0

ma ktoś stronę ze streamami?

0

@clyde Taktyk. Znaki

1

@Tomek54321 Wiele drużyn wiele by dało żeby to było chociaż 4...

3

@clyde To jest zbyt chore

1

@Godlo Co napisał nie tak?

0

@Gosciuu Nie taki straszny bo Ci się dobrze trafiło.

3

@barcelonaLM Co za popierdolony kraj

0

Barcelona 4-1 Real Madryt

5

@YoungTalents Niczym Michael Jackson

3

@kakusus Messi na ławce w El Clasico. Świetny pomysł...

0

@DejMian111 Lautaro Martinez

1

@jakub1906 Talent, praca i poświęcenie.

0

@ObiektywnyKibic121 A wy czytacie co on mówił? Powiedział, że rozumie koniec cyklu, ale nie rozumie sposobu pożegnania się.

0

@DonMatteo901 No co Ty nie powiesz.

0

@DonMatteo901 Pytaniem mi na pytanie odpowiadasz?

0

Pytanie dlaczego Ansu Fati nie gra

2

@IronSanHybrid Jak dla mnie najlepszy serial jaki oglądałem.

2

@Barca1992 Płacić 20 mln za niechcianego gościa w City, któremu za rok się kończy kontrakt, tylko po to by był 4 wyborem. Dobrze, że Garcia nie przyjdzie teraz.

0

@sebasek99 To prawda, że PES jest świetny, ale MyClub to gówno. Dziękuję, dobranoc.

0

@MESSIah16 Mi bardzo imponował gdy grał przeciwko Barcelonie w LM i na Copa America 2019. Uważam, że świetny napastnik. La Rambla coś pierdzieli, że jest średniakiem.

1

@tbas Ja uważam, że Garcia nie zbawi naszej obrony, przypominam, źe to on grał na środku obrony ostatnio gdy City wyłapało 5 goli.

0

@Mario96w Jaki to patent? Bo za nic nie mogę tego wygrać.

4

@IronSanHybrid To ma być laska, którą się stulejarze z La Rambli zachwycają?

24

@D10SLEO Mafia remake wyszła to gra

0

@jeyx77x Noo ta afera z Messim pokazała jak wielu beznadziejnych kibiców ma Barcelona. Zwłaszcza na tej stronie.

1

Kupuje ktoś Mafię remake?

2

@Mati90fcb Z sentymentem nie można legendy klubu pożegnać? W ogóle nie dziwi mnie, że ludzie płaczą, bo kibicują temu klubowi i przywiązują się do tych piłkarzy.

1

@pazio23 cda-hd.cc

0

@Agent005 Gdzie?

0

@Survier Kto chce Fonta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?