1

Cortes nawet nie w kadrze meczowej, liczyłem na to, że zagra od pierwszej minuty 90minut.

3

Po co ten cały wyjściowy skład? Liczyłem znów na młodych, rezerwowych i może jakiś debiutantów, a tu nagle Cortes nawet na mecz nie powołany.

0

Z takim zachowaniem to on chyba walczy o to żeby na te mistrzostwa nie pojechać. Nie cierpię gościa od czasów odejscia z Barcelony.

9

Cena pewnie nie byłaby niska, ale piłkarz świetny, z chęcią zobaczyłbym go w barwach Barcelony.

0

@Krzysztof1987 Też nie głupi pomysł, lepszy od Vlahovica np.

0

@Safrani Dołącza do nich jeszcze Emannuel Emegha i mają chrapkę na Osimhena.

1

@Arkon Mają dobrze obsadzoną prawą obrone to fakt, ale James gra lepiej w środku pola obok Caicedo niż na prawej obronie, Gusto to chyba jeszcze nie ten poziom a oni tego Kounde strasznie kiedyś chcieli i mieli prawie dopięty jego transfer, może znów by nim nie pogardzili. I np wymiana typu Kounde + 10/20mln za Joao Pedro.

0

@Arkon Jak dla mnie sprzedaż Kounde priorytetowo. Marzy mi się ten Joao Pedro dlatego uważam, że powinniśmy zrobić wszystko żeby go sprowadzić i nawet np dorzucić im właśnie Kounde do wymiany za Brazylijczyka. Na środek obrony chciałbym Goncalo Inacio, jego cena też by była wysoka, ale moglibyśmy zbić cenę dorzucajac im Casado, ponieważ odchodzi od nich Morita, a dalej potrzebują środkowego pomocnika/defensywnego pomocnika jak tlenu. Na lewe/prawe skrzydło bym ściągnął Savinho z city na zasadzie wypożyczenia z fajną opcją wykupu jeżeliby wypalił. Ewentualnie sprowadziłbym Grimaldo, ale to zależy od planów Flicka na bocznych obrońców. (Oczywiście wykup Cancelo to formalność i powinien być traktowany priorytetowo). Osobiście pożegnałbym Rashforda, Roberta, Kounde, Ter Stegena, Fatiego, Casado i ewentualnie Christensena.

1

moim szczerym faworytem na środek obrony do nas jest Gonçalo Inácio, który według mnie jest najlepszą opcją do gry w duecie z Cubarsim. Portugalczyk ma 186cm wzrostu, świetnie rozgrywa, jest szybszy od Cubarsiego i nawet jest dobry fizycznie. Sporting chciałby za niego podobno aż 60-70mln, ale uważam, że moglibyśmy złożyć im ofertę typu 30mln + Casado, ponieważ drużyna z Lizbony potrzebuje nowego defensywnego pomocnika jak tlenu, Casado potrzebuje minut a my nowego środkowego obrońy. Warto dodać, że Inacio jest Lewonożny.

4

Bastoni tutaj nie przyjdzie i trzeba sie z tym pogodzić, nawet Fabrizo Romano powiedział, że nie została wysłana żadna oferta za Włocha. Allesandro tylko wyraził chęć przyjścia do nas ale nie powiedział, że chce zmieniać klub i obecnie jest bliżej pozostania w Interze. Trzeba szukać innych opcji na rynku i moim szczerym faworytem jest Gonçalo Inácio, który według mnie jest najlepszą opcją do gry w duecie z Cubarsim. Portugalczyk ma 186cm wzrostu, świetnie rozgrywa, jest szybszy od Cubarsiego i nawet jest dobry fizycznie. Sporting chciałby za niego podobno aż 60-70mln, ale uważam, że moglibyśmy złożyć im ofertę typu 30mln + Casado, ponieważ drużyna z Lizbony potrzebuje nowego defensywnego pomocnika jak tlenu, Casado potrzebuje minut a my nowego środkowego obrońy. Warto dodać, że Inacio jest Lewonożny.

