Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bary jest ten Gistau, wyglądał solidnie ale w Barcy Atletic chyba grzeje ławę i nic nie strzela.
2
Ja jestem na NIE, uważam, że musimy się odciąć od kolejnej pępowiny i sprowadzić nowego Napastnika, Robert ma ogromną klasę i umiejętności ale coś sie kończy a coś zaczyna a jego duża pensja jak i duży wiek mówią same za siebie. Jeżeli obniżył by znacząco pensje a my nie mielibyśmy środków na nowego napadziora, to jak najbardziej Robert mógłby zostać na jeszcze rok. Taka jest moja opinia na ten temat.
2
Widzę w przyszłości duet Pedri x Bernal jako dwoch naszych graczy pierwszego składu.
2
Jak nowy Van Dijk to dawać mi go tu.
0
@BORO_12 Jeżeli Barcelona chciała Sesko to możliwe, że będą szukać kogoś podobnego profilem do niego, mi sie naprzykład podoba Samu omorodion i ten gracz jest napewno bardziej realistyczny od Alvareza.
5
Mam pytanie, Czy on wogóle dobrze gra czy po prostu gra jak zawsze ale strzela? Pytam bo nie oglądam monaco.
0
Nico Parcipar- Młody lewonożny środkowy obronca z rocznika 2008, jest z argentyny i gość dla mnie jest fenomenalny, nie rozumiem dlaczego nie gra w Barcelonie B bo naprawdę wyglada dobrze.
3
@Alo_Vi grosz do grosza i sie uzbiera.
0
@VegetaPolska ciekawy klub do kariery do Luton Town, polecam kariera wyszła mi świetnie i super mi się w nią grało, ten klub niedawno był w premier leauge a od razu po spadku do Chamipinschip spadli do leauge one. Innym fajnym klubem do kariery może być Westham, ponieważ radzą sobie tragicznie ( ja sam zagrałem dziś nimi karierę, sprzedałem Rodrigueza, Fullkruga, Mavropanosa, Ward Prowse a sprowadziłem Gabriela Jesusa, Sterlinga i Davisa na lewą obrone z Ipswich, wcześniej przed karierą zrobiłem transfery które już miały miejsce bo grałem w Fc 25, te transfery to: Diouf, Igor, prawego obronce z Southampton ale nie pamiętam nazwiska i Magasse)
0
Ktos oglada mecz monaco? Jak se radzi Fati?
1
@VegetaPolska Widzew bo słabo sobie radzą a mają ogromny potencjał jak na ekstraklasę (sprzedaj Gikiewicza i kup nowego bramkarza) potrzebują tego a sam GiKiewicz sie buntuje i chce odejść.
0
Jak se radzi Fati?
37
Dawać mi tego Alvareza do Barcy
0
Jeszcze tego brakowało, co jest nie tak z tymi kontuzjami?
13
Jeden z moich ulubionych graczy, to on właśnie dał mi miłość do pozycji na której on gra i ja również, najlepszy pomocnik defensywny w historii Barcelony jak i jeden z najlepszych w historii pilki nożnej, nigdy o nim nie zapomnę.
1
@korwin345 Nie no Vlahovic jest dobry fizycznie i jest dość wysoki I uważam, że mógłby dobrze wpisać się w skład Barcelony i mógłby odpalić.
1
Ja mam trzy typy, każdy inny wiec ciekawe
1 typ, najmniej prawdopodobny to Julian Alvarez, chciałbym go tu bardzo tak jak pewnie każdy z was, idealnie by się tu wpasował ale wiadomo za marzenia nie karają, kwota transferu to na oko z 100-120mln
2 typ, Vlahovic, fajny napadzior do rotacji z Ferranem, bedzie to zawodnik bez klubu w czerwcu dlatego uważam, że warto byłoby go sprowadzić tutaj.
3 typ, Karl Etta Eyong, mój faworyt, jest mlody i silny potrafi dobrze grac głową i ma narazie fajne liczby, w tym momencie to kot w worku jeszcze ale zapowiada sie fajnie i warto w niego zainwestować, kwota to max 20mln.
1
O Jezu, tak młody gracz a kolejna poważna kontuzja. No nic, wracaj do zdrowia dzieciaku.
0
Dziwi mnie brak Araujo. Czy on też sie spóźnił? Po takim meczu z Newcastle ława to trochę brak szacunku.
2
@tbas mają trenera, który bardzo na tą fizyczność stawia, jak go nie zwolnią, a Fati będzie grał i trenował pod jego batutą to myślę, że wyjdą same korzyści dla każdej ze stron.
1
Jakby odpalił to bym był jednym z najszczęśliwszych kibiców na świecie, a gdyby odpalił i udałoby się go pozbyć to byłbym najszczęśliwszym kibicem świata, lubię go ale już lepiej żeby z tąd odszedł i nie robił nam swoją obecnością problemów.
0
Jeżeli tak dalej pójdzie a on tak dalej będzie grał to musimy kupić w styczniu tego Etta Eyonga, gość w 4 meczach ma 3 gole i 3 asysty, jak na gościa, który dopiero zaczyna to są świetne liczby, ten gracz jest silny, potrafi się przepchnąć w polu karnym a na dodatek potrafi dobrze i celnie uderzyć głową. Uważam, że wydanie na niego 10-15mln to jest praktycznie nic a sam zawodnik prezentuje się świetnie.
1
@ShawnC Przegrywali 4:1, przy takich wynikach raczej się nie celebruje
1
Oby wystartował jutro, uwielbiam Erica, ale najlepszy on jest na prawej obronie, tak niscy obroncy jak Cubarsi I Garcia nie poradzą sobie na tego byka Woltemade
6
Pamiętam jak był blisko Barcy, ale cóż, kwota za niego zbyt duża a on nam nie potrzebny w tym momencie.
0
@PatrykBarca Obstawiam, że przyjście Theo Hernandeza bardzo się do tego przyczyniło.
1
Renan Lodi rozwiązał swoj kontrakt z Al Hilal. Lewy obrońcą to ciekawy kąsek na wolnym rynku.
0
Dziś Ferran odpali bo to przeciwko Vallencii to on se lubi postrzelać. Czemu nie Christensen? Gość idealnie by wyglądał w duecie z Cubarsim.
0
@torondirn Co prawda to prawda, ale uważam, że Flick tak szybko nie pozbędzie się Ferrana z pierwszej 11.
4
Bez przesady, jeszcze ma czas.