Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KacperVEB Nie ma większej legendy Barcelony niż Leo Messi i koniec tematu. Wątpię czy kiedykolwiek będzie większa. Pozdrawiam.
0
@dafik85 Można ich śledzić w LM, ewentualnie z Marseille, Lyon czy Lille. Liga francuska to niestety żart.
1
@pt9 Typie a o czym chcesz rozmawiać? Poza tym tutaj można o czym się chce rozmawiać. Tak jak się rozmawiało o Neymarze, teraz będzie się dużo, dużo więcej rozmawiać o Messim bo wśród kibiców Barcy jest uwielbiany szczególnie.
4
@DonMatteo901 mimo wszystko jednak wolałbym Messiego w Premier League, tylko najlepiej Manchester City…
0
@Shroud To Messi zachęcił wielu ludzi do kibicowania Barcelonie i był tu od zawsze. Dla mnie to też będzie coś innego widząc Barcelonę bez Messiego, a z graczami pokroju Dembele, Griezmann. Może jak już się całkowicie oczyści w tym klubie za 3/4 lata te smrody jak Alba, Busquets i odejdą weterani wraz z typami jak Coutinho to zacznie się nowa fajna historia.
4
Pomyśleć, że będę musiał oglądać mecze Barcelony widząc Albę, Roberto, Umtitiego, Coutinho, Lengleta, Braithwaite’a i na końcu ten pajac Griezmann, który będzie się śmiał i tańczył to się źle robi.
2
Ja to powiem, że dla mnie to najsmutniejszy dzień odkąd kibicuję Barcelonie. Najgorszy jest sposób w jaki to się stało, bo Barcelona i Messi chcieli by został.
1
Nie no trzeba to wyłączyć. To tylko sparing, szkoda oczu. Pogram sobie w Spidermana i będzie frajda przynajmniej.
0
@Abominacja żałosny jesteś dzieciaku
0
@PatrychoO PES się kończy w tym roku.
0
Czy kupował ktoś z Was może powystawowe, refurbed iPhone przez neta? Może ma ktoś jakąś sprawdzoną stronkę? Z góry dzięki za odpowiedzi.
1
@mikokarla ale Fatiego to wprowadził Valverde
1
@doc Wysypało nam utalentowanych pomocników, Moriba, Gavi, Nico. Oby im się powiodło.
1
@PatrychoO Jeśli mamy grać na dwóch to ja widzę szansę na zbudowanie czegoś dobrego z pary Araujo-Garcia.
0
@tobiasson92 Wczoraj zostałem potraktowany jak śmieć przez brak zaszczepienia przez lekarza pierwszego kontaktu. Nie chciał wysłuchać co mam do powiedzenia tylko kazał się odsunąć jak najdalej i gadał o szczepieniu. Ostatecznie pójdę prywatnie.
0
@Boogmacher Nowocześnie i tak dalej ale bryła, design jest okropny.
0
@BoreekxD ojej wprowadzili włosy xd a gameplay nadal rodem z galactic football. FIFA to potężne ścierwo. PES na ten moment też nie jest dobry btw.
3
On na tym zdjęciu wygląda jakby już karierę zakończył i przymasował. W ogóle to nie jest sylwetka sportowca.
2
@Mario96w a syn Sigurdssona to Sigurdssonson?
1
Niech Laporta nie wkurza ślepym przywiązaniem do 4-3-3 i da pracować Koemanowi jak chce.
0
@Transu96 Wiesz, napisałem na szybko co mi pierwsze do głowy wpadło. Red wedding też szokował. Jakbym dłużej pomyślał to bym wiele scen wrzucił, które mi się podobały. Nawet z ostatniego sezonu.
0
@Transu96 Śmierć Jona Snowa, bo mnie bardzo zszokowała. No i większość fragmentów ze smokami. Były po prostu genialne.
2
Jeszcze nie jest artystą? To co zostałby nim nagle po podniesieniu Pucharu Świata? Jeden puchar a tak zmienia opinię o piłkarzu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vampir707 Nie jest przereklamowany. Jest topowym ŚP.
0
@Vampir707 ej, ej ale nie porównuj Jorginho do Modrica. Bo Jorginho to nawet nie jest TOP 5 pomocnik świata. Modric za to jest kozakiem.
0
@amanter Panie ja Argentynie kibicuję tak długo jak gra tam Messi. Potem niech się dzieje co chce.
0
@IbrahimAfellay Messi chciał odejść, bo Bartek nie dotrzymał danego mu słowa, Moriba po prostu chce więcej kasy.
2
Już niech Bór z kolegą zamilkną.
0
@Cochise Barca nie powinna nikogo sprowadzać tylko ratować się przed katastrofą.