1

Podobno mamy jakąś niesamowicie dobrą trójkę ofensywna w drużynie u19. Hamza, Tunkara i trzeci blondyn z numerem 11. Nazywają ich nowym MSN. Z tego co słyszę to grają niebywale dobrze. Swoją drogą jestem bardzo ciekaw tego Ebrimy Tunkary, kawał fajnego byczka nam rośnie.

0

Co z Luisem Benedettim, Cardoso Varelą i Belinho? Przecież tak bardzo się nimi interesowaliśmy.

1

Oglądałem ten mecz z City to dzisiaj ten nasz Joao Pedro totalnie nie zachwycał, wręcz przeciwnie, ale gdy miałem okazje obejrzeć wcześniejsze mecze brazylijczka to wyglądał dość solidnie.

3

Xabi nie bądź Hui, daj nam po znajomości tego Joao Pedro.

0

Kto według was spadnie z La ligi w tym sezonie?

6

Dziękujemy za wszystko Robert, zasłużyłeś na godne pożegnanie.

2

30mln za niego to promocja, ale on do nas nie pasuje, dla mnie gra tragicznie i taki Joao Felix był znacznie u nas lepszy. Jedynym plusem Rashforda są liczby a i tak Anglik sporo akcji marnuje. Osobiście nie skorzystałbym z opcji wykupu i spróbowałbym wypożyczyć do nas Savinho z city z niską opcją odkupu. Brazylijczyk nie dostaje dużo minut w drużynie Pepa Guardioli. Ma to coś i gdy grał w Gironie to wymiatał.

0

Rok w rok tak jest, najpierw niewykonalny Cel (Alvarez) później tańszy zamiennik(Joao Pedro) a na końcu skończy się na tym, że kupimy całkiem innego gracza na inną pozycje za około 50mln.

1

Kounde powinen zostać sprzedany za fajną sumę, Eric grałby wtedy jako podstawowy prawy obrońca, a rotowaliby go Fort i Espart.

4

@escarabajo Powiem szczerze, że wielu, Piłka nożna to moja pasja i przyjemnie ogląda się mecze. Największe wrażenie z wyżej wymienionych zrobił na mnie Van Hecke.

1

Zrobiłem ciekawą listę alternatyw na środkowego obrońce do Barcelony, co myślicie o takich nazwiskach?
Murillo z Nothingham
Gonçalo Inácio z Sportingu
Jan Paul van Hecke z Brighton
Vitor Reis z Man City (obecnie w gironie)
Mario Gila z Lazio.

0

Powinniśmy wypożyczyć do nas Savinho z City albo Zaragoze z Bayernu i przeznaczyć pieniądze na Joao Pedro i jakiegoś środkowego obrońce.

0

@KichuBlaugrana Lepszy taki przeciętniak niż Alvarez :D

0

@kondzio976 Tymbardziej, że ma kontrakt do 2033r.

1

@Camilo93 Tylko, że to lewoskrzydłowy, który bedzie kosztował mniej więcej podobnie do Joao Pedro, ma 16lat wiec dopiero za dwa lata by u nas zagrał, ma zerowe doświadczenie i nawet nie gra zbyt często w pierwszym składzie Palmeiras.

0

Jest Martin, Araujo, Cubarsi, Garcia, od biedy Kounde, ma przyjść nowy obrońca i jeszcze Cortes wyglada solidnie, pytanie, po co on nam?

0

@Guillegavira Cortes ma 21lat, to nie aż tak mało jakby nie patrzeć. Wiadomo dalej jest młody.

0

Oby w następnym meczu Cortes i Espart, niech sie chłopaki ogrywają to może coś z nich wyrośnie.

0

@Batigol22 Malen został już wykupiony do Romy za 20/25mln i strzela hurtowo w serie a grając na 9.

2

Noi bardzo dobrze, nie potrzebujemy takich jak on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?