0

@barcelonaLM Faktycznie, pomyłka z mojej strony. W 2018 6 goli i 1 asysta, ale dużo karniaków.

2

@Encore W 2018 to był okradziony Ronaldo a nie jakiś Varane. Ronaldo, który nawalał bramki w fazie pucharowej Ligi Mistrzów aż miło.

0

@Bruttal Kto pisze, że nie jest lepszy? Bo nic na LR takiego nie widzę.

1

@MarshallLAW Łudzisz się, że Messi w Barcelonie będzie grał na skrzydle i że Depay to typowy skrzydłowy.

8

Dobry jest, może jednak Pique nie jest największym biznesmenem w Barcy.

1

Jak jest sytuacja z dorwaniem biletów na El Clasico na Camp Nou? Był ktoś kiedyś, może chciałby się podzielić. Chciałbym pojechać na Camp Nou pierwszy raz i zaliczyć dobry mecz przy okazji, ewentualnie Liga Mistrzów we wrześniu lub październiku jeśli będą fajne mecze Barcy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BarcaInfo Lepiej żeby Pedri zdecydował sam, jeśli Barca ma taki problem to niech mu przedłużą wakacje.

1

@Senyer Nauczcie się, że wędka to gdy zawodnik wchodzi z ławki i potem schodzi.

0

@Wieszak1990 sofascore

2

Uwielbiam La Ramblę w takich momentach xD

0

@Nerazzurro akurat Xhaka zawieszony będzie

0

@kamiVeB tylko piłka leciała do innego Hiszpana w polu karnym w takim razie, o ile pamiętam z jednej powtórki, bo więcej nie pokazali.

0

@PatrychoO A jednak lepiej się ich ogląda niż ten wczorajszy nudny hit Belgów i Portugalczyków.

12

Ja się zastanawiam dlaczego realizator ani razu nie pokazał powtórki z ręką po główce Moraty. Myślę, że tam Hiszpanów przekręcili.

3

@ferdas_rawa i bardzo dobrze, sędzia ma chronić od bandyckich fauli, nie to co wczoraj Felix Brych.

1

Palhinha już powinien wylecieć z boiska a nie być zmieniony, to samo łysa pała z Madrytu.

13

Powiem wam tak, jakikolwiek lewy obrońca by do Barcy nie przyszedł to i tak nie wygryzie Alby bo po prostu Alba jest obecnie najlepszym lewym obrońcą, liczby mówią same za siebie. A przynajmniej najlepszym dla Barcelony, bo nie widzę tego, że przychodzi ktoś nowy i ot tak wchodzi w buty Alby. Z nim będzie jak z Alvesem, jeszcze za nim zapłaczemy.

1

@Wojcio Nie tobie to osądzać kto ma żyć a kto nie dzbanie.

0

@TheBigShow Szczęsny ostatnio dobrze zagrał, nie ma co zmieniać bramkarza na ostatnią chwilę.

1

@AntekGriezmann Szczęsny - Bereszyński, Glik, Bednarek - Jóźwiak, Krychowiak, Klich, Zieliński, Płacheta - Świderski, Lewandowski.

0

W takim momencie człowiek żałuje, że mecz Hiszpanów i Polaków jest w tym samym czasie. Chętnie bym Hiszpanię zobaczył, która też gra o wszystko.

2

@Objectivo z Realu Casemiro, Ramos i Carvajal.

0

@Barca1922 W jakim wieku jest De Ligt a w jakim Wijnaldum? Wijnaldumowi bliżej końca kariery więc to jasne, że wybierze wysoki kontrakt.

0

Jeśli Dania dziś wygra i Belgia wygra z Finlandią to Dania wychodzi z 2 miejsca?

1

@Barca1922 Nie wiem dlaczego miałby płakać zarabiając 2 razy więcej niż dostałby u nas. A nóż Ligę Mistrzów wygra i będzie płakał ale ze szczęścia. Wijnaldum nic nie był nigdy winien kibicom Barcelony.

1

@arasz1819 Hiszpania za to wygrała 6-0 z Niemcami a teraz drży o wyjście z grupy. Mogliby sie od Włochów uczyć.

2

@Uukasz_93 heheheh podoba mi się to, może wejdzie mi 5-0 dla Hiszpanów w gierce ze znajomymi.

0

@svensonFCB Powiedz mu to w twarz a nie będąc anonimem w sieci chojraku.

1

@koksik2700 Sariusa nigdy nie słuchałem i nie słucham, znam kilka utworów, ale byłem raz na koncercie gdzie wśród wielu raperów był też i on. Z pewnością potrafi nawiązać głęboką relację z fanami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?