Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mesulete Zawsze można go tam testować.
0
Pisałem dosłownie z dwa dni temu, że idealnie wpasuje się do Juventusu i niemal napewno oni się po niego zgłoszą. Co jak co ale Yldiz z lewej, Bardghji z prawej, mogłoby to chodzić.
0
Nie ma sie co dziwić, że Carrick chce jego powrotu. Idealnie by się tam teraz do nich wpisał.
1
@stepkovski Jeszcze Osimhen, te wszystkie transfery są bardzo dobre i sensowne, ale pod warunkiem, że zaczniemy sprzedawać, nie ma sensu sprowadzać Bernardo Silvy, jak taki Casado zostanie.
14
Victor Osimhen to moje marzenie, ależ on by tu chodził.
4
Ciekawym napastnikiem jest Carlos Espi z Levante, gość ma lepsze staty od tego napompowanego Etta Eyonga, jest młodszy i silniejszy pod bramką. Ja widze w nim młodego Ibre, kawał napadziora może z niego być, kontrakt ma do 2028, dużo kosztował nie będzie. Jest znacznie bardziej "mobilny" od Sorlotha i Muriqiego. Ja bym zaryzykował i ściągnął go, nie są to duże pieniadze a chłopak ma duży potencjał.
2
@Striker Widziałbym go tam, ponieważ w Lille właśnie na tej pozycji się wybił. Milan dopiero przerobił go na lewe skrzydło. Gość ma świetne predyspozycje żeby być właśnie tą dziewiątką, nawet taką w stylu Dembele w Psg.
2
Leao będzie do wyjęcia z milanu za około 50mln. Dla mnie fajny deal. Widziałbym go u nas na 9 szczerze.
3
Wole go niż Sorlotha.
3
Mam być szczery? Wolałbym Muriqiego.
1
@Veysel Dokładnie, Roque powinien otrzymać poważną szanse w Europie, zagrał u nas raptem kilka spotkań. W betisie wyglądał już pożądanie a jakby go wypożyczyć jeszcze gdzieś może właśnie do Ligue 1 to by tam wypalił. Zawsze byłem za tym, żeby u nas został. Ale mówi się trudno, nie mniej jednak ja bym inwestował w młodych brazolów, mają po prostu to coś. Możesz sobie sprawdzić takiego młodziaka jak Bruninho, też ogromy talent, tylko, że on dopina już transfer do Shahtaru a Ukraiński zespół za małe pieniadze w przyszłości go nie puści.
1
Wypożyczyć go do Stuttgartu. Myśle, że miałoby to sens i prawo bytu. Idealny klub dla rozwoju Roonego. Tymbardziej, że ich podstawowy prawo-skrzydłowy Lewling niemal napewno odejdzie latem.
1
Van Dijkowi wygasa kontrakt za rok, może chciałby zmienić miejsce zamieszkania i dołączyć do nas, niby swoje lata ma ale dalej to top 5 najlepszych obrońców świata.
1
@Veysel Miałem okazje oglądać go właśnie na turnieju Copinha. Wiadomo, że to nawet nie stoi obok trudnych meczy, ale chłopak mi strasznie zaimponował, 50mln jak za kota w worku to dużo, ale ja bym w tego młodziaka akurat zainwestował. Chociaż to samo mówiłem o Roque, także mogę sie mylić.
3
Akurat ten chłopak jest kocurem. Nowy Neymar powiadają.
0
Niech se Christensena wezmą.
0
@Chimera Gavi lub Olmo na 10, Casado niżej. Mam nadzieje, że zrozumiałeś to za pierwszym razem a teraz sobie żartujesz.
0
Niech se odpocznie chłopaczyna. Czas na ogranie Casado.
4
@Ignareks dla mnie ideałem na zastępcę Roberta byłby Osimhen.
12
Wolałbym, żeby od nas odszedl. Tak będzie lepiej dla każdej ze stron.
0
@LyFT Osimhen puka do drzwi..
14
Roony świetna zmiana, szkoda, że to takie rzadkie. Ja już tylko czekam na to jak odejdzie do jakiegoś juventusu. Będzie grał tam świetnie i będziemy go chcieli odkupywać za ogromną kase. Taki talent a tak sie marnuje, zawsze bede stał za nim murem.
0
@Karzel po prostu Osimhen. Nie ma lepszej opcji na rynku.
3
Inigo, czemu ty odszedłeś człowieku. Cholernie cie tu brakuje. Wracaj...
0
@A4ron Ruggeri nie znam imiona
1
Wydać wszystkie pieniadze, zadłużyć sie na kolejne 5lat najlepiej ale musimy kupić Osimhena i Bastoniego, bez nich ani rusz w Lidze Mistrzów.
0
@slayer to był bardziej sarkazm. Xavi nie zaakceptowałby roli trenera "Tak małego" klubu. Prędzej widziałbym tam Inieste.
3
Bardzo mnie cieszy ten Gavi, potrzebujemy go dziś, De Jong wejdzie prawdopodobnie jak będą problemy.
3
Idealna rola dla Xaviego.
0
Bierzmy w lato Dumfriesa, Thurama i Bastoniego, 120mln na stół i trzech takich graczy z Interu do nas. Cała trójka w tym sezonie prezentuje się świetnie.