0

@Krzysztof1987 No właśnie ten Wesley to mi tak Alvesa przypomina, musisz obejrzeć mecz Romy żeby zrozumieć jak ten gość jest dobry.

0

Chelsea nie od dziś ma czutke na Kounde. Może by tak go wymienić za tego Joao Pedro + dokładamy 10mln. A na prawą obrone kupić 10razy lepszego Wesleya z Romy.

0

Ja to nie lubie tych wynalazków z Ekwadoru, tylu ich było a tylko kilka nielicznych nazwisk się wybiło.

4

Strzela cos ten Hamza Abdelkarim? Bo cicho o nim.

0

To raczej automatyczne, jak Lewandowski odejdzie to Szczęsny razem z nim, jeżeli Lewandowski zostanie to Wojutula najprawdopodobniej też. Ja jestem zdania, że Polacy akurat pożegnają Barcelone. Niech wraca Peña, troche bucowaty jest ale na dwójkę idealny jak znalazł.

0

Niech siè rozwija chłopak, najlepiej na dziewiątce, może w końcu Barca wyprodukuje dobrego napastnika.

0

@Wierzbba21 Niby turbo drogi i to jest logiczne, ale czy napewno aż tak drogi jak Alvarez? Chelsea nawet nie kwalifikuje się do Ligi mistrzów, ten klub już jakiś czas jest na dnie i jedyne co mają to pieniądze, może puściliby go za jakieś 80-90mln, to i tak taniej niż Alvarez za, którego chcą 120mln. Joao Pedro by się tutaj idealnie sprawdził i poszedłbym po gościa All in.

4

Dla mnie najlepsza opcja, znam jego umiejętności bo lubie czasami sobie obejrzeć Osasune. Gracz serio świetny, może nie za aż 40mln ale jakby sie go udało wyjąć za 30mln np to znacznie lepszy transfer od Rashforda, może liczb by nam jakiś świetnych nie zagwarantował ale jego gra jest na wysokim poziomie, jak nie my to taka Chelsea napewno go latem weźmie, wątpię, że wróci do Realu.

7

Jest taki gość jak Van Hecke z Brighton, jego kontrakt wygasa w czerwcu 2027r. Jest bardzo solidnym środkowym obrońcą, szczerze mówiąc to nie wiem co on jeszcze robi w Brighton i czemu nie gra w jakimś gigancie. Barca mogłaby się nim zainteresować.

12

Gdy pęknie 150mln zł, Wojtek i Robert mają namówić Yamala na nagranie tik toka do piosenki Bedoesa "Diss na Raka". Jak wiemy lub nie tik toki Yamala strasznie się wybijają, także jest to ogromna akcja, szacunek dla Łatwoganga za to co zorganizował. Brawo..

3

Ajax to mógłby być świetny klub do rozwoju naszych zawodników. Wypożyczenie lub transfer definitywny z niskimi opcjami wykupu + zachowanie jakiś % to świetne rozwiązanie.

3

Już nie moge patrzec na tego Alvareza przez te ciągłe spekulacje, jestem pewny, że ta saga skończy się jak w przypadku Nico Williamsa.

0

Mało się o tym mówi, ale jakby nie patrzeć to Raphinha zaliczył ogromny zjazd względem zeszłego sezonu.

7

@messi564 Zwieńczenie kariery? Gość ma dopiero 31lat, to nie jest wcale dziadek, mógłby spokojnie zagrać kilka dobrych lat na wysokim poziomie. Przy odejściu Casado, Bernardo mógłby dużo nam zagwarantować. Poszedłbym po gościa, ponieważ dalej gra w Premier leuage często w wyjściowym skladzie na bardzo wysokim poziomie. Jak przypominam sobie ten sezon Gündogana u nas, to myślę ze Silva, mógłby wypalić, nawet jako zmiennik dla Pedriego.

3

Dlaczego Barca nie chce Minguezy? Obecnie jako zmiennik na prawą obrone to to by była topka, jest darmowy.

0

https://www.instagram.com/p/DXbf4NpCT7Q/?img_index=1&igsh=cXJ3NHBvODRjOGk5

Tutaj jest ta wypowiedź Desta na temat powrotu do Barcy.

0

Sergio Dest chciałby do nas wrócić, co o tym myślicie?

0

Jeszcze Galasatary bym zrozumiał, ale Besiktas? Jeśli tam przejdzie to strasznie źle poprowadził swoją kariere.

2

@ArcziArtt O Suarezie podobnie było.

5

Wykupić go, grał bardzo solidnie.

0

Ciekawe ile kosztowałby Gabriel Maghalaes z Arsenalu, ale on świetnie gra na tej obronie.

6

@FCB24 Raphinha jest coraz starszy, w 2028r to nie wiadomo co czas przyniesie, dla mnie chłopak jest świetny, oglądałem go na turnieju Copinha i prezentował się fenomenalnie jak na swój wiek. Przypomina mi bardzo młodego Neymara.

4

@ali3gator To jest jego główna pozycja, na niej najczęściej gra, oglądałem turniej Copinha w jego wykonaniu i chłopak w każdym z meczy był najlepszy na boisku, umiejętności ma znacznie lepsze od takiego Roque, nawet przypomina mi młodego Neymara, często jestem na NIE dla brazylijskich wynalazków, ale w tej sytuacji podpisałbym chłopaka.

0

@CPuyol Ja uważam, że właśnie potrzebujemy dziewiątki z krwi i kości, napastnika, który będzie dostawał podania od Yamala i Raphy i wykańczał. Osimhen gra świetnie tyłem do bramki, wykończenie ma świetne, strzały głową też ma dobre, jest bardzo szybki, silny i dynamiczny, potrafi dobrze się zastawić. To jest naprawde idealny napastnik, po prostu potrzebuje grać w dużym europejskim klubie.

4

Co myślicie o Osimhenie, ma trudny charakter to wiadomo nie od dziś, ale umiejętnościami dojeżdża i według mnie nie ma w naszej sytuacji lepszej dziewiątki na rynku od Victora.

0

@Dawidfcb1998 Dokładnie, mam nadzieje, że coś z niego będzie.

1

Onstein trenował dziś z pierwszą drużyną. Co jak co ale chłopak na papierze wyglada idealnie. Ciekawe czy coś z niego będzie.

3

Coś czuje, że finalnie do nas nie przyjdzie. Może to dziwne ale jestem zdania, że Włochowi będzie trudno zaklimatyzować się w Barcelonie.

0

Malen ma 10 bramek w 13 meczach serie a, jest szybkim, mobilnym i dynamicznym napastnikiem, może z takimi liczbami warto byłoby go sprowadzić, drogi to on nie bedzie.

1

Niziutki pomocnik ofensywny z rocznika 2008, no niech będzie, może wypali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?