1

Czyli to wygląda tak, że bierzemy 30 letniego pomocnika plus średniego De Sciglio i dostajemy 25 mln. Teoretyczne fajnie, ale raz, że pensja Pjanica będzie duża a już z tym są problemy, do tego zajmą oni miejsca kolejno Puigowi, Alenii i ewentualnie Emersonowi bo już lepiej wziąć go niż De Sciglio.

1

@kamilos1214 Za to jakie mocne ma nogi

1

@QuQ Jak dla mnie to najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałem.

0

Witam. Wiecie może czy option files są dostępne na Xbox One do PES 2020?

1

@kubusnitecki Messi, Neymar, Lewy, De Bruyne, Ronaldo

0

@BarcaInfo Przecież ten gol to byłby jeden z jego najlepszych w karierze.

0

Fajnie, że mogą na tym zarobić ale do cholery, jak on odejdzie to później i tak ktoś będzie musiał przyjść. Pique grać wiecznie nie będzie i nie wiem czemu niby Araujo jest wyżej notowany niż Todibo.

0

@karol97 Tak czy inaczej oboje są lepsi od Rooneya.

0

@ferdas_rawa Sponsora na koszulce nie dało się uniknąć, Barca ma najlepszych piłkarzy, którzy zarabiają ogromne pieniądze, które skądś trzeba brać, nie można na wszystko patrzeć z sentymentu.

4

Nie no jest Rooney a nie ma Zlatana czy Suareza

0

@Zoker gówno prawda

0

@Misugi14 zdaje się, że 2011

0

Jaki to mecz na eleven sports 1 ?

0

@nammah czemu ?

2

@Nano22 Ja mam dokładnie tak samo jak Ty to opisujesz i uważam, że jednak trzeba z tym walczyć.

2

@Rogalson mam nadzieję, że to troll, bo inaczej jesteś zje***em

0

@MESSIah16 to moje drugie konto, kiedyś dostałem permanentnego za inne hehe

0

@daniel32778 Robinho przychodził do Realu jako gwiazda ligi brazylijskiej, niewiele mniejsza od Neymara.

0

@Hiacynk Nie wiem jak można podziwiać ludzi, którzy poświęcają swoją godność, wizerunek dla mamony ?

0

@cules100pro Wydaje mi się, że ta pierwsza w preorderze to inna płyta i już nie będzie dostępna. Zaś ta co wyszła wczoraj to jest dostępna dla każdego na serwisach.

0

A już się wiadro pomyj wylało haha

0

Ja nie wiem kogo teraz obchodzą takie tematy.

0

@matirix20 schemat jest w małej skrzynce gdzieś na dole, nie na górze

0

@MrMischol mnie to tam śmieszy, a jak widać kibice Barcy bez dystansu ze spiną

1

@Veb1233 ale ból dupy xD i nie mówcie mi, że tak nie jest

1

@amanter Po prostu Atletico wygrało i zasłużenie, a nie jest to powód by teraz szyderę cisnąć z Liverpoolu bo im się noga podwinęła, tym bardziej, że każdy wie jak się gra z Atletico. Po prostu tu aż widać, że to jest zazdrość, bo o Liverpoolu się mówi, że jest wspaniałą drużyną.

6

Ale na tej stronie jest masa dzieciaczków, widać jak bardzo ich boli, że Liverpool wyeliminował nas rok temu, że teraz każdą ich porażkę będą traktować jak niesamowity sukces by nacieszyć swoje ego.

0

@bafi dla mnie wybór oczywisty, BVB v PSG. Tam będzie kawał futbolu i większe gwiazdy.

0

@BigShaq BigShaq the one and only

0

Neymar jutro zagra w LM ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?