0

@mesulete Zawsze można go tam testować.

0

Pisałem dosłownie z dwa dni temu, że idealnie wpasuje się do Juventusu i niemal napewno oni się po niego zgłoszą. Co jak co ale Yldiz z lewej, Bardghji z prawej, mogłoby to chodzić.

0

Nie ma sie co dziwić, że Carrick chce jego powrotu. Idealnie by się tam teraz do nich wpisał.

1

@stepkovski Jeszcze Osimhen, te wszystkie transfery są bardzo dobre i sensowne, ale pod warunkiem, że zaczniemy sprzedawać, nie ma sensu sprowadzać Bernardo Silvy, jak taki Casado zostanie.

14

Victor Osimhen to moje marzenie, ależ on by tu chodził.

4

Ciekawym napastnikiem jest Carlos Espi z Levante, gość ma lepsze staty od tego napompowanego Etta Eyonga, jest młodszy i silniejszy pod bramką. Ja widze w nim młodego Ibre, kawał napadziora może z niego być, kontrakt ma do 2028, dużo kosztował nie będzie. Jest znacznie bardziej "mobilny" od Sorlotha i Muriqiego. Ja bym zaryzykował i ściągnął go, nie są to duże pieniadze a chłopak ma duży potencjał.

2

@Striker Widziałbym go tam, ponieważ w Lille właśnie na tej pozycji się wybił. Milan dopiero przerobił go na lewe skrzydło. Gość ma świetne predyspozycje żeby być właśnie tą dziewiątką, nawet taką w stylu Dembele w Psg.

2

Leao będzie do wyjęcia z milanu za około 50mln. Dla mnie fajny deal. Widziałbym go u nas na 9 szczerze.

3

Wole go niż Sorlotha.

3

Mam być szczery? Wolałbym Muriqiego.

1

@Veysel Dokładnie, Roque powinien otrzymać poważną szanse w Europie, zagrał u nas raptem kilka spotkań. W betisie wyglądał już pożądanie a jakby go wypożyczyć jeszcze gdzieś może właśnie do Ligue 1 to by tam wypalił. Zawsze byłem za tym, żeby u nas został. Ale mówi się trudno, nie mniej jednak ja bym inwestował w młodych brazolów, mają po prostu to coś. Możesz sobie sprawdzić takiego młodziaka jak Bruninho, też ogromy talent, tylko, że on dopina już transfer do Shahtaru a Ukraiński zespół za małe pieniadze w przyszłości go nie puści.

1

Wypożyczyć go do Stuttgartu. Myśle, że miałoby to sens i prawo bytu. Idealny klub dla rozwoju Roonego. Tymbardziej, że ich podstawowy prawo-skrzydłowy Lewling niemal napewno odejdzie latem.

1

Van Dijkowi wygasa kontrakt za rok, może chciałby zmienić miejsce zamieszkania i dołączyć do nas, niby swoje lata ma ale dalej to top 5 najlepszych obrońców świata.

1

@Veysel Miałem okazje oglądać go właśnie na turnieju Copinha. Wiadomo, że to nawet nie stoi obok trudnych meczy, ale chłopak mi strasznie zaimponował, 50mln jak za kota w worku to dużo, ale ja bym w tego młodziaka akurat zainwestował. Chociaż to samo mówiłem o Roque, także mogę sie mylić.

3

Akurat ten chłopak jest kocurem. Nowy Neymar powiadają.

0

Niech se Christensena wezmą.

0

@Chimera Gavi lub Olmo na 10, Casado niżej. Mam nadzieje, że zrozumiałeś to za pierwszym razem a teraz sobie żartujesz.

0

Niech se odpocznie chłopaczyna. Czas na ogranie Casado.

4

@Ignareks dla mnie ideałem na zastępcę Roberta byłby Osimhen.

12

Wolałbym, żeby od nas odszedl. Tak będzie lepiej dla każdej ze stron.

0

@LyFT Osimhen puka do drzwi..

14

Roony świetna zmiana, szkoda, że to takie rzadkie. Ja już tylko czekam na to jak odejdzie do jakiegoś juventusu. Będzie grał tam świetnie i będziemy go chcieli odkupywać za ogromną kase. Taki talent a tak sie marnuje, zawsze bede stał za nim murem.

0

@Karzel po prostu Osimhen. Nie ma lepszej opcji na rynku.

3

Inigo, czemu ty odszedłeś człowieku. Cholernie cie tu brakuje. Wracaj...

0

@A4ron Ruggeri nie znam imiona

1

Wydać wszystkie pieniadze, zadłużyć sie na kolejne 5lat najlepiej ale musimy kupić Osimhena i Bastoniego, bez nich ani rusz w Lidze Mistrzów.

0

@slayer to był bardziej sarkazm. Xavi nie zaakceptowałby roli trenera "Tak małego" klubu. Prędzej widziałbym tam Inieste.

3

Bardzo mnie cieszy ten Gavi, potrzebujemy go dziś, De Jong wejdzie prawdopodobnie jak będą problemy.

3

Idealna rola dla Xaviego.

0

Bierzmy w lato Dumfriesa, Thurama i Bastoniego, 120mln na stół i trzech takich graczy z Interu do nas. Cała trójka w tym sezonie prezentuje się świetnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?