- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 598 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 598 Culés
1
Po prostu PES. Te 7 celnych strzałów to 6 100% sytuacji. Przeciwnik strzela bramki po 80 minucie, magicznym sposobem rozmontowując całą obronę, która zachowała jak... no właśnie, jak teraźniejsza obrona Barcelony. Drugi gol to samobój, bo mojemu zawodnikowi po***ały się strony. I niech mi ktoś powie, że np. taki Doom bardziej wzbudza agresje niż to uwno od Konami i EA.
https://zapodaj.net/be6e15891dc3d.png.html
3
@macio_944 w Pesie żeby wygrywac regularnie na wysokim poziomie to trzeba mieć umiejętność koncentracji na 99. Trudny jest ten pesik ale wygrane dają duża satysfakcję.
2
@elmayakos Z jednej strony tak, ale z drugiej strony IMO gra ma bardzo dużo błędów i czasem nawet jak zawodnicy mają najwyższą formę, to popełniają bardzo głupie błędy w stylu wypuszczenie piłki na 5m, słabe podanie, mimo że pasek podania był prawie na full, niekoncentracja zawodnika wynikająca nie z gry gracza, a z tego, że np. piłka zbyt szybko do niego dotarła i odbiła się od nogi, a on zaskoczony dopiero potem rusza do piłki...
1
@macio_944 Prawda, mnie w tej grze wkur** to, że na poziomie Super Star nie pocieszysz się grą bo się nawkurzasz na mecz, że to strzelać nie umieją albo wylewy w obronie, albo kij wie co. A poziom niżej jest zbyt łatwo i jedziesz z każdym bez problemu.
0
@macio_944 na konsoli czy pc grasz? Ja na PC problemów nie miałem. Bardziej problem był po mojej stronie, że nie ogarnialem jak się poruszać itp. Kilka poradników obejrzałem i jakoś tak łatwiej się gra.