Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bitshiabu, młody rocznik 2005, franzuz 196cm, lewonożny środkowy obrońca, bardzo utalentowany, chce odejsc na wypożyczenie z Rb Lipsk bo nie dostaje tam wogóle minut, czego chcieć wiecej??
21
Mam nadzieję, że to on zastąpi Flicka. Świetny trener, jest moim ulubionym szkoleniowcem i to byłby zaszczyt zobaczyć go jeszcze raz w Barcelonie.
0
@kch Goncalo przedłużył kontrakt, klauzula wydania to aż 80mln. Nie do wzięcia.
0
@TAN Z Aston Villi, Paua Torresa.
0
Mecz w mecz w kadrze jest ten Tommy, a nawet nie zadebiutował, mam nadzieję, że dziś jest ten dzien, zawsze nowy talent z La Masii cieszy oko.
0
@PietrasCoelho Co prawda to prawda, ale Inigo też był i wolny i łapał często kontuzje, a gdy wszedl w formę to szybkość nie przeszkadzała a kontuzji nawet nie było.
1
@czarny20 Może Pau Torres? Może to być śmieszne ale gość jest idealnym liderem przy którym Cubarsi nam zakwitnie. Ich duet mógłby być świetny. Cubarsi potrzebuje obok siebie doświadczonego lidera, ktorym jest Pau Torres.
2
Ahh ten Christensen, jakiego to trzeba mieć pecha, przedewszystkim zdrowia mu trzeba życzyć, ale co jak co, bądźmy szczerzy, piłkarz przysłowiowo "do wyrzucenia" sie tylko nadaje, zaraz 30lat a on wiecznie kontuzjowany.
14
Jego duet z Pedrim byłby niesamowity. Oby grał jak najwięcej.
0
Thiago Silva w Porto. Ciekawe jak nasz Polski duet sobie poradzi. Taki Kiwior może sie wiele nauczyć od tej legendy.
0
Ten Tylel Tati z nantes jest serio solidnym środkowym obrońcą, podoba mi sie on i jego twarda gra, ale jest coś w nim dziwnego, na papierze jest z rocznika 2008, a wyglada na 27lat conajmniej.
0
Jeżeli sie tam ogra to nie będzie tragedii, na początku mówili ze nowy Kimmich, czas pokaże ale ja uwielbiam tego chłopaka.
1
Ja to bym chyba wolał Virgiliego .
2
@FcPortoFan1999 Nie, Samu to nie byle kto a jednak kawał napadziora, z tego co sie orientuje to ma on 9 bramek w 13 meczach w samej portugalskiej lidze a również ma sporo nastrzelelane w lidze Europy i w pucharach krajowych. Grał też w La lidze wiec myśle, że bardzo niski poziom ryzyka w związku z sprowadzeniem go.
2
@BORO_12 Dlatego według mnie Alvarez nie powinien być nawet brany pod uwagę, to byłby jeden z największych flopów w historii klubu.
2
Cała trójca
Panichelli
Asslani
Etta Eyong
Nagle przestali strzelać, nie wiem co sie z nimi stało. Musimy ewidentnie poszukać innych opcji, być może Samu Omorodion? No gracz bardzo bramkostrzelny, ale przy tym pewnie dość drogi.
6
My potrzebujemy 9, typowej silnej, wysokiej, bramkostrzelnej 9, a nie gościa 171cm, który będzie niemal napewno flopem. Victor Oshimen jest idealny do tej roli po prostu, bedzie nas kosztował max 100mln a taki Alvarez z 140mln conajmniej.
3
Olivier Glasner jest Austriakiem :D
1
Ja bym go ściągnął tu z powrotem, Rashy swoją grą nie zachwyca a potrzebujemy lewego skrzydłowego. Virgili jest świetny i możemy mieć gracza na lata albo gracza, za którego możemy w przyszłości dużo zarobić. Taki deal sie po prostu opłaca.
1
Yamal musi odpocząć. Christensen solidnie, życzę mu żeby wiecej grał. Eric z gracza wypychanego z klubu do najlepszego.
0
Już widze jak wydajemy tak ogromne pieniądze na Bastoniego. Bądźmy szczerzy, jest to nie możliwe.
0
Ja o nim pisałem już dawno temu. Osobiscie uwazam ze to dobry gracz tylko trochę łamliwy.
0
@HypeR Jeszcze Fort wróci, jeszcze jest świetnie zapowiadający sie Xavi Espart.
0
Po co? My chyba naprawdę chcemy zwabić tu Haalanda. Tu zainteresowanie Ryersonem, tu Nusą, czy to mądre? Nie. Czy to głupie? Nie.
4
A może... Kochen?
0
Czy myślicie, że Fort na następny sezon wróci i może być realnym wzmocnieniem? Ja osobiście widze go u nas na lewej obronie, mógłby fajnie rotować Balde. Po co wydawać pieniądze na nowego Prawego/Lewego obrońce, jak będziemy mieli swojego nowego Cancelo.
1
Nie mam pojęcia co my teraz zrobimy, ale Eric wygląda świetnie w parze z Pedrim, chyba trzeba będzie zmienić formacje i grać w środku trójką Pedri, Eric i De Jong, Eric na pivota a wtedy De Jong w końcu będzie mógł pokazać swoje maximum umiejętności, ale co wtedy z Ferminem i Olmo? Tego nie wie nikt.
0
@takisobiektos Ale co z tego jak jest więcej warty od Lewandowskiego, który tak czy siak odchodzi za darmo, nie patrz na umiejętności i dyspozycję, patrz na biznes, teoretycznie zamiast stracenia Lewego za darmo będziemy mieli Koło 25/30mln za niego.
0
@takisobiektos Robercik i tak odejdzie latem za darmo, a w styczniu możemy zyskać gracza, za którego mozemy zarobić koło 30mln lub mieć świetnego zawodnika na lata. Człowieku myśl trochę.
0
@barteq Gość może obskoczyć lewe skrzydło, prawe skrzydło, środkowego napastnika i pomoc ofenywną.