Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VirtuoZ Pewnik zawsze. Powoli do celu ;)
2
@DarkShen Neymar nie będzie jednym z wielu. Popatrz choćby na jego medialność, której ustępuje tylko Messiemu i CR7.
0
@mateusz1989VeB No sorry ale fakt jest taki, że tylko Dembele potrafi z naszych skrzydłowych zrobić coś ekstra. Zobaczymy po transferach. Porównanie do Lewego tylko w celu pokazania, że BVB go nie odstawiło i nie zmuszało do transferu w styczniu.
1
Uważam, że odstawienie Dembele w obecnej sytuacji byłoby głupotą. Powstałyby kwasy w zespole to raz, a przede wszystkim jest to obecnie najgroźniejszy zawodnik ofensywny w naszej drużynie i jeśli chcemy grać w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie to trzeba schować dumę do kieszeni. Dembele nie miał obowiązku przedłużać kontraktu. Lewandowski grał do końca za darmo w BVB i do końca dawał z siebie 100%. Dembele też może nam ostatnie pół roku sporo dać, zwłaszcza biorąc pod uwagę kontuzje Fatiego, słabą grę Depaya i niewiadomymi jak nowi gracze się odnajdą.
0
@Kgorecki2500 Zobaczymy kto z nich zrobi większą karierę. Narazie nie wiadomo.
1
@BartqRKO Vlahovicowi nie kończy się kontrakt za pół roku a w połowie 2023.
3
@Mow_mi_Douglas zaiście dynamiczne skrzydła.
0
@Zbyszard no chyba oczywiste, że Messi jako false 9 xd
6
Nie no grają taka padakę, że wolę wrócić na ostatnie 15 minut gdy będzie więcej wrzutek na pałę, a tymczasem pooglądać profesjonalistę Messiego.
0
@waletpl xD No racja 2019 Barca, 2020 Real, 2021 Atletico. Mistrz ten sam co roku.
0
@jutroIV Przecież tu był faul xd
70
Gdzie Pedri by chciał grać w najnudniejszej lidze w Europie. Mistrz znany co roku przed rozpoczęciem sezonu.
0
@SamuelUmtiti Inni z Nicole Kidman
0
@macio_944 Ten serial to potężny gniot. Jeden z gorszych jaki widziałem. Dialogi takie, że chce się wymiotować.
0
@ikar34 Nie wydaje mi się. Jeszcze nie dawno mówił, że bardziej od pieniędzy ceni doświadczenia, które może zdobywać. On idzie do Realu.
1
Co jak ktoś nie odbiera telefonu z sanepidu który ma skierować na kwarantannę po kontakcie z zarażonym? Ma ktoś doświadczenie z tym?
1
@Hosh a nawet trzy
0
Pokazują na jakimś kanale PNA?
0
@WaFenPrG Disney+ są plotki, że pojawi się w lato.
10
@Rekin_bialy Alba, Balde, Lenglet, Dest, Alves, Gavi, Abde, Dembele. Ja tutaj 8 naliczyłem xd
0
@Ghotti Nowy rok, nowe złomowanie.
0
@ProMILs Albo dopiero teraz zaczynaja nagłaśniać takie sytuacje by wywołać polemikę. Nie wiemy jak jest naprawdę.
0
Wie ktoś kiedy w ogóle Torres wróci do gry po kontuzji?
0
@puyol_presidend5 jak ma ci to człowieku jaśniej wytłumaczyć? Jak oglądałeś film to powinieneś wiedzieć.
2
@MichalZZZ jednak uważam, że w pewnym sensie prawdziwa satyra jak obecny świat mógłby reagować na takie wydarzenia oraz ukazana chciwość do pieniądza. Ale jest trochę irytujący.
0
@pedrixxx jako wielki fan Spidermana mogę nie być obiektywny, ale dla mnie był genialny.
2
@MarioVeB! Jest prawdziwe i będzie tylko postępować
2
@Criss18Barca jakby to był chociażby jakiś Sergi Roberto to bym zrozumiał, ale nie Aguero który zagrał w tym klubie kilka meczy xd
0
@Cadafaz dlatego usunąłem tik toka, instagrama i youtube do soboty ;)
0
Po tym jak przyszedł na pożegnanie Messiego było widać, że rozumem nie grzeszy.