Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeden z najobrzydliwszych graczy realu. Ha tfu Amebo.
1
Bernal powiniej być tak samo nie tykalny jak Yamal i Cubarsi.
0
Popełni błąd to będą go wygwizdywali i palili koszulki. Na miejscu Roberta rozważałbym tylko oferty ze Stanów.
7
Ale to jest frajer, on chyba nie wie co to Barca i Real.
2
Do nie dawna było "Panuje optymizm" Teraz "o krok" ciekawe co będzie następne.
1
Wszyscy są o krok tu Bernardo tu Alvarez tu Salinas tu Fati z odejściem do Monaco. Ciekawe.
0
Matias Soule będzie do wyjęcia z Romy, dla mnie powinnismy po niego iść, idealny jako zmiennik dla Yamala, świetna technika i drybling tego zawodnika. Roma będzie skłonna go sprzedać i raczej dużo za niego nie będą chcieli.
1
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Cancelo nie zostaje w klubie, Ba ja byłem za jego pozostaniem na stałe jeszcze przy jego pierwszym wypożyczeniu do Barcelony, świetny gracz wprowadzający masę doświadczenia, uwielbiam gościa jego sezon w Barcelonie Topka. Jego transfer powinien zostać dopięty jeszcze przed Gordonem.
1
Ten Manzambii z Szwajcarii ciekawy grajek, Freiburg zarobi sobie duże pieniądze.
4
@Roobo Ten gość to chyba obecnie najwiarygodniejsze żródło w sprawie Alvareza, warto śledzić.
1
@blakkudium Faktycznie londyjczycy dużo za niego chcą, wiadomo gracz z PL ale za 75mln? Nawet Psg, które było wstępnie nim zainteresowane napewno tyle nie wyłoży. I takie właśnie kwoty za graczy zawyżają i niszczą rynek transferowy.
0
Real: Potężny Cucurella
Atletico: Potężny Grimaldo
Barca: Salinas
Oczywiście życzę powodzenia i bardzo chce tego Salinasa w klubie ale dalej to młody gracz i płacimy za potencjał.
1
Ja to się czuje, jakby była końcówka okienka transferowego i trzeba jak najszybciej działać nad każdym transferem a nawet się nie zaczęło.
0
@Eto'o9 R10 Oczywiście, ja również wierze w Gordona oraz ufam Flickowi, ale uważam, że wydanie 80mln na gościa, który wstępnie ma być rezerwowym i ma tragiczne statystyki od początku było ogromną głupotą i nie porozumieniem, co z tego, że jest szybki i spoko pressuje jak nie potrafi totalnie dryblować. Okej o Raphinhi też tak można powiedzieć, ale uwierz, że Brazylijczyk ma 10 razy lepszy drybling od Anglika. Uważam, że Abde, Munoz czy Summervile jako ta dwójka dla Raphy w zupełności by wystarczyli a jeżeli chcieliśmy już kogoś lepszego to powinnismy iść All in po Barcole, który ma wszystko po za celnością a i tak ma dobre statystyki. Nawet mogliśmy złożyć ofertę Lipskowi typu Casado + to 80mln i byśmy mieli tego świetnego Diomande, który jak dla mnie obecnie znajduje się w top 5 najlepszych skrzydłowych świata. Oczywiście bądźmy dobrej myśli co do Gordona, ale sam jestem ogromnym pesymistą co do niego.
1
@Nwm Madueke go wciągał nosem.
1
A idź pan w UJ z tym Gordonem, jak to będzie nie wypał a moglismy mieć za takie "grosze" Munoza, Abde, Summervile czy nawet za przyzwoitą kwote takiego kota jak Barcole to myśle, że to może być jeden z najgorszych transferów Barcelony i stać obok Dembele czy Coutinho. Powtarzam po raz któryś z kolei, Włoch i Anglik bardzo żadko odnajdzie się w Hiszpańskiej piłce.
0
Chociaż zazwyczaj totalnie nie wierze w słowa Jose Alvareza, to w tym przypadku jest naprawde wiarygodny i myśle, że jest szansa, że Barca wyłoży za Juliana taką kwote, która jak dla mnie jest chora i sam nigdy bym na coś takiego nie pozwolił.
4
Ja wiem, że on nawet nie zadebiutował w Barcelonie, ale od zawsze mówię: Stanowcze NIE dla Anglików i Włochów w Hiszpanii, tacy zawodnicy rzadko kiedy się odnajdują i dobrze grają. A od teraz będe mówił NIE dla transferów Barcelony powyżej 60mln. No może z wyjątkiem Alvareza ;), który na marginesie też nie jest pewny i jak wydamy powiedzmy 230mln na Gordona i Alvareza, a żaden z nich się nie sprawdzi to Lapcio i Dekuś mogą pożegnać się z klubem, a bardzo bym tego nie chciał.
1
Drogie Newcastle, wiem, że szukacie nowego lewego skrzydłowego, żeby zastąpić swoją gwiazde, która odeszła z klubu. Proponujemy wam nowy Barcelonski Wynalazek! Nazywa się Anthony Gordon, już za jedyne 60mln.
0
@LukaszFan Gordon to inteligentny gość, zgodziłby się na powrót gdzieś do Angli napewno.
0
Ale Gordon tragicznie wygląda, coś czuje, że odejdzie po roku gry tutaj.
1
Możliwe, że Malo Gusto z chelsea będzie do wyjecia za przyzwoitą cene.
1
Może Betis go wezmie.
0
W jakim klubie z top 5lig widzielibyście jeszcze Messiego? Ja zaczne Roma albo Napoli. (Oczywiście Barcelona, ale niech ona tym razem nie wchodzi w gre)
1
Czemu miałby mieć kłopoty finansowe?
0
Kto był lepszy all time, Javier Martinez czy Inigo Martinez?
0
@Lokusekpl Atletico wyśmiało Real i powiedzieli, że taka oferta nie wpłynęła.
0
@Lokusekpl nikt nie złozył oferty za niego opiewającej na 150mln. Jedyną ofertą z Hiszpańskich klubów, była nasza o wartości 100mln, wstępna, żeby poznac zamiary atletico.
5
@LukaszFan To chyba jasne, chce spełnić swoje marzenie, a jego marzeniem jest gra dla nas.
7
Nie wierzyłem, że to powie, teraz to już napewno odejdzie, ciekawe co na to Atletico, ale myśle, że wiedzą o tym od dłuższego czasu. Oferta z rzędu 120mln powinna wystarczyć.