Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 Guirassy się totalnie nie nada, Thuram to dziewiątka jak dla mnie gorsza od Ferrana. Marmosuh to taka tańsza wersja Alvareza, postawiłbym w sumie na niego.
0
@Johnnie_Walker Rashford to gość, który gwarantuje świetne liczby. Może obskoczyć każdą pozycje w napadzie, jest w stanie obniżyć swoją pensje nawet aż a 50%. Gracz bez problemowy, nie narzekający na minuty. Uwielbiam tego chłopa i bardzo chciałbym aby został.
0
Numer to będzie raczej 12.
1
@Filipem Powiedział fakty.
0
@Johnnie_Walker Bernardo bardziej na pomoc, skrzydła nie uciągnie.
1
Byłem na nie, troche obczaiłem gościa bardziej i w sumie to spoko, jak już załozył naszą koszulke, to niech gra, życze mu, klubowi, sobie i wam, żeby transfer był strzałem w 10. Gordon to bardzo inteligentny facet jakby nie patrzec. (Chociaż dalej jakoś nie pasuje mi jego twarz do koszulki Barcelony xD)
0
Ciekawe czy Rashy zostanie w koncu.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Coś długo nie możemy się tej prezentacji doczekać. Gorzej jak Gordon się wysypał i Lapcio szybko dzwoni do Fatiego żeby przyjeżdżał z Monaco na prezentacje.
2
Zobaczymy kto się bedzie smial ostatni.
1
Ojj szczypie dupka, oj będzie bolało jak potężny Julian do nas zawita.
3
A może oni zapłacili Gordonowi żeby zrobił taką szopkę, a tu nagle na prezentacji wejdzie Neymarito i nasz zdrowy magik wróci.
0
@Ryoumen Ja właśnie myśle, że jakis Frankfurt, albo chociaż Arabia czy Katar może się po niego zgłosić.
0
@FanVictoraIbarbo Ja właśnie myśle, że zostanie chłopak, liczbami zasłużył, umiejętnościami nie bardzo, ale dalej uważam, że jego pozycja to prawe skrzydło, także jako zmiennik Yamala jak znalazł. Pamietajmy też, że u nas dość często przytrafiają się kontuzje i nie ma to jak szeroka kadra.
0
Jeżeli Barca chce
Gordona
Silve
Alvareza
Cucurelle
Gvardiola
Rashforda
Cancelo
Kupić w jednym okienku to to jest po prostu chore. Nie wiem co by się musiało zdarzyć, wiem jedno, trzeba również kilka transferów wychodzących, między innymi Kounde, Bardghji, MATS, Fati, Casado, Peña i bardzo możliwe, że niestety Olmo.
3
@FanVictoraIbarbo Myśle, że odejście Balde byłoby świetne, ale z drugiej strony raczej się to nie wydarzy, po za tym dalej jest młody i może wróci do swojej dobrej formy, jeszcze za czasów Alby. Lepiej pozbyć się Kounde, który nie wróci juz do formy, tak samo było w przypadku Lenglenta i Umtitiego. Ahhh ci francuscy obrońcy w Barcelonie.
11
Sprzedać Kounde za 70mln do Liverpoolu, który traci właśnie Konate. Kupić Cucurelle za 45/50mln około. Kupić Gvardiola za dużą kwotę i wykupić koniecznie Cancelo, duża rewolucja w obronie ale jak możemy, to możemy.
2
Konate tu nie pasuje, mając pieniadze powinniśmy iść ALL IN po Gvardiola. (Sam nie wierze w co pisze, czuje się jak w jakiejs symulacji)
1
@Endorfina Jak dla mnie do Odejścia:
Kounde
Casado
MATS
Fati
Peña. Reszta niech zostaje, zawsze się przydadzą.
0
@DJ6 Uwierz, że dużo droższy od Bastoniego będzie. Ma kontrakt w sumie tylko do 2028r, ale nie tak dawno City dało za niego 80/90mln. Ale i tak jak dla mnie gość pasuje jak ulał.
1
@novy1899 Dokładnie, takich właśnie powinniśmy szukać. Mam nadzieje, że któryś z duetu Gvardiol/Hincapie faktycznie tutaj przyjdzie. Jeżeli możemy, zarząd czuje, że potrzebujemy renowacji i przede wszystkim mamy te pieniądze, to sprowadźmy kogoś lepszego, a nie całe życie na darmowych ochłapach.
1
Widzę, że Barca szuka gościa, który zagra świetnie na środku obrony jak i na lewej obronie, dlatego pojawiają się informacje na temat Van de Vena, Gvardiola, Hincapie i nawet Kiwiora.
1
Mały klub to zajmuje czwarte miejsce w La lidze.
7
Dawajcie odrazu Pacho, Mendesa i Haalanda. Kto bogatemu zabroni?
1
Oby coraz wiecej osób to zbojkotowało.
1
Rashy na prawym skrzydle w sumie spisywał się spoko u nas. Może by go wypożyczyć jeszcze raz.
24
Uwielbiam Daniego Olmo, ale coś czuje teraz, że odejdzie albo on albo nie daj Boże Rapha..
3
@Katalończyk 99 Nie jestem w stanie tego zliczyć. Jest to gość szybki, dynamiczny i dobrze pressujący, ale tragicznie rozgrywający i to jest dosłownie przeciwieństwo Yamala. Nie mam pojęcia po co on za tyle pieniedzy. Gdzie go niby chce Flick wsadzić? Na 9? Totalnie się nie nadaje, na skrzydła? Mamy już dwóch podstawowych graczy. Na ławkę? Gość ma takie ego, że nie da się go przyspawać do ławki tymbardziej za tyle pieniędzy rezerwowy to tragedia. Coś czuje, że szykuje się ciche odejście Olmo albo Raphy.
3
Ja nie moge tyle kasy na tak słabego gracza i to jeszcze Anglika.
0
Noi padło Here we go. Nie wierzę, jestem strasznie zawiedziony.