Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni też wyszli najlepszym możliwym składem, będzie show.
0
@takisobiektos Uważam, że jest to błędne myślenie. Balde dosłownie był dosyć solidnym graczem w zeszłym sezonie pod Flickiem. Trudno jest ogarnąć Fatiego, który dotychczas był wrakiem piłkarza. Jeżeli chodzi o Araujo to on był taki zawsze ale grał świetnie pod Xavim, który nie miał jakiejś świetnej wizji gry. Flick wprowadził zupełnie nową taktykę w obronie Barcelony a Araujo, który do kumatych nie słynie się po prostu w niej nie odnalazł. Hansi stworzył za to potwory z takich graczy jak Raphinha, Inigo czy Fermin i podrasował takich graczy jak Yamal, Kounde, Pedri czy De Jong. Po za tym dał poważną szanse np Casado czy Bernalowi. @Luciano99 @Eklerek
0
@Luciano99 Otóż nie, według mnie to gość z potencjałem, który może pod Flickiem się bardzo rozwinąć i być topką obrońców świata. Wam Wszystkim @Giwera @Eklerek Bastoni strasznie zamydlił oczy. Uważam, że totalnie nie odnajdzie się w Barcelonie, tymbardziej, że jest Włochem i grając w Interze, Atalancie czy reprezentacji Włoch gra on w trójce środkowych obrońców.
0
Czy tylko ja nie jestem wogóle przekonany co do Bastoniego? Wolałbym Vuskovicia, Van de vena albo Van Hecke + Natan (w duecie).
0
@Dankho94isback Bernardo nie zagrałby dobrze u nas na prawym skrzydle, po prostu nie dałby już rady, on teraz gra na 8 a nawet częściej ostatnio potrafi grać na 6. To już nie ten sam Silva co kiedyś, chociaż jako zmiennik Pedriego dałby nam wiele jakości.
4
@Aequlibre Oby właśnie Gavi, zabawa i widowisko i tak będzie, a bardzo chce zobaczyć jak Gavi pokazuje swój charakter w tym meczu.
0
Flick to świetny trener, uwielbiam gościa i powinien dostac jak najdłuższy kontrakt, ale mi jednak dalej marzy się ten Luis Enrique, jego powrót, osobiście mój ulubiony trener. Jak Psg dotychczas bardzo nie lubiłem, tak po przyjściu Enrique zaczynam im delikatnie kibicować.
0
Jednak uważam, że nie powinniśmy ściągać tu Bernardo Silvy. Teraz tak myśle i nie mam pojęcia kto dziś w duecie z Pedrim. Gavi, De Jong, Eric czy Bernal. Wiadomo, że Bernal dopiero co po kontuzji ale dalej ma ogromną jakość. Przypominam, że dalej w obiegu jest jeszcze np Casado.
1
@kejdzi Alvarez to wygrał już wiele.
1
To niech odchodzi, jest wiele klubów, Psg, Arsenal, Arabia. Napewno nie widze go w Katalonii, chyba, że Espanyol.
25
Etta Eyong strzelił bramke, wow jego pierwsza od października, już może wrócić na naszą listę życzeń.
1
Tyle kasy aż za niego? Chore.
3
Gdybym był kimkolwiek z Realu to przy pierwszej lepszej okazji uciekłabym z tego bagna.
20
Czuczumeni to bardzo dobry przyjaciel Kounde
Valverde bardzo dobry przyjaciel Araujo.
Gorzej jak teraz Kounde z Araujo się zaczną lać w szatni.
0
Nie kupował bym Bastoniego. Myślę, że to są zbyt duże pieniądze. Ja to bym kupił Van Hecke z Brighton, któremu kontrakt wygasa w czerwcu 2027r, byłby to wyjęcia za maksymalnie 30mln. Ale kupiłbym również Natana z Betisu, którego cena też by wyniosła maksymalnie koło 25mln. Moglibyśmy mieć dwóch bardzo solidnych stoperów zamiast jednego Bastoniego, który kosztuje dużo a nie ma gwarancji, że sie u nas odnajdzie. W takim wypadku sprzedałbym Kounde, na prawej obronie postawiłbym na Erica lub na Cancelo, ich zmiennikami mogliby być młody Espart I Fort, bo w obu widze duży potencjał. Priorytetowy wykup Cancelo i ewentualny transfer Grimaldo. Pozwoliłbym odejsc Christensenowi i Robertowi. Na miejsce Roberta sprowadziłbym Joao Pedro. Dodatkowo sprzedałbym Casado za spoko kase. Na lewe skrzydło powinien przyjść Mika Godts za około 30mln lub Savinho na wypożyczenie z City z niską opcją wykupu. Rashford nie powinien zostać wykupiony według mnie. W razie potrzebny darmowy transfer Bernardo Silvy. Dużo transferów, ale również dużo odejść, uważam, że powinniśmy zrobić w to okno takie sprzątnie kadrowe.
