Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no Kylian miał taką setę, że Benzema by strzelił
0
Alena sobie nie pogra, nie przy Valverde
0
Lepsza niż Cardi B
0
Jaki mecz polecacie dziś w LM. Ja się skłaniam ku City z Hoffenheim, dobrze się ich ogląda
0
Jak nie wyjdziemy z grupy to Valverde odejdzie.
1
Właśnie oglądam Dexter i podpasował od razu
0
Vidal powinen zagrać jutro od początku
0
Nie no ten Pepe przecież nie może być dobry, gra w Ligue 1 a tam poziom słaby, byle Neymar tam strzela gole.
0
Żeby to chociaż był jakiś mecz na szczycie, a to Betis-Leganes...
0
Taktycznie też mi świetnie wychodzi, ale mówię o strzałach, mam wiele sytuacji, które w 18 normalnie strzelałem a tutaj nie ma szans
1
Chyba kolega się za dużo naoglądał Testo i zbyt mocno wkręcił
0
Strzały są totalnie zepsute
0
Jeśli zerwane to dobre kilka miesięcy
0
To niedobrze, złośliwa kontuzja
0
Ktoś ogarnia jak to jest gdy mam kupiony origin access premium ten za 60 zł miesięcznie i gram sobie w FIFA 19 edycja mistrzowska, gdy nie przedłużę abonamentu w origin a kupię osobno FIFA 19 edycję standardową to co się stanie z tą edycją mistrzowską ? Przejdzie na moją standardową ? Pytanie dla ogarniających ten temat.
0
Przed wszystkim nie wiem jak szybkiego musisz mieć zawodnika, żeby nie dogonił cię obrońca, do tego strzały są gorszej jakości tak samo i podania, ja np w FIFA 18 byłem bossem a teraz muszę się uczyć na nowo jak wygrywać.
4
Mascherano odszedł bo wygryzł go Umtiti, a Masche chciał grać regularnie przed mistrzostwami. Co do całej reszty się zgadzam.
0
Co ty w ogóle pierdzielisz.
0
Tak, właśnie tam odebrałem
0
Tak, ja Fabian z Napoli odebrany
0
Ma ktoś z was problem z odpaleniem FIFA 19, chodzi o to, ze niby nie ma połączenia z Internetem i przez to się nie włącza
0
Po śmierci każdy dostanie to na co siał
0
narazie apka jedynie działa na stronie ea, trochę lipa
0
To dobra opcja.
0
Nie wiecie może czy w FIFA 19 jest osobny tryb rozegrania sezonu Champions League z takimi drużynami jakie są na ten sezon, coś jak World Cup w FIFA 18
0
Mam lapka, który nie ma wejścia na płyty CD, jeśli kupię pudełkową wersję FIFA 19 to normalnie zainstaluję FIFĘ używając kodu ?
0
Żadną, bo poziom trudności jest śmieszny
0
PSG nie da się oglądać, zero pomysłu na grę, panika i czysty przypadek
0
Miał jaja by odpowiedzieć
0
Co myślicie o ”Killshot” Eminema, pozamiatał MGK ?