0

@bary jest ten Gistau, wyglądał solidnie ale w Barcy Atletic chyba grzeje ławę i nic nie strzela.

2

Ja jestem na NIE, uważam, że musimy się odciąć od kolejnej pępowiny i sprowadzić nowego Napastnika, Robert ma ogromną klasę i umiejętności ale coś sie kończy a coś zaczyna a jego duża pensja jak i duży wiek mówią same za siebie. Jeżeli obniżył by znacząco pensje a my nie mielibyśmy środków na nowego napadziora, to jak najbardziej Robert mógłby zostać na jeszcze rok. Taka jest moja opinia na ten temat.

2

Widzę w przyszłości duet Pedri x Bernal jako dwoch naszych graczy pierwszego składu.

2

Jak nowy Van Dijk to dawać mi go tu.

0

@BORO_12 Jeżeli Barcelona chciała Sesko to możliwe, że będą szukać kogoś podobnego profilem do niego, mi sie naprzykład podoba Samu omorodion i ten gracz jest napewno bardziej realistyczny od Alvareza.

5

Mam pytanie, Czy on wogóle dobrze gra czy po prostu gra jak zawsze ale strzela? Pytam bo nie oglądam monaco.

0

Nico Parcipar- Młody lewonożny środkowy obronca z rocznika 2008, jest z argentyny i gość dla mnie jest fenomenalny, nie rozumiem dlaczego nie gra w Barcelonie B bo naprawdę wyglada dobrze.

3

@Alo_Vi grosz do grosza i sie uzbiera.

0

@VegetaPolska ciekawy klub do kariery do Luton Town, polecam kariera wyszła mi świetnie i super mi się w nią grało, ten klub niedawno był w premier leauge a od razu po spadku do Chamipinschip spadli do leauge one. Innym fajnym klubem do kariery może być Westham, ponieważ radzą sobie tragicznie ( ja sam zagrałem dziś nimi karierę, sprzedałem Rodrigueza, Fullkruga, Mavropanosa, Ward Prowse a sprowadziłem Gabriela Jesusa, Sterlinga i Davisa na lewą obrone z Ipswich, wcześniej przed karierą zrobiłem transfery które już miały miejsce bo grałem w Fc 25, te transfery to: Diouf, Igor, prawego obronce z Southampton ale nie pamiętam nazwiska i Magasse)

0

Ktos oglada mecz monaco? Jak se radzi Fati?

1

@VegetaPolska Widzew bo słabo sobie radzą a mają ogromny potencjał jak na ekstraklasę (sprzedaj Gikiewicza i kup nowego bramkarza) potrzebują tego a sam GiKiewicz sie buntuje i chce odejść.

0

Jak se radzi Fati?

37

Dawać mi tego Alvareza do Barcy

0

Jeszcze tego brakowało, co jest nie tak z tymi kontuzjami?

13

Jeden z moich ulubionych graczy, to on właśnie dał mi miłość do pozycji na której on gra i ja również, najlepszy pomocnik defensywny w historii Barcelony jak i jeden z najlepszych w historii pilki nożnej, nigdy o nim nie zapomnę.

1

@korwin345 Nie no Vlahovic jest dobry fizycznie i jest dość wysoki I uważam, że mógłby dobrze wpisać się w skład Barcelony i mógłby odpalić.

1

Ja mam trzy typy, każdy inny wiec ciekawe
1 typ, najmniej prawdopodobny to Julian Alvarez, chciałbym go tu bardzo tak jak pewnie każdy z was, idealnie by się tu wpasował ale wiadomo za marzenia nie karają, kwota transferu to na oko z 100-120mln
2 typ, Vlahovic, fajny napadzior do rotacji z Ferranem, bedzie to zawodnik bez klubu w czerwcu dlatego uważam, że warto byłoby go sprowadzić tutaj.
3 typ, Karl Etta Eyong, mój faworyt, jest mlody i silny potrafi dobrze grac głową i ma narazie fajne liczby, w tym momencie to kot w worku jeszcze ale zapowiada sie fajnie i warto w niego zainwestować, kwota to max 20mln.

1

O Jezu, tak młody gracz a kolejna poważna kontuzja. No nic, wracaj do zdrowia dzieciaku.

0

Dziwi mnie brak Araujo. Czy on też sie spóźnił? Po takim meczu z Newcastle ława to trochę brak szacunku.

2

@tbas mają trenera, który bardzo na tą fizyczność stawia, jak go nie zwolnią, a Fati będzie grał i trenował pod jego batutą to myślę, że wyjdą same korzyści dla każdej ze stron.

1

Jakby odpalił to bym był jednym z najszczęśliwszych kibiców na świecie, a gdyby odpalił i udałoby się go pozbyć to byłbym najszczęśliwszym kibicem świata, lubię go ale już lepiej żeby z tąd odszedł i nie robił nam swoją obecnością problemów.

0

Jeżeli tak dalej pójdzie a on tak dalej będzie grał to musimy kupić w styczniu tego Etta Eyonga, gość w 4 meczach ma 3 gole i 3 asysty, jak na gościa, który dopiero zaczyna to są świetne liczby, ten gracz jest silny, potrafi się przepchnąć w polu karnym a na dodatek potrafi dobrze i celnie uderzyć głową. Uważam, że wydanie na niego 10-15mln to jest praktycznie nic a sam zawodnik prezentuje się świetnie.

1

@ShawnC Przegrywali 4:1, przy takich wynikach raczej się nie celebruje

1

Oby wystartował jutro, uwielbiam Erica, ale najlepszy on jest na prawej obronie, tak niscy obroncy jak Cubarsi I Garcia nie poradzą sobie na tego byka Woltemade

6

Pamiętam jak był blisko Barcy, ale cóż, kwota za niego zbyt duża a on nam nie potrzebny w tym momencie.

0

@PatrykBarca Obstawiam, że przyjście Theo Hernandeza bardzo się do tego przyczyniło.

1

Renan Lodi rozwiązał swoj kontrakt z Al Hilal. Lewy obrońcą to ciekawy kąsek na wolnym rynku.

0

Dziś Ferran odpali bo to przeciwko Vallencii to on se lubi postrzelać. Czemu nie Christensen? Gość idealnie by wyglądał w duecie z Cubarsim.

0

@torondirn Co prawda to prawda, ale uważam, że Flick tak szybko nie pozbędzie się Ferrana z pierwszej 11.

4

Bez przesady, jeszcze ma czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?