacja
51
Sampaoli ma niezdrową obsesję na punkcie Messiego
0
Długie nogi, długie rzęsy, długie włosy
4
Ale on sam preferuje grę na ŚP, żeby nie było później jak z Fabregasem, który odszedł bo grał na fałszywej 9.
4
Tylko szkoda Sergiego Roberto
1
Ronaldo niby czemu, tak obiektywnie patrząc, to jak gościu, który nie umie dryblować, nie jest szybki, potyka się o własne nogi, i dobry mecz zagra raz na 3 mecze może być lepszy od Isco, który jest przekozakiem.
0
Digne w Barcelonie też potrzebuje pograć od czasu do czasu, tak do rotacji.
0
Już 61 lat, nie powiedziałbym, że na tyle wygląda
2
A co zrobił, to Suarez z**ebał
0
Tylko szkoda Roberto na PO, ale z drugiej strony gdzie miałby grać, na środku grają Paulinho i Denis, którzy też zasługują na minuty, do tego szkoda, że Umtitiego nie ma, mam nadzieję, że Pique się obudzi.
0
A niech Barca nie zagra, La Liga sama się skompromituje, gdyby takie rzeczy się działy w Madrycie, to mecz na 100 % byłby odwołany
1
Nie rozumiesz, że tutaj chodzi o bezpieczeństwo na stadionie, o bezpieczeństwo ludzi, na pewno znajdziesz inne zajęcie na te 2 godziny.
0
To jest jakieś bestialstwo
1
Jak widać nie pożałowałem tego, że dziś odpuściłem Barcę i obejrzałem PSG, a 2 połowę Chelsea tam to się działo.
0
Uważasz, że nie jestem fanem bo odpuszczam 1 mecz by obejrzeć takie spotkanie jak PSG-Bayern XD
2
Czy tylko mnie irytuje komentarz Szpakowskiego na TVP ?
0
ja osobiście będę oglądał PSG- Bayern, to może być wielki hit
5
XD ty tak serio ?
0
Paco niestety nie powołany
0
Jaką polecacie książkę, która by mnie naprawdę wciągnęła, właśnie 1 skończyłem a z chcęcia bym coś wciągającego poczytał
1
Co się pod Emirates dzieje że opóźnienie
0
Jak najbardziej ale wtedy musi ktoś odejść mamy problem bogactwa w pomocy, do tego to dobrzy zawodnicy Rakitić, Iniesta, Sergio, Sergi, Denis Suarez, Gomes to już 6 zawodników a do tego jest Rafinha i Turan.
0
I to jak udany
0
Często dostają informację ile osób ma nie zdać danego dnia, to przykre ale prawdziwe. Mam znajomego, który pracuje jako właśnie egzaminator i takie rzeczy się dzieją
0
I w końcu jakieś rzetelne informacje
0
a Ty serio wierzysz w to, że Neymar powiedział takie coś do Coutinho haha. Brawo Ty.
1
The King In The North
0
wie ktoś czy będzie powtórka w tv walki McGregora z Mayweatherem albo ma ktoś link do całej walki ?