0

@JanuszKorwinMikke Co prawda to prawda.

1

@Andi18 Niby tak ale Gabriel Jezus jest w wieku 28lat czyli może przejść jeszcze na spokojnie drugą młodość. W 2027 wygasa mu kontrakt dlatego moglibyśmy go sprowadzić za dosłowny grosz, a być może wypali. Uważam, że Lewandowski finalnie odejdzie a potrzebujemy dwóch napastników conajmniej.

6

Kurde fajnie gra ten Gabriel Jezus w Arsenalu, strzela jak tylko wchodzi, piłkarz szklanka ale jakby oddali go nam za pół darmo to bym go brał. Coś czuje, że by u nas ładnie nasztrzelał pod Flickiem, trzeba by było tylko ułożyć mu plan treningowy indywidualny.

0

@MOLESTA Dobry zawodnik, ale czy na Barce? Nie wiem, Oyarzabal jest blisko 30lat ale opcja jak najbardziej spoko tylko napewno nie za 75mln, ta kwota jest totalnie za duża.

0

Eduardo Conceicao(ten wielki talent z Brazylii) w wieku 16lat gra z drużyną Palmeiras u21, w turnieju Copinha w 7 meczach ma na koncie 4bramki i 2asysty. Kontrakt do 2029 a mówi się już o kwocie około 40mln za niego. Gracz ma talent ewidentnie, ale w ostatnich latach wielu takich było, np Riquelme, którego tak bardzo chciał Deco w Barcy, ten Brazol dalej jest młody bo w wieku Yamala, ale praktycznie nic już nie gra w Fluminense.

0

@Andi18 Tak, teraz radzi sobie dobrze, no ale gdzie od teraz do Barcy? Ma tak długi kontrakt, że to jest bez szans.

0

Coraz częściej widze jakieś plotki, że chcemy sprowadzić do nas Endricka(XDDD) oczywiście głupie plotki, nie możemy w nie wierzyć ale widze ich coraz wiecej dlatego chciałem sie nimi z wami pochwalić, podobno miałby być drugim Eto.

0

Ten Delgado fajnie wygląda, 17bramek w 20meczach, niby ma 24lata i został sprowadzony do barcy b jako uzupełnienie ale i tak u nas w trzech meczach zdobył 3 gole, może warto dać mu szanse?

1

Eli Junior Kroupi to fajne nazwisko na 9 z Bournemouth, gosć ma wszystko by zostać z kims, nawet liczby ma, wiecej goli niż Gyökeres w tym sezonie PL, bo aż 8.

0

@michaleu Myśle, że i tak by na mundialu nie grał, nawet jakby był powołany, Francja ma mnóstwo opcji na napadzie.

1

A może Mateta na 9? Tani będzie w lato bo zostanie mu rok kontraktu, sam Mateta go nie przedłuży bo chce odejść, mógłby troche postrzelać i fajnie rotować z Ferranem, teraz Francuz będzie wchodził w najlepsze lata swojej kariery bo ma 28lat, jest dosyć wysoki i ma świetne warunki fizyczne a Hansi lubi takich zawodników. Może to dobra opcja? Jak myślicie?

1

@Andi18 Napewno jest szybszy od Cubarsiego, Christensena, Erica i Martina. Od Araujo trudno być szybszym jako środkowy obrońca, chociaż i tak takie przypadki się zdarzają, np Van de Ven.

1

Co myślicie o Natanie z Betisu? Fajny lewonożny środkowy obrońca, ligę już zna, taki trochce klocowaty, mógłby być fajną opcją.

0

@mvnBasten Tak, ale jak wiemy Luis jest strasznie niesprawiedliwy dla swoich zawodników dlatego uważam, że Simon niemal napewno pojedzie, chyba, że jakas kontuzja.

0

Raya, Garcia, Simon, to oni niemal napewno pojadą na mundial, myślę, że Remiro i Robert Sanchez mają marne szanse na powołanie.

0

Skład mają bardzo dobry, ale nigdy nie powiedziałbym, że najlepszy w historii, ba trudno powiedzieć, że to najlepszy skład na świecie, chociaż można już pod to podchodzić.

0

Mam nadzieję, że latem zgłosi sie po niego Celta, to będzie idealny klub dla jego rozwoju, na swojej pozycji miałby do rywalizacji tylko starego Aspasa a w klubie jest bodajże dwoch innych Szwedów.

0

Wiadomo coś o transferze Vareli i Belinho do nas? Cichutko ostatnio o nich.

6

22bramki, 7 asysty w 31 meczach Masona Greenwooda, świetne liczby ma anglik.

0

Ja bym Araujo na prawej obronie testował, mógłby grać tam super.

1

Jestem strasznie ciekawy Mendozy w Atletico, dla mnie to jest słabsza wersja Pedriego, szkoda, że nie łączyli go z nami bo bardzo by nam sie przydał jako typowy zmiennik Pedriego.

0

Punkt 9, uważam, że nie ma w tym momencie 9 z absulutnego topu, którą możemy sobie od tak sprowadzić. Jedyną opcją jak dla mnie jest Osimhen, ale nic nie wskazuje na to, że go podpiszemy. Moją propozycją byłby Leao, który mógłby być świetną 9 a niemal napewno odejdzie latem.

1

@dawid4444 Nie uważałem go za duży talent dlatego nie jest mi go żal, jakby został byłoby fajnie, nie został, płakać po nim nie będę, znacznie bardziej było mi żal gdy odchodził Guiu.

6

Nie wiem co z nim jest ale najlepiej to niech kończy kariere i wraca do ojczyzny, nikt i tak już go nie będzie chciał a o Mistrzostwach świata to on se może pomarzyć, najbardziej to mnie śmieszy sytuacja Gazzanigi, bo Girona sciągneła Pau Lópeza żeby był ich wyjsciowym bramkarzem i nie wypalił, pozniej sprowadziła Livakowicia żeby grał, a był tragiczny przez co grał Gazzaniga, teraz sprowadzili MATSA i dalej będzie grał Gazzaniga.

0

Jak tak sobie myśle to taki Adama Traore by nam sie mogł przydać, wygasa mu kontrakt zaraz a jakby grał dobrze w tym West Hamie to czemu nie?

7

Upamecano to świetny obrońca, bardzo dobrze rozgrywa, z chęcią bym go u nas zobaczył, tymbardziej, że wszyscy mówią o lewonożnym środkowym obrońcy ale prawonożnego również potrzebujemy. Myśle, że finalnie go nie podpiszemy ale fajnie by było.

0

Hamza Abdelkarim nie rozumie angielskiego, dlatego mogą być problemy z dogadaniem tak samo jak w przypadku Khuzanova z Man city.

0

Podpisujemy tak dużo młodych graczy w styczniu i planujemy już nowe transfery na lato, a co w takim razie z Cardoso Varelą i Belinho z Dynamo Zagrzeb, chłopacy fajnie grają dlatego jestem ciekaw.

0

Dokładnie, potrzebujemy 9, która będzie strzelała takie bramki, jakie wczoraj marnował Ferran i Fermin.

1

Musimy kupić 9 typu Osimhen, inaczej tego nie widze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?