0

Przydałby się nowy dodatkowy kanał eleven. PSG już gra a u nich transmisja zaczyna się o 17.20 20 minut po rozpoczęciu bo kończą mecz Bundesligi :/

1

Tak to jest w katolicyzmie i oczywiście, że to nie ma sensu, w Biblii ludzie się chrzcili gdy byli już w pełni świadomi, że tego chcą.

5

A to zaskakująca informacja

51

Sampaoli ma niezdrową obsesję na punkcie Messiego

0

Długie nogi, długie rzęsy, długie włosy

4

Ale on sam preferuje grę na ŚP, żeby nie było później jak z Fabregasem, który odszedł bo grał na fałszywej 9.

4

Tylko szkoda Sergiego Roberto

1

Ronaldo niby czemu, tak obiektywnie patrząc, to jak gościu, który nie umie dryblować, nie jest szybki, potyka się o własne nogi, i dobry mecz zagra raz na 3 mecze może być lepszy od Isco, który jest przekozakiem.

0

Digne w Barcelonie też potrzebuje pograć od czasu do czasu, tak do rotacji.

0

Już 61 lat, nie powiedziałbym, że na tyle wygląda

2

A co zrobił, to Suarez z**ebał

0

Tylko szkoda Roberto na PO, ale z drugiej strony gdzie miałby grać, na środku grają Paulinho i Denis, którzy też zasługują na minuty, do tego szkoda, że Umtitiego nie ma, mam nadzieję, że Pique się obudzi.

0

A niech Barca nie zagra, La Liga sama się skompromituje, gdyby takie rzeczy się działy w Madrycie, to mecz na 100 % byłby odwołany

1

Nie rozumiesz, że tutaj chodzi o bezpieczeństwo na stadionie, o bezpieczeństwo ludzi, na pewno znajdziesz inne zajęcie na te 2 godziny.

0

To jest jakieś bestialstwo

1

Jak widać nie pożałowałem tego, że dziś odpuściłem Barcę i obejrzałem PSG, a 2 połowę Chelsea tam to się działo.

0

Uważasz, że nie jestem fanem bo odpuszczam 1 mecz by obejrzeć takie spotkanie jak PSG-Bayern XD

2

Czy tylko mnie irytuje komentarz Szpakowskiego na TVP ?

0

ja osobiście będę oglądał PSG- Bayern, to może być wielki hit

5

XD ty tak serio ?

0

Paco niestety nie powołany

0

Jaką polecacie książkę, która by mnie naprawdę wciągnęła, właśnie 1 skończyłem a z chcęcia bym coś wciągającego poczytał

1

Co się pod Emirates dzieje że opóźnienie

0

Jak najbardziej ale wtedy musi ktoś odejść mamy problem bogactwa w pomocy, do tego to dobrzy zawodnicy Rakitić, Iniesta, Sergio, Sergi, Denis Suarez, Gomes to już 6 zawodników a do tego jest Rafinha i Turan.

0

I to jak udany

0

Często dostają informację ile osób ma nie zdać danego dnia, to przykre ale prawdziwe. Mam znajomego, który pracuje jako właśnie egzaminator i takie rzeczy się dzieją

0

I w końcu jakieś rzetelne informacje

0

a Ty serio wierzysz w to, że Neymar powiedział takie coś do Coutinho haha. Brawo Ty.

1

The King In The North

0

wie ktoś czy będzie powtórka w tv walki McGregora z Mayweatherem albo ma ktoś link do całej walki ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?