Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MichalZZZ jednak uważam, że w pewnym sensie prawdziwa satyra jak obecny świat mógłby reagować na takie wydarzenia oraz ukazana chciwość do pieniądza. Ale jest trochę irytujący.
0
@pedrixxx jako wielki fan Spidermana mogę nie być obiektywny, ale dla mnie był genialny.
2
@MarioVeB! Jest prawdziwe i będzie tylko postępować
2
@Criss18Barca jakby to był chociażby jakiś Sergi Roberto to bym zrozumiał, ale nie Aguero który zagrał w tym klubie kilka meczy xd
0
@Cadafaz dlatego usunąłem tik toka, instagrama i youtube do soboty ;)
0
Po tym jak przyszedł na pożegnanie Messiego było widać, że rozumem nie grzeszy.
2
@SelloutCrowd Gonna cry?
1
@maciar Zrobił wystarczająco. Wywalczył karnego i zamienił go na gola. Tyle wystarczy by powiedzieć, że to było bardzo dobre wejście.
0
@NicoGonzalez chyba twój
16
@Sapos93 czemu ma zakazywać instagrama XD
0
@tomek256 idzie przywyknąć
0
@kiper09 Neymar, Messi i Mbappe to mało?
0
@l0Messini Kto się cofa w myśleniu ten się cofa. Na pewno nie Ci, którzy doskonałą te technologie i się o nich uczą.
0
Jeśli będziemy grać jak La Roja to nie widzę przeszkód, ale oni mają porządne skrzydła. U nas mało skrzydłowych i ciągle się sypią.
15
@DLFCB Powiedział pod kątem techniki. Może nie jest tak dobry jak Messi, ale jest bardzo wybitny.
0
@Worny wygraliśmy tyle samo, Superouchar Hiszpanii dla Realu Puchar Króla dla nas.
1
@PatrychoO La Rambla to stan umysłu xD
1
Nie wiem gdzie wy widzicie tu Desta na prawej obronie
0
@Bogan myślę, że 02 można dać
0
@Survier to czego się domyślasz?
1
@macio_944 Polacy już na zawsze będą mieć ból dupy za odwołaną galę sprzed roku. Też uważam, że słuszne pretensje i Lewandowski mógłby dostać w tym roku za poprzedni rok by się wybielić. Oczywiście mówię, że Lewy by dostał Ballondor 2020 ale nadal Messi wygrywa 2021.
0
@Bykunn Chyba tylko ślepy by postawił na Manchester United.
2
@Joe_Pesci Pedri to nie ŚPD
0
@MarcelNJ11 a Alejandro Balde to kto? Po co hajs przepłacać jak można zaufać perełce.
4
@amanter Teraz powiedzmy sobie szczerze. Złota Piłka to nagroda indywidualna. Indywidualnie Benzema zasługuje by być co najmniej w TOP 10 i na 100% przed przeciętniakiem Jorginho.
0
Tego pajaca w Barcelonie już bym nie zdzierżył.
0
@Survier Przejdź na zaoczne.
1
@Bykunn No ja jestem team iPhone i już tam dla mnie 6.1 to max
0
@konrad1661 kurde telefon 6.5 cali, da się tego używać?
0
@Muszynianka Przecież on tam same ogólniki gada.