0

no Kylian miał taką setę, że Benzema by strzelił

0

Alena sobie nie pogra, nie przy Valverde

0

Lepsza niż Cardi B

0

Jaki mecz polecacie dziś w LM. Ja się skłaniam ku City z Hoffenheim, dobrze się ich ogląda

0

Jak nie wyjdziemy z grupy to Valverde odejdzie.

1

Właśnie oglądam Dexter i podpasował od razu

0

Vidal powinen zagrać jutro od początku

0

Nie no ten Pepe przecież nie może być dobry, gra w Ligue 1 a tam poziom słaby, byle Neymar tam strzela gole.

0

Żeby to chociaż był jakiś mecz na szczycie, a to Betis-Leganes...

0

Taktycznie też mi świetnie wychodzi, ale mówię o strzałach, mam wiele sytuacji, które w 18 normalnie strzelałem a tutaj nie ma szans

1

Chyba kolega się za dużo naoglądał Testo i zbyt mocno wkręcił

0

Strzały są totalnie zepsute

0

Jeśli zerwane to dobre kilka miesięcy

0

To niedobrze, złośliwa kontuzja

0

Ktoś ogarnia jak to jest gdy mam kupiony origin access premium ten za 60 zł miesięcznie i gram sobie w FIFA 19 edycja mistrzowska, gdy nie przedłużę abonamentu w origin a kupię osobno FIFA 19 edycję standardową to co się stanie z tą edycją mistrzowską ? Przejdzie na moją standardową ? Pytanie dla ogarniających ten temat.

0

Przed wszystkim nie wiem jak szybkiego musisz mieć zawodnika, żeby nie dogonił cię obrońca, do tego strzały są gorszej jakości tak samo i podania, ja np w FIFA 18 byłem bossem a teraz muszę się uczyć na nowo jak wygrywać.

4

Mascherano odszedł bo wygryzł go Umtiti, a Masche chciał grać regularnie przed mistrzostwami. Co do całej reszty się zgadzam.

0

Co ty w ogóle pierdzielisz.

0

Tak, właśnie tam odebrałem

0

Tak, ja Fabian z Napoli odebrany

0

Ma ktoś z was problem z odpaleniem FIFA 19, chodzi o to, ze niby nie ma połączenia z Internetem i przez to się nie włącza

0

Po śmierci każdy dostanie to na co siał

0

narazie apka jedynie działa na stronie ea, trochę lipa

0

To dobra opcja.

0

Nie wiecie może czy w FIFA 19 jest osobny tryb rozegrania sezonu Champions League z takimi drużynami jakie są na ten sezon, coś jak World Cup w FIFA 18

0

Mam lapka, który nie ma wejścia na płyty CD, jeśli kupię pudełkową wersję FIFA 19 to normalnie zainstaluję FIFĘ używając kodu ?

0

Żadną, bo poziom trudności jest śmieszny

0

PSG nie da się oglądać, zero pomysłu na grę, panika i czysty przypadek

0

Miał jaja by odpowiedzieć

0

Co myślicie o ”Killshot” Eminema, pozamiatał MGK ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?