Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobrze, że tam nie ma Gaviego, dopiero by się działo.
0
Ciekawe gdzie zagra Muriqi za sezon, jakoś zawsze tego gościa lubiłem, taki śmieszek, myśle, że jakieś Fenerbahce albo Araby sie napewno po niego zgłoszą po takim sezonie.
0
@ACMaldini3 Jeżeli ma tak grać jak obecnie w Romie, to powinniśmy za niego dać duże pieniądze, Liverpool między innymi byłby skłonny dać 70-80mln za Kounde, to dlaczego by nie wydać 50 na tego gościa, który jest po prostu od naszego francuza lepszy.
0
Musimy kupić Wesleya z Romy na prawą obrone, to jest nowy Alves, co chłop robi na boisku to nie widziałem od czasów właśnie Alvesa, sprzedać tego Kounde za dużą kase i kupić tego gościa, bo zapewniam was jest niesamowity.
0
@Gall Z tego co widze, w chelsea jest siedemnaście piłkarzy czarnoskórych, w kadrze ogólnie mają ich 30, dlatego ponad połowa jest ciemna, natomiast w realu graczy czarnoskórych z tego co naliczyłem jest dziesięciu.
0
@Gall w Chelsea jest nawet wiecej ciemno skórych.
5
Co z tego, że młody polak, jak za 5lat jak mu się powiedzie to będzie młody Hiszpan Cajetan Gurall.
2
Podobno Real chce kupić Enzo Fernadeza z Chelsea xdd, kolejny mocny ego topik, który będzie psuł im atmosferę.
3
Gavi mógłby tam świetnie presować, ale zobaczymy co Hansi wymyśli, ufam trenerowi.
1
Załóżmy, że sprowadzimy Bastoniego, to kto wtedy na 9? Bo wątpię żeby bez żadnej dużej sprzedaży od tak przyszedł ktoś topowy.
3
@addept Ja bym dał maksymalnie 40mln, a to i tak bardzo duża kwota jak na kogoś takiego.
0
gabriel veneno, kolejny młody brazol, tym razem podobno na serio młody Neymar, nie wiem, nie oglądałem go w akcji, rocznik 2009, 169cm wzrostu.
0
A może Murillo z Nothingham na obrone?
2
Myślicie, że Oyarzabal dałby u nas radę grać? Ja bym zaryzykował i sciągnął go za około 30mln, zawsze można go sprzedać, a w obecnej sytuacji gorszy od Ferrana i Lewego nie będzie.
0
To w końcu za 100, 80, 60 czy 45mln?
2
Talent ma, ale czy coś z niego będzie i udźwignie presję? Zobaczymy.
0
Podobno United latem ma zrobić "wszystko" żeby sprowadzić do siebie De Jonga, jesteście na Tak czy na Nie?
0
@brzucho Nie oglądam Widzewa wiec sie nie wypowiem, ale w repce jak dotąd nigdy nie zawodzi, kawał szybkiego byka.
15
Co jak co ale Wiśniewski to kawał obroncy, dziwne, że gra w ekstraklasie, mógłby na spokojnie pykać w jakiejs Bundeslidze.
2
Wolałbym Oyarzabala.
10
Pamiętam jaki miał świetny presezon, no cóż, myślałem, że będzie naszą podstawową 9 w przyszłości bo tak naprawde wszystkie cechy prawdziwego napastnika miał.
0
A może tego Oyarzabala sprowadzić, zawsze go jeszcze można będzie sprzedać, drogi nie będzie a jak widac np w meczach reprezentacji to gość postrzelac potrafi.
0
A munoz to przypadkiem nie mowil, że największym błędem w jego życiu to odejście z Barcy?
0
Obecnie najlepszy lewy obrońca na świecie, ciekawe za ile Chelsea by go puściła, napewno to nie byłaby mała kwota ale co jak co gracz świetny, jak wszyscy wiemy to gość lubi sobie prowokować, wiec el clasico byłoby mocne.
0
Carlos Espi, fajny grajek z levante, młody napastnik ma 7 bramek w 16 meczach la ligi, głównie wchodząc na końcówki z ławki, ten mierzący 194cm Napadzior ma nastukane więcej bramek niż Etta Eyong, który miał być nowym Eto.
0
Jeżeli by przerobić Olmo na typowego zmiennika dla Pedriego, to taki Simons jak najbardziej by się przydał, w innym przypadku jest po prostu za drogi i zbyt nie potrzebny.
0
@AmigoBlancos Strona jest poświęcona Barcelonie, a co ma z nią wspólnego transfer Casemiro do Interu Miami?
0
Co ma to wspólnego z Barcelony?
0
Joselu ma dołączyć do Espanyolu za darmo w czerwcu, ciekawy transfer.
0
Nie przesadzajmy, nigdy nie dałbym za to czerwonej kartki, Araujo zagrał całkiem dobry mecz z Anglikami, a to, że jest dosyć głupi jak na piłkarza, to jest inna kwestia.