- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 811 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 811 Culés
6
https://www.instagram.com/nataszkan/?hl=pl
Najbardziej rakowe konto jakie widziałem. Usłyszałem o niej chyba dwa dni temu. Nie mogę wyjść z podziwu jaka tu jest ilość... nie wiem jak to nazwać. Jest to przedstawicielka młodzieżówki Wiosny Biedronia. Malowanie krwią z miesiączki, nieogolone pachy, pozowanie w zakrwawionych majtkach i nawet się przedstawianie ewolucji w książkach nie podoba...
0
@krzychu1526 myślałem że chodzi ci o to babkę co gada o tym jak to ją facet przyjdzie i wydyma xd
1
@krzychu1526 A jeszcze dokładasz swoją cegiełkę w promocji tego "raka".
Najlepiej ignorować takie rzeczy, świata nie zmienisz i tego że ludzi interesuje głupota.
1
@SithRM E tam promuje. Cisnę bekę. Na wyświetleniach na Insta nie da się zarobić.
1
@krzychu1526 oby to nie szło w tę stronę, ewidentnie ma coś z głową.
0
@Chwytliwy Aaa to już stara inba XDD
0
@krzychu1526 Mi się wydaje, że oni na tym właśnie sporo zarabiają.
0
@marcin000019 Na tym, że ktoś ciśnie bekę? Nie sądzę. Zarabiają niestety na tych co traktują ich poważnie i robią z nich turbonowoczesnych geniuszy.
0
@krzychu1526 co do jasnej Anielki właśnie zobaczyłem?
zostałem wychowany, że kobiet się nie bije ale temu czemuś to z chęcią bym przy****ił ...
0
@marcin000019 ona nie kolaboracji z żadną firmą z tego co widać, wątpię by cokolwiek zarabiała
0
@krzychu1526 najgorsze jest to, że sporo ludzi uważa taką psychiczną laske / atencjuszke za jakąś wspaniałą artystkę czy inny autorytet. Brak słów.
0
@krzychu1526 szkoda ze sami komentujące tutaj to chyba razczej samce ;:)