Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@domin682 Lenglet ma 186 cm xd
0
@LeoMessiah a mi się bardzo podoba Griezmann w takiej konfiguracji jako ten „defensywny napastnik”, on naprawdę dużo pomaga w defensywie i potrafi dorzucić coś ekstra z przodu. Do tego gdy wróci Fati to naprawdę może to świetnie wyglądać. Obecną Barcę ogląda się z wielką przyjemnością.
0
@Rust_Cohle FBO Finanse Bardzo Osobiste
3
@pt9 Wyciągasz jakieś kwiatki i sobie własną rzeczywistość tworzysz.
2
@msmsms Henry prime wszędzie by się odnalazł xd
13
Co za gowniana liga, nie wierze ze takie coś przechodzi przez VAR
0
Kto komentuje na Polsacie a kto na TVP?
0
@PatrychoO Prawda jest taka, że mało jest obecnie piłkarzy PSG, którzy grali w tamtym meczu( Kurzawa, Marquinhos, Verratti, Di Maria) plus jest inny, lepszy trener.
7
@skakun95 Griezmann drybluje 3 zawodników xDDD
2
Bardzo bym chciał by Barcelona awansowała jutro i szczerze tego im życzę, ale zdrowy rozsądek mi mówi, że Barca nawet tego meczu nie wygra. PSG nie będzie chciało powtórzyć błędu sprzed 4 lat. Mbappe zaś za każdym razem jak ma trochę miejsca rozjeżdża naszą obronę.
0
@Godlo Lewy ma coś tutaj do powiedzenia.
0
@Quavosk bezbek
2
@maatiixx Jego decyzja, pełne zrozumienie, ale myślę, że i tak by pojechał na galę.
3
@barcelonaLM Brak kultury tak wchodzić komuś w zdanie.
1
@Gaz Mam trochę większy sentyment do 14/15 bo praktycznie każdy mecz sezonu obejrzałem. 08/09 jeszcze byłem szczylem i był to sezon po którym zacząłem Barcelonie dopiero kibicować.
0
@BarcaSupporter Pique może i ma charakter ale też kupę gra w tych największych blamażach, powinien odejść.
0
@Tomo_95 Gorąco proszę również na priv
0
Nie ma jakiejś sprawdzonej strony na necie gdzie wykupie sobie abonament i będę mógł dziś bez stresu o zacinający się stream obejrzeć mecz?
0
Nie ma co się łudzić, że z PSG nam wyjdzie. Lenglet musiałby zagrać na swoim wysokim poziomie, a Umtiti i Mingueza ktokolwiek z nich zagra zrobi wylew.
0
@Ying 2013-14 grał w Realu Sociedad
24
Niesamowita duma dziś po przebudzeniu, czytanie tych wszystkich pozytywnych komentarzy. Bardzo się tęskniło za takimi momentami w Barcelonie.
1
@Elosek Co to w ogóle za głupie pytanie? Dlaczego miałbym nie skorzystać?
0
@MarioVeB! Plastik bo co? Bo lubi się malować?
0
@kamilop Ja się będę cieszył jak Ansu będzie na poziomie takiego Eto’o czy Mane.
1
@michal26 Bez przesady z tą kompromitacją, nie zapominaj, że pierwszy sezon Valverde w Barcelonie to był dublet, gdzie w lidze dopiero w ostatniej kolejce przegraliśmy gdy już było pozamiatane. Drugi sezon znów wygrana w La Liga a w LM półfinał i wylew w rewanżu. Jednak te trofea były. Dominacja na krajowym podwórku.
0
@Gregsky10 No na pewno wygramy Ligę Mistrzów z Busquetsem w pierwszym składzie i obsranym Albą.
0
@Theodore_Bagwell Blueface baby
0
Barcę można obejrzeć na stronie internetowej TVP Sport czy trzeba pobrać jakąś aplikację?
1
To by było piękne jakby wrócił do formy z MŚ 2018
0
@janman8888 https://www.footballia.net/matches/spain-italy-00fd2b3c-0afa-4500-8f18-f80ecc6ac8a0 proszę bardzo