Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję, że Martinez nas opuści i Eric Garcia zostanie.
0
A co gdyby wypożyczyć do nas amrabata?????
0
Nie rozumiem Dlaczego wszyscy krytykują ten pomysł, romeu pod okiem flicka może być na poziomie amadou onany, pierwszy swój mecz u boku De Jonga miał znakomity, trzeba dać mu szanse pod lepszym szkoleniowcem a nie odrazu skreślać, po za tym Oriol jest bardzo dobry fizycznie i ma mnóstwo przyjaciół w barcy. Definitywnie według mnie powinien zostac.
0
Ja bym może zaproponował za Merino który dla mnie jest świetnym pomysłem transferowym 20mln+Inigo Martinez (Le Normand odszedł do atletico więc przyda się im) i pewnie zmienne.
0
I bardzo dobrze, niech flick ich ciśnie a nie jak xavi który pozwalał im sie wygłupiać, to poważna sprawa.
9
Araujo powinien zostać, może świetnie się sprawdzić pod nadzorem Flicka koniec kropka.
5
Szkoda, że nie Marciniak.
0
@revolution33 nie Lewandowski nie usiądzie na ławie bo w końcu będzie miał u boku dobrych skrzydłowych czyli Nico i Yamala, poza tym nie mamy klasowego napastnika
0
Dla nas priorytetem powinien być Nico i dobry pivot. Odejść powinien Martinez, Lenglent, i ewentualnie Raphinha, ja mam także inny ciekawy, fajny pomysł na transfer: mógłby przyjść do nas Todibo po taniości, który jest graczem Silnym czyli takim jakich kocha flick. Kounde grał by wtedy w pierwszym składzie jako prawy obrońca,Christensen mógłby grać jako pivot, Araujo,Garcia,Cubarsi i właśnie wspomniany Todibo na środku obrony. Oferta za tego gracza mogłaby kosztować barce około 20mln+Faye i jakieś 5mln zmiennych (mamy go po taniości ze względu, że grał już u nas trochę czasu.
0
Jasne, że wypożyczenie cancelo to dobry pomysł ale tylko wypożyczenie jak narazie nic więcej :/ Cancelo to świetny gracz fajnie mógłby się sprawdzić pod sterami Hansiego Flicka ale tak jak napisano w artykule nie jest i nie powinien być on naszym priorytetem. Mam nadzieję, że nowymi transferami do barcy będzie Nico Williams i Jakiś topowy pivot(mam na myśli 4nazwiska Kimmich,Zubimendi,Merino,Onana ewentualnie Amrabat) Cancelo mógłby zostać wypożyczony z przymusem wykupu o wartości 25mln, Felixa powinniśmy odpuścić on na tą chwilę powinien iść do Benfici w której będzie mógł grać wiecej i sie odbudować.
0
Chciałbym go u nas, ale nie za taką kwotę, można by było zapłacić 40mln + Inigo Martinez + może torre i jakiś procent od odsprzedaży i może by siadło ale wątpie aby "Lipsk" go puścił za taką kwotę. Skupmy się na Nico Williamsie a później zobaczymy co będzie dalej.
0
Powinien nie stawiać oporu, nikt go tu nie chce, a więc powinien odejść na permanentny transfer.
0
Miejmy nadzieję, że nie odejdzie ale gdyby psg było by zainteresowane go kupić za 300mln to lepiej by było go sprzedac i pozbyć się długów, kwestia czasu i będziemy mieli kilka takich samych a nawet i lepszych talentów od Lamine Yamala, to jest przecież najlepsza szkółka "La Masia"????