Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@xavi890 Obecnie to nasz najlepszy zawodnik. Czemu niby miałby nie grac?
0
Crystal Palace to niech lepiej szykują dla nas Guehiego.
0
@PatrychoO Mój komentarz miał na celu pokazać dobre cechy Oshimena a nie wady Kane'a lub jego zalety, których ma mnóstwo. Było wiele artykułów na temat Harrego, a na temat Victora praktycznie żaden.
0
@VAMOS1899LaMasia Nie, nie napisałem tego, twierdzę, że Oshimen również to potrafi.
2
Ale chcemy starego, 33letniego Kane'a, ktory nie potrafi dobrze presować a tym bardziej biegać i będzie tu grał maksymalnie 3/4sezony czy szybkiego, świetnie presującego, świetnie grającego tyłem do bramki i z świetnym ustawieniem w polu karnym bezczelnego Oshimena? Kane kosztował by 65mln + ogromna pensja, która by była podoba do tej co ma Robert. Oshimen kosztowałby z 80mln max ale pensja znacznie niższa a ma dopiero 26lat wiec jest młodym, wysokim i silnym bykiem. Ma trochę nie pokoleji w głowie ale można go przytemperowac. Naprawdę uważam, że powinniśmy po niego iść.
1
Znacznie bardziej wolałabym Oshimena, mam nadzieje, że Kane tu nie przyjdzie, jak dla mnie nie pasuje tu.
3
Noi Klasa, chcieliśmy środkowego obrońca? Mamy środkowego obrońce, problem w główny, dodatkowo jest za darmo. (Oczywiście Ironia)
1
@Litman Myślę, że tym razem nie, wogóle do nich nie pasuje, on bardziej do jakiegoś Milanu.
8
Ja wczoraj i nim pisałem na La Rambii, Uważam go za dobry talent ale jakie 30mln? W grudniu 2026r wygasa mu kontrakt, więc conajwyzej kosztował by nas grosze W lecie.
4
Smutna informacja, tym bardziej dlatego, że Espart również kontuzja a Kounde bez formy. Wróć Silniejszy młody!
4
@waletpl Nie mam zielonego pojęcia, ale myśle, że mają cały czas jednego i tego samego.
0
Podobno Barca interesuje się Rayanem z Vasco Da Gamy. Powiem kilka słów o nim. Rayan to prawy skrzydłowy, pochodzi z Brazylii, jest z 2006r. Ma 185cm, nie jest to rasowy Brazol bo ma korzenie z Afryki tak jak to w przypadku Viniego. Robi tam dosyć dobre liczby, głównie bramki bo ma ich na koncie 15, za to tylko jedną asyste. Czy bym brał na poważnie takie plotki? Raczej nie ale zawsze zainteresowanie być może jakieś jest. Warto wspomnieć, że w 2026r wygasa mu kontrakt i będzie dostępny za darmo.
13
To jest właśnie fajna sprawa, tutaj Barca może sie dogadać z trenerem Katalonii, Bernał złapał minuty co jest super wiadomością dla każdej ze stron.
3
Oby go tam Kounde albo Eric rozjechali.
1
A on tam solidnie chociaż gra?
4
A kounde rywalizacja ma i dalej gra gorzej niż Balde
4
No to mamy nową 9! Lata podobne do Harrego a aż o 65mln tańszy, coś niesamowitego.
0
@Marcelinho132 na 9 go dać jak Psg postąpiło z Dembele, idealnie taki Leao by się tam wpasował.
0
Brak środkowego napastnika robi swoje.
2
To już Kamiński lepszy, El Mala już niemal na 100% dołączy do Bayernu.
0
@Azrik Czy aż takie duże? Myśle, że 100mln to za dużo powiedziane, być może 85/90mln.
0
Gdyby tak faktycznie wziąść go I zrobić z niego 9 niczym Psg z Dembele, przecież ma super warunki do tego.
0
@icon3520 Mógłby, ale to już sprawa Flicka i jego sztabu ;)
14
Ale co wy od niego chcecie? Przyszedł po to żeby być wartościowym zmiennikiem dla Yamala i takim jest, niech to po prostu zostanie.
0
@tbas Jan Urban to świetny pomysł na selekcjonera, jeszcze wiecej takich meczów to ci wszyscy Hezze, Gasiarowski czy Alemao będą sami błagać by dołączyć do Kadry na Mistrzostwa.
0
Kamiński i Cash to obecnie najlepsi zawodnicy kadry. To w jakiej formie jest Jakub to coś niesamowitego, świetne radzi sobie w Niemczech i jeszcze z jeden taki sezon i duży europejski klub zapuka.
0
Bez Bednarka i Wiśniewskiego będą problemy ale I tak wierzę.
8
Nie spodziewałem się, że aż tyle razy, to naprawde bardzo dużo.
2
Oshimen jest mega dobry nie ma co mówić, że nie, jeżeli by kosztował poniżej 100mln to bym go brał, wysoki, szybki potrafiący grać tyłem do bramki jak i świetnie presujący bramkostrzelny napastnik, może i ma coś z głową ale jakoś się utemperuje go, naprawdę zrobił na mnie ogromne wrażenie w ostatnim czasie. Uważam, że jest lepszą opcją od Harrego, ponieważ jest młodszy aż o 7lat.
0
@Destroyer_of_Worlds Słucham? Gość był królem strzelców i pobijał rekordy w sezonie w ktorym napoli miało mistrza. W kolejnym sezonie całe napoli grało tragicznie w tym np Oshimen Zielu Kvara czy Lobotka. A teraz każdy z tych zawodników (może z wyjątkiem Piotra) błyszczy w swoich klubach.