Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie, że praca zdalna jak długo się utrzyma?
3
To jest świetna opcja na przyszły sezon. Za darmo taki zawodnik, do tego gdy mamy problemy finansowe. Nic tylko brać.
0
@abram3k To prawda, ale też nie rozumiem jak tutaj ludzie niektórzy mówią, że cały sezon ma nijaki. Ja tylko przypomnę Puchar Króla i obroniony rzut karny, który dał nam życie i potem awans.
1
@KacperVEB a Wy nadal o tym zachowaniu względem klubu...
1
@PatrychoO Jakieś pseudo dzieci takie grafiki robią.
0
@Czarodziej1980 w jaki sposób gra dobrze, bo ma ciąg na bramkę? Zrobił coś konkretnego?
1
Witam, jest tu jakiś posiadacz Monoply cheaters edition? Zgubiłem kartę Krakowskie Przedmieście i chciałbym znać jej wartości cenowe. Byłbym wdzięczny za pomoc :)
4
@theOneAndOnlyKing W takim razie to samo można powiedzieć o Laporcie.
2
@YeastMoss Podziękujmy w tym miejscu Diego Simeone i jego ohydnemu „cholismo”.
0
@pres Ci dziennikarze to naprawdę mają czasem gównianą robotę, gadać pierdoły, może prawda, może nie. Jak coś wyjdzie to prorok, jak nie wyjdzie to cóż, przecież to tylko plotka. Neymar miał niby do końca poprzedniego podpisać wraz z oficjalnym ogłoszeniem i co?
0
@pele1282 Jak dla mnie to jest odpowiedź na głupawą reformę Ligi Mistrzów i czekam z niecierpliwością. Jednakże aż 15 drużyn nie obejmują spadki, a to głupota. Tutaj nie powinno być wyjątków dla założycieli. Jakby np co sezon 6/8 drużyn spadało i awansowało.
0
@Homeopata8989 a co im przeszkadzają?
2
Teraz to już nie możemy tego spierdzielić. Po mistrza!
1
@Rielan Naprawdę, dla mnie jakiekolwiek argumenty za nie przyjściem Neymara mówiące o tym jak Neymar potraktował Barcę to jest dziecinada. Normalne argumenty to pensja czy kontuzjogenność a nie jakiś uraz kibica Barcy xd
3
@Zoker Bieganie nie ma nic do rzeczy skoro mu całkowicie podkoszulek przemókł
0
@Chakalaka Alba znowu zesrany jak w najważniejszych meczach.
0
Panowie, jak to dziś jest, C+ pro Barca, Eleven pro Real, a gdzie można neutralnie? Do tego słyszałem, że neutralnie można gdzieś w 4K?
0
@LoTo11 gdzie będzie neutralny w 4K?
0
@koksik2700 Jeśli ma to być wymiana 1 do 1 za Griezmanna i oznacza pozostanie Messiego to tak.
0
@szela1899 to, że te kontuzje były tajemnicze to sobie ktoś wymyślił, bo tak naprawdę to czysty przypadek
3
@Barcza223 Jest wiele minusów, najważniejszy to ciągłe kontuzje, potem wysoka pensja, kwota transferu, wiek, blokowanie młodych, gwiazdorstwo.
2
@MaziFCB Przede wszystkim Neymar połowę sezonu leczy urazy, to po co nam taka szklanka.
4
Dobrze, że już w weekend wraca Barca i się obejrzy poważne granie :)
3
@DawidM110 Stonoga na feacie i jest super. Teledysk mi się najbardziej podoba.
9
Mnie np wczoraj bardzo zdenerwował Lewandowski, nasze polskie bożyszcze gdy źle podał do Jóźwiaka i piłka za linię końcową wyleciała. Nawet nie przeprosił tylko miał do niego pretensje, że ten nie wyczuł tego gdzie Lewy będzie chciał podać.
0
@Serek Piłka reprezentacyjna zawsze będzie na niższym poziomie, chociażby przez brak zgrania na co dzień.
0
@skorupa1117 Każdy z tych filmów to paździerz tylko z ładnymi efektami i napierdzielanką i tyle.
0
@PatrykBarca tylko, że Copa America
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@xBoMBoWiECx Ter Stegen-Mingueza-Araujo-De Jong-Alba-Busquets-Pedri-Dest-Griezmann-Messi-Fati