- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
7
Dobra, pora zawijać się spać. Na koniec dodam tylko jeszcze jedno w kontekście Neymara. Niesamowicie cieszy mnie to, że szejk w swoich wypowiedziach podkreśla, że ma nadzieję, że Neymar i Mbappe zostaną, ale nie rzuca tych swoich tekstów (jak w poprzednich latach), że "nie są na sprzedaż", "na pewno z nami zostaną, ponieważ nie sprzedajemy zawodników", "nie ma i nie będzie tematu odejścia tych zawodników".
To też wiele wyjaśnia. Szczerze mówiąc, ja to widzę tak: Neymar odchodzi, Mbappe otrzymuje gigantyczną podwyżkę i kontrakt na 5 lat, co zaakceptuje. Następnie w wieku +/- 26 lat odejdzie do Realu (o ile nadal będzie tego chciał). Jeżeli jednak nie przyjmie tej oferty, to szejkowi pozostanie sprowadzić tego lata jak najlepszych piłkarzy w ich miejsce. Kogo? Czas pokaże. Na rynku jest trochę gorących nazwisk: Kane, Haaland, Lautaro (chociaż on zapowiedział przedłużenie kontraktu). Może Griezmann / Dembele (w rozliczeniu za Neya). To już akurat nie nasz problem. Grunt to, żeby Neymar wrócił, a szejk niech się bawi dalej swoim klubikiem ;)
15
@LuisSalvano :D
5
@LuisSalvano Z jednej strony Neymar podniósłby nasz poziom sportowy o Polkę wyżej a z drugiej patrząc to jak zachował się w stosunku do klubu to No jestem na nie. Jeśli przyjdzie oczywiście będę mu kibicował bo stanie się częścią tego klubu ale No ja uważam, ze w piłce są rzeczy ważniejsze umiejętności a jest to szacunek i honor czego neymarowi ewidentnie zabrakło. Zobaczymy jak dla mnie do tego transferu nie dojdzie i Neymar zostanie dalej w psg
14
@LuisSalvano ile Ty juz tych scenariuszy napisałeś przez te pare lat:)
1
@KacperVEB a Wy nadal o tym zachowaniu względem klubu...
0
@LuisSalvano przecież mbappe już odrzucił gigantyczną pensje. Najlepiej aby odeski obaj to PSG nie będzie mocne. Ale w to, że Mbappe przedłuży kontrakt po ostatnim odrzuceniu już nie uwierzę.