2

@FC1899Barca Dobrze wiemy, że obecnie jest to Messi zamiast Braithweita

0

@pt9 Ludwiczek, nie pier**l

0

@kubafcb102 Jakimiś urojeniami żyjesz? Aguero jako zmiennik z gigantyczną pensją xddd. Tutaj wielu ludzi sobie nie zdaje sprawy, że naprawdę jesteśmy w dupie finansowo.

0

@SiSenior I co w związku z tym?

0

Czy tylko dla mnie Moriba wygląda jak ten gość? https://www.famousbirthdays.com/faces/the-real-wings-image.jpg

0

@Chaoss Jak możesz dorzucić do 3k to kupuj iPhone 12

1

@DaPi Nic takiego nie widzę

2

Uważam, że Barca w tym okienku nikogo nie powinna sprowadzać, biorąc oczywiście pod uwagę to, że Depay nie odchodzi z Lyonu przez następne pół roku a Garcia byłby za darmo w lipcu. Finanse są w opłakanym stanie a wkrótce i tak do gry wróci Pique, nadal jest nadzieja, że Umtiti będzie grał poprawnie.

2

Siemano, ma ktoś streama ENG lub Polish? Z góry wielkie dzięki

11

@Yoshi94 Myślę, że to zdecydowanie za szybko by porównywać Araujo z De Ligtem. De Ligt gra któryś z rzędu sezon na wysokim poziomie w poważnej piłce. Araujo dopiero pierwszy.

0

@tmQbassive Barca w Gdańsku, dobrze tak powspominać.

13

Cristiano ja Cię kocham, do Ciebie szlocham

3

@Dembouz1899 No bo Lewy wygra dlatego pokazują.

0

1

Co myślicie o Szpaku i czemu wydaje pod nazwą GUGU? Żeby jego fani nie mieli problemu z wymową?

2

@fcbarcafan19 70 tys funtów zapłaty i 12 tygodni bez grania

0

Leniwy dzień, także Pesowcy, wiecie może jak w PES 2021 grać ale by to nie było zbyt łatwe i zbyt trudne, superstar jest zbyt ciężki a poziom niżej zbyt łatwo. Macie jakieś tipy, bo grą się nie da cieszyć na najwyższym poziomie trudności.

0

Chcę tylko zobaczyć Dwighta w czapeczce.

0

@pazio23 Red Dead to nudne flaki z olejem.

1

@macio_944 Prawda, mnie w tej grze wkur** to, że na poziomie Super Star nie pocieszysz się grą bo się nawkurzasz na mecz, że to strzelać nie umieją albo wylewy w obronie, albo kij wie co. A poziom niżej jest zbyt łatwo i jedziesz z każdym bez problemu.

0

@mr_robot Ogłosi, że idzie do Paryża.

4

To już wolałbym Messiego w City i Ronaldo w United na koniec kariery, to by była lepsza historia dla świata.

1

Dobry zawodnik, ale też nie najmłodszy.

0

@Rewolucja123 Nie mam czasu by płakać po meczu, każdy ma własne życie.

7

PSG i powrót Neymara, przynajmniej będzie ciekawie.

0

@DaPi Nie wiem czy to prawda, też mam przewodowego, mam też bezprzewodowego i duży TV 65 cali, więc przewód jak dla mnie jest za mały, wolę zdecydowanie bezprzewodowy.

1

@IronSanHybrid Z nimi się powaliło, ale są już nowi jak Upamecano czy Kounde.

3

@NeroTFP 3 mln dla mnie

0

Dlaczego tutaj choćby Neymara nie ma?

1

@PatrykBarcelona Mój kolega na Badoo poznał dziewczynę, z którą jest dotychczas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?