0

Ciekawe czy Rashy zostanie w koncu.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Coś długo nie możemy się tej prezentacji doczekać. Gorzej jak Gordon się wysypał i Lapcio szybko dzwoni do Fatiego żeby przyjeżdżał z Monaco na prezentacje.

2

Zobaczymy kto się bedzie smial ostatni.

1

Ojj szczypie dupka, oj będzie bolało jak potężny Julian do nas zawita.

3

A może oni zapłacili Gordonowi żeby zrobił taką szopkę, a tu nagle na prezentacji wejdzie Neymarito i nasz zdrowy magik wróci.

0

@Ryoumen Ja właśnie myśle, że jakis Frankfurt, albo chociaż Arabia czy Katar może się po niego zgłosić.

0

@FanVictoraIbarbo Ja właśnie myśle, że zostanie chłopak, liczbami zasłużył, umiejętnościami nie bardzo, ale dalej uważam, że jego pozycja to prawe skrzydło, także jako zmiennik Yamala jak znalazł. Pamietajmy też, że u nas dość często przytrafiają się kontuzje i nie ma to jak szeroka kadra.

0

Jeżeli Barca chce
Gordona
Silve
Alvareza
Cucurelle
Gvardiola
Rashforda
Cancelo
Kupić w jednym okienku to to jest po prostu chore. Nie wiem co by się musiało zdarzyć, wiem jedno, trzeba również kilka transferów wychodzących, między innymi Kounde, Bardghji, MATS, Fati, Casado, Peña i bardzo możliwe, że niestety Olmo.

3

@FanVictoraIbarbo Myśle, że odejście Balde byłoby świetne, ale z drugiej strony raczej się to nie wydarzy, po za tym dalej jest młody i może wróci do swojej dobrej formy, jeszcze za czasów Alby. Lepiej pozbyć się Kounde, który nie wróci juz do formy, tak samo było w przypadku Lenglenta i Umtitiego. Ahhh ci francuscy obrońcy w Barcelonie.

11

Sprzedać Kounde za 70mln do Liverpoolu, który traci właśnie Konate. Kupić Cucurelle za 45/50mln około. Kupić Gvardiola za dużą kwotę i wykupić koniecznie Cancelo, duża rewolucja w obronie ale jak możemy, to możemy.

2

Konate tu nie pasuje, mając pieniadze powinniśmy iść ALL IN po Gvardiola. (Sam nie wierze w co pisze, czuje się jak w jakiejs symulacji)

1

@Endorfina Jak dla mnie do Odejścia:
Kounde
Casado
MATS
Fati
Peña. Reszta niech zostaje, zawsze się przydadzą.

0

@DJ6 Uwierz, że dużo droższy od Bastoniego będzie. Ma kontrakt w sumie tylko do 2028r, ale nie tak dawno City dało za niego 80/90mln. Ale i tak jak dla mnie gość pasuje jak ulał.

1

@novy1899 Dokładnie, takich właśnie powinniśmy szukać. Mam nadzieje, że któryś z duetu Gvardiol/Hincapie faktycznie tutaj przyjdzie. Jeżeli możemy, zarząd czuje, że potrzebujemy renowacji i przede wszystkim mamy te pieniądze, to sprowadźmy kogoś lepszego, a nie całe życie na darmowych ochłapach.

1

Widzę, że Barca szuka gościa, który zagra świetnie na środku obrony jak i na lewej obronie, dlatego pojawiają się informacje na temat Van de Vena, Gvardiola, Hincapie i nawet Kiwiora.

1

Mały klub to zajmuje czwarte miejsce w La lidze.

7

Dawajcie odrazu Pacho, Mendesa i Haalanda. Kto bogatemu zabroni?

1

Oby coraz wiecej osób to zbojkotowało.

1

Rashy na prawym skrzydle w sumie spisywał się spoko u nas. Może by go wypożyczyć jeszcze raz.

24

Uwielbiam Daniego Olmo, ale coś czuje teraz, że odejdzie albo on albo nie daj Boże Rapha..

3

@Katalończyk 99 Nie jestem w stanie tego zliczyć. Jest to gość szybki, dynamiczny i dobrze pressujący, ale tragicznie rozgrywający i to jest dosłownie przeciwieństwo Yamala. Nie mam pojęcia po co on za tyle pieniedzy. Gdzie go niby chce Flick wsadzić? Na 9? Totalnie się nie nadaje, na skrzydła? Mamy już dwóch podstawowych graczy. Na ławkę? Gość ma takie ego, że nie da się go przyspawać do ławki tymbardziej za tyle pieniędzy rezerwowy to tragedia. Coś czuje, że szykuje się ciche odejście Olmo albo Raphy.

3

Ja nie moge tyle kasy na tak słabego gracza i to jeszcze Anglika.

0

Noi padło Here we go. Nie wierzę, jestem strasznie zawiedziony.

3

Oby Bayern wygrał tą rywalizację i zabrał go do siebie. Chyba nigdy nie byłem aż tak źle nastawiony do jakiegoś zawodnika dołączającego do nas.

0

Z tego co nie raz widziałem gość ma ostry charakter, jestem strasznie "zawiedziony" tym, że tak słabego gracza kupujemy za tak ogromne pieniądze, totalnie nie rozumiem po co on nam. Czuję, że ten transfer odbije się strasznie czkawką. Anglik w Hiszpani, prawie nigdy nie wypala i po prostu Gordon tutaj jak dla mnie nie pasuje.

0

Ja to myślałem, że z tym Gordonem to są bzdury i żarty a tu faktycznie coś się kręci i oferta Barcelony może zostać nawet zaakceptowana w najbliższych kilku godzinach, a podobno już dogadali się z samym zawodnikiem. Jakoś sobie totalnie nie moge go tutaj wyobrazić. Wolałbym 10 razy bardziej Joao Pedro, ale cóż, po prostu zaufajmy zarządowi, chociaż czuje, że chłop totalnie nie wypali. Prawdopodobnie do Deco przemawiają tylko statystki Gorodna w lidze mistrzów bo tam ma je świetne, ale w PL ma tragiczne jak dla mnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ja to może trochę dziwny jestem, ale jakoś nigdy nie moge sobie wyobrazić ani włocha ani anglika w barwach dumy katalonii. Zawsze jestem zdania, że tacy piłkarze tutaj po prostu nie pasują.

0

Brać i w razie czego wypożyczyć żeby się jeszcze ograł, dużo osób mówi, że to średniak i tego typu, ale zacznijmy od tego, że stał się podstawowym piłkarzem klubu z La ligi, a jeszcze kilka miesięcy temu dzielił minuty pomiędzy Barcą u19 i Barcą B. Jestem fanem tego gościa i uważam, że bezwzględnie czy kupimy kogoś lepszego na lewe skrzydło, to ten chłopak powinien tu wrócić i chociałby mógłby iść na wypożyczenie do wyżej wspomnianego Betisu. Może jakoś zbiłby cene za Abde, kto wie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?