Publikuje jeszcze raz żeby więcej osob mogło zobaczyć.
0
Akurat tego czuczumeniego to powiedzmy, że dosyć lubie w porównaniu do reszty kadry białych.
0
Nie kupował bym Bastoniego. Myślę, że to są zbyt duże pieniądze. Ja to bym kupił Van Hecke z Brighton, któremu kontrakt wygasa w czerwcu 2027r, byłby to wyjęcia za maksymalnie 30mln. Ale kupiłbym również Natana z Betisu, którego cena też by wyniosła maksymalnie koło 25mln. Moglibyśmy mieć dwóch bardzo solidnych stoperów zamiast jednego Bastoniego, który kosztuje dużo a nie ma gwarancji, że sie u nas odnajdzie. W takim wypadku sprzedałbym Kounde, na prawej obronie postawiłbym na Erica lub na Cancelo, ich zmiennikami mogliby być młody Espart I Fort, bo w obu widze duży potencjał. Priorytetowy wykup Cancelo i ewentualny transfer Grimaldo. Pozwoliłbym odejsc Christensenowi i Robertowi. Na miejsce Roberta sprowadziłbym Joao Pedro. Dodatkowo sprzedałbym Casado za spoko kase. Na lewe skrzydło powinien przyjść Mika Godts za około 30mln lub Savinho na wypożyczenie z City z niską opcją wykupu. Rashford nie powinien zostać wykupiony według mnie. W razie potrzebny darmowy transfer Bernardo Silvy. Dużo transferów, ale również dużo odejść, uważam, że powinniśmy zrobić w to okno takie sprzątnie kadrowe.
3
Won z tym kimś. Za mniejsze pieniądze byłby do wyjęcia chociażby Barcola, ale my ich nie potrzebujemy. Dla nas to Mika Godts za 30mln albo Savinho na wypożyczenie z City. Po co wydawać ogromne pieniądze na lewe skrzydło. Priorytetem powinien być klasowy napastnik ( Dla mnie Joao Pedro) i klasowy środkowy obrońca.
3
Ojj jestem ciekawy jak to sie potoczy wszystko. Po prostu kwas tam musi być ostry. Ciekawe kto tam przyjdzie i nad tym zapanuje.
4
No to co? Suszymy ząbki panowie:D
0
@Aequlibre No tak, liczę na to, że podpiszemy obu. Różnica jest taka, że Bisiwu kosztuje grosze a Godts 30mln to minimum.
3
Wypożyczenie z opcją wykupu to super sprawa, w innym przypadku podziękuję.
1
@RanDiFCB Tylko Ibra to miał i w sumie dalej ma wyebane Ego. Rudiger jest po prostu chory.
3
Cancelo zostaje. Lewy, Christensen, Rashford powinni zostać pożegnani.
2
To też trzeba być mądrym, żeby trzymać dalej w swoim klubie takiego psychopatę jak Rudiger, nawet jakby był jakimś wybitnym graczem, to bym go wywalił na zbyty pysk. Chory człowiek po prostu.
0
To właśnie dla mnie powinien być nasz priorytet.
0
Albo wymienić go za Cucurelle / Joao Pedro z Chealsy. Jak wiadomo to nie od dziś oni są na niego chętni.
2
@liber02 Będzie to tania opcja, albo za darmo, albo kolejne wypożyczenie, albo transfer definitywny za 5-8mln. Na spokojnie, Deco i Lapcio nie pozwolą na to, żeby został w Al Hilal.
2
@MaFCB Wesley z Romy, dużo młodszy, przypomina mi Alvesa. Gracz świetny.
6
Wie ktoś gdzie oglądać mecze Juvenilu A? Wiem od zawsze, że chłopcy świetnie tam grają i z chęcią bym se to pooglądał.