Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PuszkinFan Wiadomka, to tylko marzenia, ale po odejściu kilku graczy może parę groszy się na kogoś znajdzie.
4
Trzeba posprzątać tą kadrę solidnie i tak, uważam, że Lewy obrońca, środkowy obrońca i Napadzior to powinien być priorytet, ewentualnie typowy zmiennik dla Pedriego, np Bernardo Silva, ktoś taki również by sie przydał.
1
Lepiej już wpuścic Roonego, Bernala, Araujo itd i niech sie dzieje wola nieba, po co trzymać te cioty na boisku?
0
@Roobo Nie ma Raphy, ciężko będzie o cokolwiek.
1
@Coutinho007 Dokładnie, Holender powinien być sprzedany już dawno temu, nie wiem co on tu dalej robi. Casado wcale nie lepszy, może faktycznie coś z tego Bernala wyrośnie, oby.
10
Ale mnie irytuje ten Dingdong, ostatnie kilka meczy dobre a teraz znowu wraca jego tragiczna forma, niech ten leń wraca do tej obrony bo mnie to pøǰ̣ɛɓįɛ zaraz.
2
Może jednak te 80mln za Kounde od Liverpoolu to dobry pomysł
0
Inigo wróć, ile bym dał żeby on miał 25lat i umiejętności na takim poziomie jak zeszły sezon.
1
A mówiłem bierzmy Lookamana to nie, teraz gosć gra w materacach i im buduję cały Atak. Pogrom, nie ma co trzymać ich trzymać na obronie, mam nadzieje ze zaraz wejdzie Araujo i może on pokaże coś bo to jest tragedia, won z tym balde leniem zasranym bo na niego patrzeć juz nie moge.
0
@krycha2201 Wydaje mi sie, że Xavi, wtedy jak Alba miał bodajże kontuzje? Coś w tym stylu, nie pamiętam już.
5
Wolałbym Bernala zamiast Casado, ale i tak bardzo dobry skład. Vamos
1
Co jak co ale Xavi byłby świetnym skautem lub jakimś członkiem sztabu Flicka w Barcelonie, stworzył Yamala, Cubarsiego, Balde, Fermina czy Gaviego czyli trzon naszej drużyny i sprowadził do nas Lewego, Kounde, Raphinhe czy Ferrana, którzy okazali sie strzałem w 10. Jest bardzo niedoceniany.
5
@kanver_ Co prawda to prawda, mam nadzieję, że w tym roku dużo osób zbojkotuje tą gale, nie śledze tego syfu i jest mi to obojętne od gali w 2021r. Uważam, że z czasem wiecej osob przejży na oczy.
1
@Chimera Dokładnie, nikt nie odpowiedział dlatego ponawiam pytanie ;)
3
Wie ktoś może coś o Elim Juniorze Kroupi? Fajny młody napastnik Bournemouth, 8 bramek w 20meczach premier leauge wiec wyglada całkiem nieźle, ludzie mówią, że nowy Suarez i faktycznie w pewnych aspektach go przypomina. Ktoś kto "specjalizuje" się w Premier leuage może coś o nim powiedzieć?
5
Samu doznał Acl, czyli odpada już jako opcja dla Barcy na 9, szkoda chłopaka niech wraca do zdrowia.
1
Dani Rodriguez kontuzja, która wykluczy go z gry na kolejne trzy miesiące, żal tego chłopaka, po prostu żal.
0
Wie ktoś może coś o Elim Juniorze Kroupi? Fajny młody napastnik Bournemouth, 8 bramek z 20meczach premier leauge wiec wyglada całkiem nieźle, ludzie mówią, że nowy Suarez i faktycznie w pewnych aspektach go przypomina.
1
@blakkudium Z braku laku niemal na 100% dostępny będzie Kolo Muani, w Premier leauge nic nie strzela ale w lidze mistrzów coś tam na koncie niby ma.
1
@regatta52 Isak tam nie gra, mają Ekitike a Szwed chce minut, dali za niego bodajże 120mln, podobno wchodzi w gre opcja wypożyczenia z opcją/przymusem wykupu. Ponadto Liverpool szuka na rynku nowej 9, która by zaakceptowała rolę zmiennika, takie nazwisko jak Isak nie akceptuje tej roli. Dlatego moglibyśmy wykorzystać sytuacje. Byłaby to bardzo trudna operacja ale jak najbardziej możliwa.
1
Myślicie, że Liverpool byłby w stanie wypożyczyć do nas Isaka z opcją kupna?
3
Podobno San Diego Fc z Mls ma zrobić wszystko żeby sprowadzić za darmo latem do siebie Christensena, spojarzlem na ich skład i gra tam 5 innych duńczyków, wiec uważam, że jest to w sumie możliwe, co o tym myślicie?
1
Jak myślicie, Gavi pojedzie na Mistrzostwa świata?
5
Co oni sie tak uczepili tego Alvareza? Zobaczymy czy tak będzie o nim pisane jak usiądzie na ławie w atletico jak go Lookman i Sorloth wygryzą z pierwszego składu.
0
@Kismeth Za to Nigeryjczyk dużo strzela w lidze mistrzów.
16
On jest tak dobry, a tak kontuzjogenny, że mi go strasznie szkoda. Może jeszcze coś z niego będzie.
2
Mi to sie tam marzy Osimhen na dziewiątke.
0
Czemu tak cicho o transferze Konate do nas? Jakoś rok w rok łączą z nami połowę graczy z wygasającymi kontraktami a tu w tym roku cinko.
0
Co jak co ale on naprawde jest dobry, gdyby nie był aż tak stary to bym go u nas chciał, jak tylko oglądam mecz w którym on gra to zawsze gra ten mecz bardzo dobrze.
0
@Faro a później po 10latach sprowadzać tych zawodników spowrotem za duże pieniadze. Tak być nie może, trzeba lepiej zabezpieczać młodych.