Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma ktoś stronę ze streamami?
0
@clyde Taktyk. Znaki
1
@Tomek54321 Wiele drużyn wiele by dało żeby to było chociaż 4...
3
@clyde To jest zbyt chore
1
@Godlo Co napisał nie tak?
0
@Gosciuu Nie taki straszny bo Ci się dobrze trafiło.
3
@barcelonaLM Co za popierdolony kraj
0
Barcelona 4-1 Real Madryt
5
@YoungTalents Niczym Michael Jackson
3
@kakusus Messi na ławce w El Clasico. Świetny pomysł...
0
@DejMian111 Lautaro Martinez
1
@jakub1906 Talent, praca i poświęcenie.
0
@ObiektywnyKibic121 A wy czytacie co on mówił? Powiedział, że rozumie koniec cyklu, ale nie rozumie sposobu pożegnania się.
0
@DonMatteo901 No co Ty nie powiesz.
0
@DonMatteo901 Pytaniem mi na pytanie odpowiadasz?
0
Pytanie dlaczego Ansu Fati nie gra
2
@IronSanHybrid Jak dla mnie najlepszy serial jaki oglądałem.
2
@Barca1992 Płacić 20 mln za niechcianego gościa w City, któremu za rok się kończy kontrakt, tylko po to by był 4 wyborem. Dobrze, że Garcia nie przyjdzie teraz.
0
@sebasek99 To prawda, że PES jest świetny, ale MyClub to gówno. Dziękuję, dobranoc.
0
@MESSIah16 Mi bardzo imponował gdy grał przeciwko Barcelonie w LM i na Copa America 2019. Uważam, że świetny napastnik. La Rambla coś pierdzieli, że jest średniakiem.
1
@tbas Ja uważam, że Garcia nie zbawi naszej obrony, przypominam, źe to on grał na środku obrony ostatnio gdy City wyłapało 5 goli.
0
@Mario96w Jaki to patent? Bo za nic nie mogę tego wygrać.
4
@IronSanHybrid To ma być laska, którą się stulejarze z La Rambli zachwycają?
24
@D10SLEO Mafia remake wyszła to gra
0
@jeyx77x Noo ta afera z Messim pokazała jak wielu beznadziejnych kibiców ma Barcelona. Zwłaszcza na tej stronie.
1
Kupuje ktoś Mafię remake?
2
@Mati90fcb Z sentymentem nie można legendy klubu pożegnać? W ogóle nie dziwi mnie, że ludzie płaczą, bo kibicują temu klubowi i przywiązują się do tych piłkarzy.
1
@pazio23 cda-hd.cc
0
@Agent005 Gdzie?
0
@Survier Kto chce Fonta?