0

@SinMistico Barbera, ktory strzela dość dużo, ale on to juz ma z 20 - 21lat to nie wiem czy coś z niego będzie.

1

Sama Nomoko i Xavi espart - przyszli zawodnicy pierwszej drużyny, zapamiętajcie moje słowa, oglądam mecz Barcy Atletic i są świetni, Nomoko to skrzydłowy, Espart Prawy obrońca/defensywny pomocnik.

1

ArsenKveFcb, polecam ten kanał na yt, Chłopak pokazuje mecze Barcy b, komentuje je i odpowiada na pytania po Angielsku na chacie, widać, że zna sie na fachu i fajnie można się czegoś dowiedzieć o Barcy atletic i młodszych ponieważ jakiś czas temu pytałem się go o Michała Żuka i potrafił mi odpowiedzieć na pytanie.

10

Niemiecki Nico Williams.

4

Jan Bednarek jaki sie w tym porto dobry zrobił. Pod wrażeniem jestem.

1

@blakkudium Dokładnie, kluby typu Betis, Mallorca czy Girona byłyby dla niego idealne. A my wtedy moglibyśmy kupić kogoś lepszego i bardziej doświadczonego.

1

@blakkudium Jak najbardziej ciekawy zawodnik, młodszy od Grimaldo I pewnie wcale nie droższy.

2

@Andi18 Uważam, że ławką jest dobrze obsadzona, ale jest taki jeden Kolumbijczyk Munoz z Crystal Palace, jest w świetnej formie tak jak jego klub i fajnie by obciążył Kounde, jak dla mnie najbardziej niedoceniony prawy obrońca na świecie.
Drugą opcją byłby mój od dawna wymarzony Grimaldo, dalej kosztowałby tylko 15mln, Ja sam się dziwię, że nawet nie próbowaliśmy go podpisać za takie grosze w zeszłe lato, inna opcją jest Sama Nomoko tym razem gracz rezerw, oglądałem ostatnio mecz Barcy b gdzie wygraliśmy wysokim wynikiem i ten zawodnik był świetny, polecam sobie go obczajić na Transfermarktcie.

1

@Andi18 W Barcelony krwi zawsze była ta fałszywa 9, jak dla mnie pasuje do nas Alavarez, ale wtedy trzeba by było zrezygnować z gry na ofensywnego pomocnika, ponieważ Griezzman też przychodził za duże pieniądze do Barcelony z Atletico i miał grać u nas jako fałszywa 9, nie wypalił, ponieważ graliśmy na pomocnika ofensywnego + fałszywa 9 co po prostu nie gra i Griezzman musiał być bardziej wysuniętym co mu nie odpowiadało i nie mogl sie przystosować. Dlatego jeżeli nie chcemy żeby Alvarez odszedł od nas po dwoch latach za 20mln to lepiej zrezygnować z Daniego Olmo i skupić się w 100% na Julianie dawajac mu dużo szans. Alvarez jest obecnie drugim najlepszym strzelcem ligi zaraz po Mbappe także dalej jest w formie, uważam, że jak dobrze ułożymy skład dopełniając go lewonożnym obroncą i napastnikiem to będzie naprawdę dobrze.

2

@Andi18 Ja mam swoje dwie opcje:
1. Barcelona ruszy po Nico Schlotterbecka + kupi Etta Eyonga.
2. Barcelona ruszy po Marcosa Senesiego + kupi Juliana Alvareza.
Tak wiem druga opcja jest niemal nie możliwa, ale jednak Laporta chce dużego nazwiska aby Podtrzymać swoje stanowisko, wierzę w to, że właśnie odejście Roberta i przychody z Camp Nou pozwoliłby nam na sprowadzenie Juliana, ale wtedy niemal napewno możemy zapomnieć o dużym nazwisku na środek obrony.

2

@Gaudi79 Nico ma kontrakt do 2027, Borussia puści go za kwotę mniej niż 40mln, co normlanie jest ogromną zniżką, ale to Barcelona i u nas może to być problem.

1

@Andi18 To jest mój wymarzony zawodnik, ale on będzie kosztował poniżej 40mln, normlanie to ogromna zniżka ale to przecież Barcelona.

1

@escarabajo Dlatego właśnie bardzo cenie tego trenera, a tym bardziej za jego świetną wiedze na temat obrony, ten człowiek na obronie w swoim klubie potrafi stworzyć coś z niczego, to pokazuje zeszły jak i obecny sezon. Mam nadzieję, że jeden z kandydatów na zastąpienie Flicka, ponieważ Niemiec wieczny nie będzie.

0

@Fake69 myślę, że za 10mln można by go było wyjąć w styczniu :)

10

Marcos Senesi - zawodnik Bournemouth, lewonożny środkowy obrońca o wybitnej obecnie formie, kontrakt do czerwca 2026, Argentyńczyk, przypomina mi Mascherano, fajna, tania opcja do Barcelony gdyby nie udało sciagnac się kogoś lepszego. Podpisujac go mamy dużą jakość i większy budżet bedzie można przeznaczyć na nową 9.

11

Po co komu Alvarez? Mamy wielkiego Araujo. A tak serio to dzięki niemu wygraliśmy to spotkanie, także powinien dostać podziękowania od kibiców.

0

Ale sie teraz szczesny wylal

0

Na spokojnie młody pod presją, jeszcze coś z niego bedzie

1

Dobry mecz Kounde sie zapowiada

1

Toniego na 9 to sie nie spodziewałem.

5

Wyobrażacie sobie Erica Garcie 8cm wyższego + lewonożnego, to by było coś niesamowitego.

0

Wolałbym żeby Dro zagrał zamiast Pedriego na pomocy ofensywnej.

2

Ja to bym chciał Van de Vena. Ewentualnie Schlotterbecka albo Castello Lukebe.

0

@lithotripter Myślę, że nie. Mają Pedro, Delapa i Guiu + właśnie ze strasbourga kupili Emeghe, ktory ma dołączyć do Chelsea w przyszle lato.

1

@Messibestplayerintheworld Pewności nigdy nie ma, to tylko przypuszczenia :)

0

@Nightraider Ja wybieram Olmo.

1

Etta Eyong 5goli 3 asysty
Asslani 5goli 2 asysty
Panichelli 7goli
Kto z nich byłby najlepszym napastnikiem dla Barcelony za kwotę 20-30mln?

1

@BORO_12 Chyba dlatego, że nie chce przedłużył kontraktu a Juve ma Davida i Opende la.

5

Ciekawe ile by kosztował Bradley Barcola, bardzo bym go chciał w Barcy od dawna mi ten zawodnik się marzy. Myślę, że to operacja niemal niemożliwa, ale jestem fanem i zwolennikiem tego piłkarza, w sumie oglądam mecze psg gdy widze, że gra on w wyjściowym składzie.

7

Najlepszy piłkarz Serie a jak dla mnie. Gość jest niesamowity i to wielkie marzenie, żeby go mieć w drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?