1

@VirtuoZ Pewnik zawsze. Powoli do celu ;)

2

@DarkShen Neymar nie będzie jednym z wielu. Popatrz choćby na jego medialność, której ustępuje tylko Messiemu i CR7.

0

@mateusz1989VeB No sorry ale fakt jest taki, że tylko Dembele potrafi z naszych skrzydłowych zrobić coś ekstra. Zobaczymy po transferach. Porównanie do Lewego tylko w celu pokazania, że BVB go nie odstawiło i nie zmuszało do transferu w styczniu.

1

Uważam, że odstawienie Dembele w obecnej sytuacji byłoby głupotą. Powstałyby kwasy w zespole to raz, a przede wszystkim jest to obecnie najgroźniejszy zawodnik ofensywny w naszej drużynie i jeśli chcemy grać w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie to trzeba schować dumę do kieszeni. Dembele nie miał obowiązku przedłużać kontraktu. Lewandowski grał do końca za darmo w BVB i do końca dawał z siebie 100%. Dembele też może nam ostatnie pół roku sporo dać, zwłaszcza biorąc pod uwagę kontuzje Fatiego, słabą grę Depaya i niewiadomymi jak nowi gracze się odnajdą.

0

@Kgorecki2500 Zobaczymy kto z nich zrobi większą karierę. Narazie nie wiadomo.

1

@BartqRKO Vlahovicowi nie kończy się kontrakt za pół roku a w połowie 2023.

3

@Mow_mi_Douglas zaiście dynamiczne skrzydła.

0

@Zbyszard no chyba oczywiste, że Messi jako false 9 xd

6

Nie no grają taka padakę, że wolę wrócić na ostatnie 15 minut gdy będzie więcej wrzutek na pałę, a tymczasem pooglądać profesjonalistę Messiego.

0

@waletpl xD No racja 2019 Barca, 2020 Real, 2021 Atletico. Mistrz ten sam co roku.

0

@jutroIV Przecież tu był faul xd

70

Gdzie Pedri by chciał grać w najnudniejszej lidze w Europie. Mistrz znany co roku przed rozpoczęciem sezonu.

0

@SamuelUmtiti Inni z Nicole Kidman

0

@macio_944 Ten serial to potężny gniot. Jeden z gorszych jaki widziałem. Dialogi takie, że chce się wymiotować.

0

@ikar34 Nie wydaje mi się. Jeszcze nie dawno mówił, że bardziej od pieniędzy ceni doświadczenia, które może zdobywać. On idzie do Realu.

1

Co jak ktoś nie odbiera telefonu z sanepidu który ma skierować na kwarantannę po kontakcie z zarażonym? Ma ktoś doświadczenie z tym?

1

@Hosh a nawet trzy

0

Pokazują na jakimś kanale PNA?

0

@WaFenPrG Disney+ są plotki, że pojawi się w lato.

10

@Rekin_bialy Alba, Balde, Lenglet, Dest, Alves, Gavi, Abde, Dembele. Ja tutaj 8 naliczyłem xd

0

@Ghotti Nowy rok, nowe złomowanie.

0

@ProMILs Albo dopiero teraz zaczynaja nagłaśniać takie sytuacje by wywołać polemikę. Nie wiemy jak jest naprawdę.

0

Wie ktoś kiedy w ogóle Torres wróci do gry po kontuzji?

0

@puyol_presidend5 jak ma ci to człowieku jaśniej wytłumaczyć? Jak oglądałeś film to powinieneś wiedzieć.

2

@MichalZZZ jednak uważam, że w pewnym sensie prawdziwa satyra jak obecny świat mógłby reagować na takie wydarzenia oraz ukazana chciwość do pieniądza. Ale jest trochę irytujący.

0

@pedrixxx jako wielki fan Spidermana mogę nie być obiektywny, ale dla mnie był genialny.

2

@MarioVeB! Jest prawdziwe i będzie tylko postępować

2

@Criss18Barca jakby to był chociażby jakiś Sergi Roberto to bym zrozumiał, ale nie Aguero który zagrał w tym klubie kilka meczy xd

0

@Cadafaz dlatego usunąłem tik toka, instagrama i youtube do soboty ;)

0

Po tym jak przyszedł na pożegnanie Messiego było widać, że rozumem nie grzeszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?