2

@voronkoZZZ Eric Garcia

1

Jakby był młodszy to git opcja bo to bardzo inteligentny zawodnik potrafiący dobrze się odnaleźć.

1

@BORO_12 Chodzi mi o jakiś Hiszpański klub z la ligi, wtedy Guille mógłby grać dużo i pokazać się z dobrej strony np w takiej Mallorce.

2

Nie lepiej coś podobnego jak w przypadku Virgiliego?

2

Czemu my sie wogólnie nie interesujemy Oshimenem, totalnie zapomniałem o nim.

0

@Ptasior Tylko spójrz na innych zawodników z jego rocznika grających np w Liverpoolu czy w lecce będąc wypożyczonym z Milanu czy choćby nasz Dro. Uważam, że lepiej zaryzykować i może mu sie uda niż siedzieć w ekstrakalpie. Dla mnie Bvb byłby świetnym klubem dla niego choćby spoglądając na pozycje, nie mają lewego skrzydła po za Durnaville, z którym mógłby idealnie walczyć o skład. Ale to tylko moje zdanie.

0

@PatrykBarca no dobra ale Bvb naprawdę potrafi te talenty rozwijać a po za tym chodzi o pozycje, obecnie Bvb nie ma lewego skrzydła po za innym talentem Durnaville.

0

@PatrykBarca Taka prawda, ale życzę mu ogromnej kariery.

0

Co myślicie o Pietuszewskim? Powinien odejść jak najszybciej z ekstraklasy czy zostać i przygotować się na większą kariere? Moim zdaniem jak najszybciej powinien odejść do dużego klubu i zostać wypożyczony. Są szanse, że w ten sposób zmarnuje kariere jak wielu podobnych do niego ale jest szansa, że wtedy zrobi wielką kariere. Życzę mu Borussi.

0

Te Pietuszewski potrafi coś ale jakiś wybitny to talent nie jest.

1

Noi co? Lewy na 9 nie, Ferran na 9 nie nawet ewentualnie Raphinha czy Olmo tam nie zagrają. Jeszcze nie daj Boże żeby coś sie stało Rashfordowi bo będziemy tak grac Barberą. Zróbmy to samo z Fatim co chelsea z Guiu, może chociaż Fati będzie coś strzelał.

1

Niech to szlak trafi te wszystkie kontuzje, ile można?

1

Widzę malutki urywek tekstu "a priorytetem obok sprowadzenia prawego obrońcy". Po co nam prawy obrońca mając tam Kounde, Garcie i ewentualnie Forta? Priorytetem powinien być Karl Etta Eyong i Nico Schotterbeck, ewentualnie Mora ten mlody meksykański talent.

1

@matirix20 On jest akurat bardzo przeceniony, obecnie siedzi na ławce w porto bo mają już świetnie ułożoną wyjściową 11, gdzie na pomocy gra Fornholdt, Veiga i Varela a na skrzydłach Sainz i Pepe.

3

I bardzo mnie to cieszy.

0

@Dankho94isback wtedy na pozycji Pedriego zagrałby De Jong a na pozycji De Jonga Casado lub Bernal, dalibyśmy rade w ten sposób.

0

Ja bym dał szanse na tej pozycji Pedriemu albo Dro.

0

Albert Navarro, mysle, że z chęcią by wrócił z Atalanty. Lewonożny i wysoki, wygląda na papierze dobrze a to nasz wychowanek. Więcej niż 2 miliony nie będzie kosztował.

1

Mój pierwszy mecz Barcy Atletic, który oglądałem i wyglądało to super. Belletti to kandydat na przyszłego trenera pierwszej drużyny bo ma fajne pomysły na gre.

0

Zna ktoś nową nazwę strumyka? Nie działa Strumyk.com

1

Ja bym go tu bardzo chciał. Wygląda bardzo dobrze I mysle, że moglby dać nam masę bramek.

2

Ale on gada głupoty.

8

On nie odejdzie, jestem o tym przekonany. Ma tu dobrze. Jeżeli Robert odejdzie to i Szczęsny odejdzie po sezonie a wtedy to Ter Stegen zostanie zmiennikiem Joana. Ja wolał bym nawet żeby Peña wrócił i został tym rotującym ale rzeczywistość prawdopodobnie jest inna.

0

@Danny Gaucho No widzisz, czyli mała pomyłka. Tak czy siak dobre liczby.

0

Barca interesuje sie 23letnim napastnikiem Hoffenhaimu. Ten gracz strzelił 5 goli i zanotował dwie asysty w 6meczach. Na papierze wygląda bardzo fajnie bo to dość wysoki napadzior.

4

Czy on właśnie próbuje pochlebiać Haalandowi? Myśli, że uda mu sie go do nas ściągnąć? Ciekawe.

0

Dodatkowo mam ogromne nadzieję, że po niego barca ruszy. Na papierze gość jest idealny.

1

Klasyczek. Tam gdzie Barca to też real

1

Wiedziałem, że tak będzie. Dzięki Jordi za wszystko. Nasz najlepszy Lewy obrońca w historii.

4

Grimaldo, Etta Eyong i Benedetti albo ktoś z duetu Schlotterbeck i Inacio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?