7

@waletpl Lewy jest profesjonalistą i nigdy publiczne nie mówił, że chce grać u białych.

0

Może i głupio gadam, ale Endrick powinien grać w Barcelonie. Idealnie by sie do nas wpisał w tym momencie. Mogliśmy iść All in po niego a Tygryska zostawić w spokoju. Chociaż z drugiej strony to Roque wcale nie powinien odchodzic definitywnie do Palmeiras, teraz strzela tam hurtowo a to my zostaliśmy bez napastnika.

0

O proszę, Chadi Riad!

2

Fati jest w Brazylii i wstawił tik toka jak tańczy z Joao Pedro xD.

0

Chicago Fire podobno chce Alabe i Goretzke, to Lewciu będzie miał ekipe z Bayernu!

2

Na papierze fajnie kurna wygląda.

0

@19Riki20 ArsenkveFcb na yt, młody chłopak transmituje i komentuje mecze barcy b na swoim kanale, bynajmniej robił to od października do stycznia bo wtedy właśnie głównie oglądałem te mecze. Polecam.

0

@malypuzon Bramkarze są juz sprawdzeni na treningach, Eden Aller i oczywiście Kochen notorycznie wymieniają się w roli trzeciego bramkarza pierwszej drużyny i trenują z pierwszą drużyna.

2

Cieszą mnie te nazwiska ale zabrałbym jeszcze Farinasa i Nomoko. Ten drugi czyli Nomoko osobiście robi na mnie największe wrażenie, doznał Acl ale przed kontują był świetny ogladalem jego mecze i jak dla mnie on i Xavi Espart byli najlepsi na boisku. Chłopaczek przypomina Dembele ale tego z Psg, świetnie pressuje, jest hiszpanem o malijskich korzeniach.

0

Nie jestem za tym, żeby go sprowadzać, to kolejny nastolatek, który nie ma cech przywódczych. Potrzebujemy gościa który poukłada całą defensywe i pomoże Cubarsiemu, tak jak to robił Inigo. (Tak dalej nie pogodziłem się z odejściem Baska)

3

Nasza nowa dziewiątka!

3

Nie podpisaliśmy Bernardo to dawać tutaj Rashy'ego, zasłużył a napewno się przyda.

0

@Bombelek951 Tylko, że to Vlaho jest wiecznie kontuzjowany. Zaliczył przeogromny zjazd a Juventus chciał się go od dawna pozbyć, praktycznie w każdym okienku był łączony z odejściem i nie ma co się dziwić. Z tym Nunezem to nie przesadzajmy. Jest lepszy od Serba, jest szybszy i doświadczony w najlepszej lidze świata, to, że ma problemy z celnoscią to jest tak naprawde nic. Chłop ma końskie zdrowie, może do nas przyjsc na wypożyczenie z Al Hilal albo także za darmo. Przypominam, że ci "memowi" piłkarze z Premier leauge w słabszej lidze świetnie się odnajdują, przykładowo Antony. Jeżeli chodzi o Espiego to jest płacenie za ogromny potencjał. Levante chce za niego 25mln a są to grosze tak naprawde, nie strzelił dużo ale potencjał ma ogromny i chociaż to nie typ napastnika jaki chcemy, to serio bym chłopaczyne rozważył.
@juro14

2

@Bombelek951 Za darmo? Gość w utrzymaniu będzie droższy od Alvareza. Wszystko tylko nie ten placek. Zgadzam się, mógłby fajnie strzelać bramki po dostaniu piłki od Yamala i Raphy, ale nasi skrzydłowi wolą strzelać sami niż podawać do środka, z tąd Lewandowski dostawał tak mało piłek i strzelił tak nie wiele bramek. Flick chce priorytetowo Alvareza, który nie jest klasyczną 9, tylko gościem, który świetnie pressuje i rozgrywa i to mu powinniśmy dostarczyć. Obecnie na rynku z tych sensowniejszych opcji o takiej charakterystyce jest tylko Alvarez, Joao Pedro i ewentualnie Kane. Jeżeli chcecie już klasyczną 9 to lepiej patrzec na Nuneza albo Carlosa Espiego z Levante.
@juro14
@Natalia12345

0

Pamiętam jeszcze jak w debiucie Gündo zagrał w meczu przedsezonowym, zagrał świetnie i strzelił bramke, jakby został to pod Flickiem by to chodzilo jak w zegarku.

0

Ewidentnie wyszło mu to na plus, ale odszedł mydląc nam oczy. Nie szanuje go za to.

1

@Sebaldek Jakby nie patrzec Nunez ma wszystko co potrzeba. Potrenowałby ino celność i skuteczność i Flick moglby zrobic z niego ciekawego gracza.

0

@blakkudium A to nawet nie wiedziałem, nie śledze aż tak, ale co się dziwić, pieniądze to oni napewno mają.

0

@Carlosss Dokładnie, a jeżeli mamy kase to iść All in po Gvardiola.

1

@Kapitan9 Może się po niego Betis zgłosi bo oni ostatnio lubią egzotycznych
@Frimpong @blakkudium @mekston @Barcaa12

4

Ale ten Quinones ma staty w Arabii, 33 bramki, 4 asysty w 31 meczach ligowych, wiadomo to tylko Arabia ale liczby ma niebotycznie dobre.

0

Tu chcą Bernardo, tu Alavareza, tu Rashforda może se Cancelo jeszcze weźmiecie? Zainteresujmy się Vlahoviciem dla beki, zobaczymy co zrobią.

3

Podobno taki fan Barcelony, podobo Felixa się pytał jak się żyje w Barcelonie. Jak on bardzo za młodu kochał ten klub. A teraz wybierze ten śmieszny Real? Albo on jest głupi albo faktycznie daliśmy mu strasznie małe pieniądze, chociaż Rashford swoją pensje obniżłby aż o 60%. Także wolałbym Anglika.

0

Fajnie jak przyjdzie, w porządku jak nie przyjdzie. Nie będe płakał.

0

@Eto'o9 R10 No ale jakby nie patrzeć to świetny deal dla wszystkich, może po za Anką bo tam tak dobrze nie tańcują.

0

Podobno serio Lewy jest wysoko na liście życzeń United. Miałby rotować z Sesko i uczyć tych młodych chłopaków jak Obi i Jj Gabriel.

1

Kto według was obecnie najbardziej marnuje się w kadrze Realu? Dla mnie Brahim, powinien zmienić klub bo gracz dość solidny.

0

@AlphaNumeric a wyobrażasz sobie Z lewej strony Yildiz, z prawej Yamal, pomocnik ofensywny Cherki i jakaś fajna 9. Ale by to chodziło.

1

Kto jest waszym wymarzonym zawodnikiem, który mógłby w przyszłości zagrać w Barcelonie? Ja zaczne, Yildiz i Cherki.

1

A może zamiast Alvareza duecik Espi i Etta Eyong z Levante z dużą nadzieją na to, że któryś z nich wypali i zrobi kariere? Albo Espi/Etta + doświadczony Oyarzabal?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?