Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez sensowna kara, słowo Prestianiego na słowo Viniego. Zero dowodów Vini mowi ze Argentyńczyk nazwał go Małpą. Prestiani mówi, że tego nie zrobił.
0
Dawać go do Barcy, tyle żeby Yamala od małp nie wyzywal i bedzie dobrze.
3
Solidnie gra, oglądam czasami nasze rezerwy i zawsze on sie wyróżniał i robił na mnie wrażenie. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to na spokojnie będzie miał tu przyszłosć.
7
@Aequlibre Pau Prima to u nas od lata nie ma, poszedł za kasą do kataru grać.
1
@sokot Dokładnie, ale ja nawet pomyślałem o nim jako naturalny zmiennik dla Pedriego. Podanie ma, inteligencję boiskową ma, wizję ma, dryblować umie, ma dużo techniki w sobie ten zawodnik. To nie jest obrońca i mówiłem to od pierwszego razu jak u nas był aż do teraz.
16
Niespodziewanym? Świetny występ Cancelo, on po prostu nie jest obrońcą, jego pozycja to skrzydłowy bądź pomocnik, gość daje takie podania, że to głowa mała, w obronie cienko ale w ataku daje ogromną ilość jakości, znacznie lepszy od Balde.
0
@yoli Myśle, że pójdzie za znacznie niższą kwotę, może 40-50mln? Guirassy podobno chce odejsc a sama Borussia wydała za niego grosze i i tak by zarobiła na nim dwu lub nawet trzy krotnie, Dortmundczycy kupili go dokładnie za 18mln w sezonie 24/25.
2
Kounde jest jakiś dziwny, jakby taki troche odrzucony w grupie? Smutny na tych treningach chodzi, rozkojarzony, forma bardzo spadła, widze, że nie ma przyjaciela w kadrze. To może sie wydawać dziwne co teraz piszę ale atmosfera przede wszystkim.
0
Delgado to jest kawał napadziora, możecie się śmiać ale ja bym go brał do pierwszej drużyny, gość jest strasznie skuteczny, ma 24lata ale lepiej późno niż wcale. Jest wiele sytuacji, w których zawodnicy zaczynają z poważną piłką dopiero w takim wieku.
4
Delgado to jest kawał napadziora, możecie się śmiać ale ja bym go brał do pierwszej drużyny, gość jest strasznie skuteczny, ma 24lata ale lepiej późno niż wcale.
1
osasuna nunca se rinde!
1
Coś jednak czuje, że go wykupią, nie drogi a taki supersub im się napewno przyda, co jak co ale Fati strzelić potrafi, jest przecież ich najlepszym strzelcem.
0
Co jest z tym Hamzą, Pacifio i Onsteinem, dalej nie są w ogóle powoływani na mecze barcy b, wie ktoś coś?
0
@yoli ewentualnie Guirassy.
0
Ty sobie dzieciak żartujesz?
0
@Zbiciu mi sie marzy Carlos Romero, to jest dopiero kot, z nim na lewej obronie żaden prawy skrzydłowy nam nie groźny.
0
Za pierwszego lepszego ziutka z słabszych drużyn z Premier Leauge by dali 40mln, 60mln to minimum.
2
@Majczel97 Jeździec bez głowy. Jest za głupi żeby go wyżej ustawić.
0
@Kapitan9 te 17G/a to od sezonu 24/25, nie doczytałem;)
4
Wolałabym Guirassy'ego, gość ma 17G/a w lidze mistrzów w tym sezonie(najwięcej), media donoszą, że chce odejść z Borussi w lato, a cena za niego będzie niższa niż za Thurama.
22
Coś czuje, że jeszcze coś z niego będzie, byle żeby głowa dojechała. Sam Araujo wypowiadał sie na ten temat wielokrotnie, oby sie u niego poprawiło, tego mu życzę. Cóż i tak jestemy z nim związani długim kontraktem to niech na coś się przyda.
1
@MessiForeverTheBest Tak ale z naszą sytuacją wcale takie transfery nie byłyby głupie. Zależy jaka cena za każdego z nich, wątpię żeby Borussia dawała jakieś wygórowane i nierealne ceny, tymbardziej, że każdy z nich nie ma jakiegoś długiego kontraktu.
0
Borussia ma sporo fajnych graczy, których moglibyśmy im podkraść.
Schlotterbeck
Adeyemi
Ryerson
Guirassy
Dwóm pierwszym w 2027 wygasają umowy. Dajmy im z 100mln za całą czwórkę i dogadani :D.
1
Żałujecie, że Barca nie kupiła Luisa Diaza? Gość ma w tym sezonie 21 bramek i 16 asyst.
0
Powinniśmy kupić Lewego obrońce priorytetowo. Według mnie Carlos Romero z espanyolu to jest taki kot, że by wygryzł Balde w chwilę. Trzeba by było tylko dogadać się z Villarealem.
0
@AlexDark00 To jest już znacznie realistyczniejsza opcja.
0
@AlexDark00 Zrozum, on z interu nie odejdzie i zostanie tam do końca kariery, ten gość kocha ten klub i nie ma zamiaru stamtąd odchodzić, dobrze mu tam jest poprostu. Są piłkarze, którzy zostają w klubie na dobre i na złe i on do nich należy.
1
Podobno teraz priorytetem Barcelony na środek obrony stał sie Micky Van de Ven. Osobiście jest również moim faworytem do wzmocnienia nas, chociaż wiem, że sporo osób uważa, że to słaby zawodnik, ja jednak myśle inaczej.
0
Zawsze byłem zdania, że powinniśmy sprowadzić Lookmana, gość jest prze-kotem, poza tym może obskoczyć kilka pozycji:
-lewe skrzydło
-Środkowy napastnik
-pomocnik ofensywny
Ademola z taką grą jaką prezentuje w Atletico długo tam nie posiedzi, zaraz sie zgłosi po niego jakiś Arsenal i odejdzie tam za duże pieniądze. Ta sama sytuacja z Pubillem, mogliśmy go mieć za grosze, materace skorzystali, sprowadzili cienkiego prawego obrońce i zrobili z niego solidnego stopera. Trzeba takie okazje wykorzystywać, a nie gonić sie za Nico Williamsem, który i tak by u nas najprawdopodobniej nie wypalił.
1
@erwimkloss Zawsze byłem zdania, że powinniśmy sprowadzić Lookmana, gość jest prze-kotem, poza tym może obskoczyć kilka pozycji:
-lewe skrzydło
-Środkowy napastnik
-pomocnik ofensywny
Ademola z taką grą jaką prezentuje w Atletico długo tam nie posiedzi, zaraz sie zgłosi po niego jakiś Arsenal i odejdzie tam za duże pieniądze. Ta sama sytuacja z Pubillem, mogliśmy go mieć za grosze, materace skorzystali, sprowadzili cienkiego prawego obrońce i zrobili z niego solidnego stopera.