Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WiernyKibic111 Szczerze zanim zaczniesz karierę to warto poczekać 6 tygodni bo dopiero wtedy Konami zaktualizuje w pełni składy. A polecam założyć konto na PES Universe i masz patche przez cały rok na najwyższym poziomie.
0
@ArdoFCB I jak tam? Nadal bez zmian co
0
Czy wy też nadal nie macie PES 2021 na steamie?
0
Czy to prawda, że w Pesie kupując edycję klubową można dostać całą drużynę myClub?
3
@BarcaInfo Ogromny talent. On musi grać regularnie w przyszłym sezonie.
1
@Naturopata Ja pamiętam na tej stronie, co poniektórzy mówili, że Messi ma autyzm, że jest niedorozwojem. Ja pier. Takiego dziadostwa na tej stronie nie było nigdy.
0
@l0Messini taktyczny
0
@mint Przerażające, że pewnie nie tylko gimbaza.
2
Teraz to się śmiać można o was, kibicach od siedmiu boleści, nie mówię o wszystkich. Wydaliście opinie, wyzywaliscie zamiast poczekać na rozwiązanie sytuacji. Zero szacunku dla was.
1
@dzagos 4 września
1
@Hushovt co do sernika to się zgodzę, ale czasem taka pizza hawajska wchodzi dobrze
0
@MarioVeB! Na Bonda zawsze warto.
2
@Pilka_jest_okragla Robi to tak jakby to było dziecinnie proste.
0
@Mathew86 Dlaczego inni piłkarze mieliby brać z niego przykład, wiedząć, że na dobre mu to nie wyszło. On sam sobie zdaje sprawę, że popełnił błąd z tym sposobem leczenia.
0
@Coutinho007 Grałby na tej samej zasadzie co Messi, czyli tak naprawdę jak nieskrzydłowy.
0
@Coutinho007 Jeśli mają grać 4-3-3 co wcale nie uważam za złą opcję, to czarno widzę karierę Griezmanna w tym klubie. Chyba, że jako prawoskrzydłowy da radę.
1
Może Koeman ma pomysł na Wijnalduma, może chce grać 4-2-3-1 z De Jongiem i Wijnaldumem obok siebie. W takim ustawieniu tak naprawdę ucierpią środkowi pomocnicy, zwłaszcza Puig. Zaś zyska Coutinho z Griezmannem.
1
@Volk Tracić szacunek do gościa, którego nigdy nawet nie poznałeś osobiście, nieźle.
2
@Jaca27 Piątek XDD
1
@Robert1603 Co on Ci ma tłumaczyć? Ronaldo się musiał tłumaczyć jak odchodził z Realu?
0
Załóżmy, że Messi odchodzi za 150 mln. Kogo byście widzieli wtedy w Barcy, z realnych opcji. Na pewno napastnik to mus.
7
Co wy tak z tą wypowiedzą po laniu Barcelony się czepiacie? A co tu jest do powiedzenia? Wiedzą, że jest do dupy. Messi już dużo wcześniej mówił, że jak nic się nie zmieni to się pożegnają z Ligą Mistrzów.
53
Ale patologia na tej stronie się zrobiła.
0
@Elnuum noo, wtedy byłby większy wpierdziel
0
@busquets5 To jest tak jak w tym obrazku właśnie. Z niewolnika nie ma pracownika, a ten nawet zakazuje odbierać telefonów od zainteresowanych drużyn.
0
@Elnuum Sezon by się szybciej skończył. Barca dostałaby szybciej wpiernicz od Bayernu i Messi odszedłby za darmo bez tej szopki.
0
No nie mogę, co chce ugrać Bartomeu? To jest debilizm, Messi powinien odejść, niech się zgodzą na normalną kwotę a nie tłuką o 700 mln.
0
@SergioTomas Mam tylko nadzieję, że Xavi wprowadzi taką grę, która odpowiada obecnym realiom piłki.
1
@MESSIah16 Mógłbyś tu dodać, że chodzi o Maldiniego.
0
I tak bym dał mu odejść za darmo. Tak jak Janiama pisał to wyjątkowa sytuacja z przedłużonym sezonem.