Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobno te plotki, że Milan chce wymienić Nkunku na Lewandowskiego zimą są serio gorące. Co o tym myślicie? Ja bym to rozwarzył, ponieważ Nkunku to dobry piłkarz, pod Flickiem mógłby rozwinąć skrzydła. Nie jest stary a jednak jest wiecej wart od Roberta. Lewemu konczy sie kontrakt latem wiec i tak by odszedł za darmo a na Francuzie możemy jeszcze zarobić jeżeli nie wypali, a jeżeli wypali to mamy gracza na lata.
1
Szkoda tego Nomoko, fajny talencior z niego jest, oby wyszedł z tego cało bo ja już byłem pewny, że na kolejne mecze przed sezonowe zostanie powołany.
3
Alba to nasz najlepszy lewy obrońca w historii. Busquets to nasz najlepszy pomocnik defensywny w historii. Tyle mam do powiedzenia.
7
Ja to bym im dał Casado na pół roku, po co nasz Pitbull ma tu być jak bardzo mało gra a jak już zagra to przeciętnie.
5
Wszystko okej, ale jak na takie tematy wypowiadają się fani Realu to mnie krew zalewa, niech lepiej pilnują swojego najlepszego bramkarza Tchuameniego.
2
Jeżeli barca nie zdecyduje się na wykup Rashforda, to uważam, że powinniśmy okraść Borussie na dwoch zawodnikow z kończącymi się kontaktami w 2027, mianowicie Karim Adeyemi I Nico Schlotterbeck. Z Schlotterbeckiem sprawa jest prosta, bardzo go potrzebujemy, ale jeżeli chodzi o Adeyemiego to gra świetny sezon w Borussi, a obskoczy nam każdą pozycje w napadzie:
Ls
N
Ps
Myślę, że obaj są w zasięgu a nie bedą kosztować drożej niż 80mln w pakiecie.
0
Rekin nie gryzie, Rekin pożera, świetny występ Ferrana, co jak co ale potrafi się odnaleźć i wykończyć, już ma wiecej goli od Alvareza, a przecież wszyscy mają problem, że x lat temu wybraliśmy Torresa zamiast Juliana.
1
Brawo Ferran, oby tak dalej to kto wie czy nie bedziesz podstawową 9.
17
Skończy sie tak, że Liverpool weźmie Guehiego, Bayern Schlotterbecka a my zostaniemy z Araujo.
0
Ja bym go sprowadził tylko i wyłącznie wtedy gdy Rashforda wykupimy, bo Guehi inaczej będzie miał trudno się tu zaklimatyzować, widzimy to na przykładzie Trenta czy Gallaghera.
1
Fajnie, że Iniesta odwiedził naszych. Jak mam być szczery to bardzo bym chciał żeby właśnie Iniesta, Busquets, Alba byli w sztabie Barcelony, chłopcy mogliby się dużo nauczyć od tych legend.
1
Karl Etta Eong dość słabo wygląda, już nie strzela praktycznie wogóle bramek.
3
Ten Mbappe jest mocarny, jak nie kupimy jakiegoś Oshimena to ciężko to widze.
5
Z chęcią bym go w styczniu przyjął, 34 lata? To jest nic, Lewandowski np nikomu nie przeszkadza. Uwielbiam Inigo i nie raz to podkreślam. Mam nadzieję, że to nie tylko głupie plotki a taki powrót jest możliwy.
1
Co z tego, że daje liczby jak jest wiecznie kontuzjowany.
0
@Tasde I go jeszcze mają za jakaś wielką gwiazdę dalej. Na transfermarkcie jest warty tyle samo ile Raphinha. To jest wrak i nie ma podjazdu być porównywanym z Raphą.
0
@ACRAB95 dokładnie, to jego trzeci mecz na tej pozycji w naszych barwach a gra lepiej od Cubarsiego i jest serio solidny. Widzę w nim przyszłość.
3
Bardzo mnie to cieszy, gorszy od Erica na środku nie jest.
0
Ja bym najbardziej chciał tu Guehiego, ale Niemiec jest świetną opcją.
0
@KamilS689 Dla mnie najlepszą opcją byłby Guehi, ktory od zawsze gra na lewym środkowym obroncy i ma już tam duże doświadczenie, jeżeli nie on to właśnie Schlotterbeck lub Van De Ven.
2
Ellis Simms - do tej pory angielski napastnik ktory strzelił 5 bramek w ostatnich 3 meczach dla Coventry City może grać teraz dla Polski, jego matka jest polką i załatwił sobie polskie obywatelstwo. Zobaczymy jak to się potoczy ale wygląda na to, że ten 24letni napastnik zagra w naszych barwach.
0
Robinho Jr, to ciekawy młody zawodnik, lewy skrzydłowy świetnie się porusza po boisku, w santosie dostaje minuty. Jest z 2007 rocznika i może nauczyć się dużo od Neymara, powinniśmy mieć na niego oko bo oglądałem mecz w jego wykonaniu i wyglądał całkiem nieźle.
2
@Cataloniec94 Właśnie on ma w sobie coś takiego, że zostawia serducho na boisku, bardzo mi sie podoba jego gra na środku obrony, wogóle od zawsze wszyscy go hejtowali a to naprawde skromny i pozytywny chłopak. Oby mu się udało, trzymam za niego kciuki.
32
Jeżeli tak dalej pójdzie to do końca sezonu mamy lewego środkowego obrońcę. Zagrał dobry mecz, znacznie lepszy od Cubarsiego. Gdy wszyscy po nim jechali ja w tego chłopaka od zawsze wierzyłem. Może umiejętności największych nie ma ale zostawia serducho na boisku i pokazuje jak ciężko trenuje by być na tym miejscu. Brawo Gerard.
5
Martin bardzo solidnie, znacznie lepszy mecz od Cubarsiego. Wszyscy jechali po Gerardzie a ja od zawsze widziałem w nim potencjał ale I ogromne serce, które wkłada w każdą gre. Jeżeli bardziej się ogra to mamy do końca sezonu lewego środkowego obróbce.
1
Wie ktoś może kiedy wraca Gavi?
0
Pozbywamy się:
-Lewandowskiego
-Szczęsnego
-Ter Stegena
-Christensena
Przychodzą:
-Guehi
-Grimaldo
-Oshimen
Takie by było moje wymarzone okno transferowe.
0
Pozbywamy się:
-Lewandowskiego
-Szczęsnego
-Ter Stegena
-Christensena
Przychodzą:
-Guehi
-Grimaldo
-Oshimen
Takie by było moje wymarzone okno transferowe.
1
Bardzo chciałem tutaj Alvareza, ale zdałem sobie sprawę, że my go tu nie potrzebujemy, my potrzebujemy typowej 9 z krwi i kości, moim wymarzonym zawodnikiem na tą pozycje jest Osihmen.
15
4lata? Chore...