0

Co myślicie o potencjalnej sprzedaży Kounde, i postawienu na prawej obronie na:
Erica
Esparta
Forta.
Ma to według was sens? Duże kluby z Premier Leauge mogą wyłożyć za naszego francuza nawet 75mln.

2

@Browaldo W takim razie pytanie czy sufitem drogiego i starszego Schjelderupa nie jest Benfica?

12

Co jak co ale dupnięcie ma, dobre, pewne rzuty karne, przypominają mi delikatnie karne Depaya

10

Już Virgili lepszy.

11

Dobrze zagrał jak na debiut, Flick może coś z ciebie zbudować.

1

Sztywniutki ten Gavi, zanim on sie rozgrzeje, to miną długieee miesiące.

0

Mam nadzieje, że wszyscy po tym meczu Bernala przejrzą na oczy, jak widać Digi Dong nie jest nam już potrzebny, sprowadzić jakiegoś doświadczonego śpd jako zmiennika dla Bernala i będzie świetnie.

5

Jakoś Osimhenowi ta maska nie przeszkadza..

5

Fajny ten Xavi Espart, odważny, agresywny i widac, że sie nie boi. Uwielbiam takich.

5

Strasznie mnie ten skład satysfakcjonuje. Jeszcze jakby zagrał Casado zamiast Pedriego i klasa.

0

Fajną opcją na 9 mógłby też byc Eli Junior Kroupi z Bournemouth, młody Francuz jest świetny i zaraz pewnie trafi do wielkiego klubu, wiec dopóki młody i nie aż tak drogi to można byłoby sie nad nim zastanowić.

1

Fajną opcją na 9 mógłby też byc Eli Junior Kroupi z Bournemouth, młody Francuz jest świetny i zaraz pewnie trafi do wielkiego klubu, wiec dopóki młody i nie aż tak drogi to można byłoby go rozwyć.

0

Znów Nuhu Fofana z bramką, Hamza cieniutko, może coś z tego Nuhu będzie? 3 bramki w ostatnich dwoch meczach.

1

@Krystiansigma2734 Nie puszczą go, bez szans, szybciej by puścili Thurama.

1

@turhiay Suarez był jeszcze gorszy, na spokojnie, pod Flickiem kadry nie zepsuje, a jakby nie patrzeć to też mamy fajne charakterki w drużynie, tylko tego nie widać.

0

@MaŁolat Dokładnie, jestem fanem takich graczy jak Osimhen, liczę na to, że to on do nas przyjdzie a nie jakiś Alvarez.

0

@Emerald Pachoła? Nie bądź śmieszny. Gość jest prze-kotem. Lepszej typowej 9 nawet na rynku po za Haalandem i Kane'em nie znajdziemy. Gość jest szybki, silny, ma 186cm wzrostu i jest pieprzoną maszyną. Ale przecież lepiej wydać 120mln na Alvareza, który nawet nie jest napastnikiem, nieprawdasz?

1

@MarshallLAW od października nie strzelił bramki.

1

Jon Martin, rocznik 2006, środkowy obrońca Realu Sociedad, młody, mierzący 187cm Bask, zagrał w tym sezonie 17meczy lat liga, ciekawe czemu o nim cicho bo wydaje się bardzo solidny.

7

Osimhen pod Flickiem to mogłoby być coś niesamowitego, gracz świetny, dla mnie idealny Napastnik, lepszego obecnie na rynku nie znajdziemy. Będzie kosztował w granicach 75-90mln a więc tańszy od Alvareza napewno. U niego problem jest tylko taki, że ma troche nierówno pod sufitem ewidentnie, ale wierzę, że Flick by go ogarnął.

1

@Luciano99 Z tego co czytałem, Osimhen mógłby zostać sprzedany za kwote w granicach 75mln-90mln. Dla mnie jest to idealna dziewiątka i lepszej na rynku nie jesteśmy w stanie w tych czasach znaleźć.

0

Tak teraz się zastanawiam i moim zdaniem chyba najlepszą opcją na lato byłoby sprowadzenie Osimhena i Ndicka. Za nie aż tak duże pieniądze załatalibyśmy dziure na wiele lat bardzo solidnymi zawodnikami, jedyny minus to to, że są z Afryki i mogą nie być dla nas dostępni w kluczowych momentach sezonu przez puchary.

0

@CurryTheGoat30 Mi to sie marzy Alberto Moleiro, kwota nawet niższa a jak patrze na gościa to widze go w koszulce Barcelony, ewentualnie dobry w tym sezonie Virgili.

3

Mi to sie marzy Alberto Moleiro, kwota nawet niższa a jak patrze na gościa to widze go w koszulce Barcelony, wolałbym nawet Virgiliego jak mam być szczery.

0

Bądźmy szczerzy, nie odejdzie z stąd bo w klubie jest Yamal.

0

Nie wykupywać Rashforda i sprowadzić Neto, ma to sens.

1

Wczoraj se obejrzałem meczyk juvenilu A I dobry mecz zagrał Napastnik Nuhu Fofana, młody napastnik strzelił dwie bramki. Zagrał znacznie lepszy mecz od Hamzy.

0

To gdzie w takim razie Fort albo Peña?

1

To ty był byś jeszcze gorszym.

0

@Aequlibre Ja też jestem zdania, że powinniśmy "rozbić bank" w tym oknie. Jeżeli chcemy grać w lidze mistrzów to potrzebujemy dużych transferów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?