0

@domin682 Lenglet ma 186 cm xd

0

@LeoMessiah a mi się bardzo podoba Griezmann w takiej konfiguracji jako ten „defensywny napastnik”, on naprawdę dużo pomaga w defensywie i potrafi dorzucić coś ekstra z przodu. Do tego gdy wróci Fati to naprawdę może to świetnie wyglądać. Obecną Barcę ogląda się z wielką przyjemnością.

0

@Rust_Cohle FBO Finanse Bardzo Osobiste

3

@pt9 Wyciągasz jakieś kwiatki i sobie własną rzeczywistość tworzysz.

2

@msmsms Henry prime wszędzie by się odnalazł xd

13

Co za gowniana liga, nie wierze ze takie coś przechodzi przez VAR

0

Kto komentuje na Polsacie a kto na TVP?

0

@PatrychoO Prawda jest taka, że mało jest obecnie piłkarzy PSG, którzy grali w tamtym meczu( Kurzawa, Marquinhos, Verratti, Di Maria) plus jest inny, lepszy trener.

7

@skakun95 Griezmann drybluje 3 zawodników xDDD

2

Bardzo bym chciał by Barcelona awansowała jutro i szczerze tego im życzę, ale zdrowy rozsądek mi mówi, że Barca nawet tego meczu nie wygra. PSG nie będzie chciało powtórzyć błędu sprzed 4 lat. Mbappe zaś za każdym razem jak ma trochę miejsca rozjeżdża naszą obronę.

0

@Godlo Lewy ma coś tutaj do powiedzenia.

0

@Quavosk bezbek

2

@maatiixx Jego decyzja, pełne zrozumienie, ale myślę, że i tak by pojechał na galę.

3

@barcelonaLM Brak kultury tak wchodzić komuś w zdanie.

1

@Gaz Mam trochę większy sentyment do 14/15 bo praktycznie każdy mecz sezonu obejrzałem. 08/09 jeszcze byłem szczylem i był to sezon po którym zacząłem Barcelonie dopiero kibicować.

0

@BarcaSupporter Pique może i ma charakter ale też kupę gra w tych największych blamażach, powinien odejść.

0

@Tomo_95 Gorąco proszę również na priv

0

Nie ma jakiejś sprawdzonej strony na necie gdzie wykupie sobie abonament i będę mógł dziś bez stresu o zacinający się stream obejrzeć mecz?

0

Nie ma co się łudzić, że z PSG nam wyjdzie. Lenglet musiałby zagrać na swoim wysokim poziomie, a Umtiti i Mingueza ktokolwiek z nich zagra zrobi wylew.

0

@Ying 2013-14 grał w Realu Sociedad

24

Niesamowita duma dziś po przebudzeniu, czytanie tych wszystkich pozytywnych komentarzy. Bardzo się tęskniło za takimi momentami w Barcelonie.

1

@Elosek Co to w ogóle za głupie pytanie? Dlaczego miałbym nie skorzystać?

0

@MarioVeB! Plastik bo co? Bo lubi się malować?

0

@kamilop Ja się będę cieszył jak Ansu będzie na poziomie takiego Eto’o czy Mane.

1

@michal26 Bez przesady z tą kompromitacją, nie zapominaj, że pierwszy sezon Valverde w Barcelonie to był dublet, gdzie w lidze dopiero w ostatniej kolejce przegraliśmy gdy już było pozamiatane. Drugi sezon znów wygrana w La Liga a w LM półfinał i wylew w rewanżu. Jednak te trofea były. Dominacja na krajowym podwórku.

0

@Gregsky10 No na pewno wygramy Ligę Mistrzów z Busquetsem w pierwszym składzie i obsranym Albą.

0

@Theodore_Bagwell Blueface baby

0

Barcę można obejrzeć na stronie internetowej TVP Sport czy trzeba pobrać jakąś aplikację?

1

To by było piękne jakby wrócił do formy z MŚ 2018

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?