Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Każdy młody zawodnik powinien być chory psychicznie?
5
@Fake69 Podobno startuje jutro Xavi Espart.
0
Co myślicie o potencjalnym odejściu De Jonga i Kounde z Barcy latem?
1
Mi tam sie marzy powrót Joao Felixa, nie wiem czemu, nie wiem jak, ale uważam, że by świetnie u nas ponownie odpalił.
0
@Messibestplayerintheworld Ja mam nadzieje, że na Rashforda się finalnie nie zdecydujemy, zapowiadał się świetnie, liczby niby ma ale jego gra jest naprawde słaba, taki jeździec bez głowy.
0
@Messibestplayerintheworld Mi to on sie marzy od dawna, świetny piłkarz.
1
Wolałbym Joao Felixa, ma świetne staty w tej Arabii, byłby prawdopodobnie tańszy i niemal napewno lepszy. Myśle, że nie miałby problemu do nas wrócić, swoje już zarobił.
5
Wszyscy nagle mówią "Ferran zły" Ferran taki i owaki a niedługo ustrzeli z 5 bramek w 4 meczach i wszyscy będą go chwalić i będą z niego zadowoleni, tak zawsze jest. Ferran powinien zostać.
0
Nie ma lepszego bramkarza na świecie niż Joan Garcia, to nie opinia, to fakt, oby to nie było nic poważnego, kuruj sie nam tam chłopie.
2
A co jakby tak sprowadzić w lato za grosze Felixa do klubu? Gość ma świetne staty w Arabii, kontrakt tylko do 2027roku, napewno chciałby wrócić a myślę, że byłby lepszy i tańszy od Rashforda.
2
Brak, dzieki za uwage.
2
Chyba kibice Newcastle.
1
A co jakby tak sprowadzić w lato za grosze Felixa do klubu? Gość ma świetne staty w Arabii, kontrakt tylko do 2027roku, napewno chciałby wrócić a myślę, że byłby lepszy i tańszy od Rashforda.
0
Joao Felix 23/24 czy Marcus Rashford 25/26?
1
@Antimadridista_WR No a wartość na transfermarktcie tylko 10mln mniejsza niż wartość Gaviego, chore.
2
Kim jest Thiago Pitrach i dlaczego jest wiecej warty od Roonego i tyle samo wart co Casado?
0
A zaraz ktoś przyjdzie i napisze, że nie potrzebujemy nowego napastnika. Potrzebujemy go i to bardzo.
0
@Kozinho. Ale mamy Erica, który gra na tej pozycji bardzo dobrze, dodatkowo mamy Forta, który również przed kontuzją grał w Elche na wysokim poziomie, mamy też Esparta, na którego rozwój w dużej mierze możemy postawić, ewentualnie mamy też Cancelo. Musimy zacząć sprzedawać, inaczej nici z pozyskania dobrego środkowego obrońcy i napastnika z topu.
0
@Kozinho. Nawet za duże pieniądze? Tych którzy sobie ewidentnie w tym sezonie nie radzą, tych, którzy mają fajne, młode i przyszłościowe alternatywy na swojej pozycji? Kounde będzie coraz starszy a wiemy nie od dziś, że lubi popełniać głupie błędy, można go sprzedać do innego giganta za duże pieniądze i zakupić kogoś na środek obrony i na napastnika.
0
@Kozinho. Ja mówię w 100% poważnie, a widzę nie potrzebny sarkazm z twojej strony. Nie wiem po prostu po co??
0
@papryk13 Przy kupnie nowego środkowego obrońcy Garcia nie będzie musiał już tam grać.
0
Co myślicie o potencjalnej sprzedaży Kounde, i postawienu na prawej obronie na:
Erica
Esparta
Forta.
Ma to według was sens? Duże kluby z Premier Leauge mogą wyłożyć za naszego francuza nawet 75mln.
2
@Browaldo W takim razie pytanie czy sufitem drogiego i starszego Schjelderupa nie jest Benfica?
12
Co jak co ale dupnięcie ma, dobre, pewne rzuty karne, przypominają mi delikatnie karne Depaya
10
Już Virgili lepszy.
11
Dobrze zagrał jak na debiut, Flick może coś z ciebie zbudować.
1
Sztywniutki ten Gavi, zanim on sie rozgrzeje, to miną długieee miesiące.
0
Mam nadzieje, że wszyscy po tym meczu Bernala przejrzą na oczy, jak widać Digi Dong nie jest nam już potrzebny, sprowadzić jakiegoś doświadczonego śpd jako zmiennika dla Bernala i będzie świetnie.
5
Jakoś Osimhenowi ta maska nie przeszkadza..
5
Fajny ten Xavi Espart, odważny, agresywny i widac, że sie nie boi. Uwielbiam takich.