8

Oby dziś zadebiutował Espart, jestem ogromnym fanem i zwollenikiem jego talentu.

0

Castello Lukeba, lewonożny środkowy obrońca z Francji, gra obecnie w Rb Lipsk i ma kontrakt do 2027, można by było spróbować go kupić.

0

@BORO_12 Może chcą coś zmienić, nie dziwie się wogóle, że nie korzystają z Endricka bo to ten sam wynalazek co Roque a Gonzalo tak jak napisałem, to drugi Victor, u nas Flick także nie korzystał z Roque ani z Victora. Może Real potrzebuje swojego ferrana i chcą kupić takiego "super suba", tym bardziej, że pieniądze mają.

0

@BORO_12 No jako zmiennik dla Mbappe rzecz jasna. Endrick nie wypalił i idzie do OL w styczniu a ten Gonzalo to jest to samo co Pau Victor i już jest łączony z Getafe i z Betisem.

3

Super ci nasi chłopcy grają, polecam obejrzeć na yt Barcy jest live, wszyscy pięknie grają, jeszcze nigdy nie widzialem żeby Barca w Barcy atletic miała takie talenty, naprawdę, skład cały zgrany i każdy wygląda bardzo dobrze. Jak narazie najlepiej prezentują się:
Nomoko
Cortes
Toni
Marques
Ale ogólnie wszyscy grają dobrze.

0

Ten Nomoko super gra, Flick musi go zabierać na treningi do pierwszej drużyny bo wyglada świetnie Chłopak.

3

Zaraz go i tak Chelsea zabierze.

0

@FCB_dimiC jest młody, a już imponuje swoją grą, miałem okazje go oglądać, zagrał 62minuty i wyglądał całkiem nieźle, tak jak powiedziałem, kupić i wypożyczyć. Nigdzie nie napisałem, że to ma być nasz wyjściowy napastnik. W 9 i tak trzeba zainwestować a mieć takiego Vaza jako zmiennika lub gracza perspektywicznego na przyszłość to skarb.

0

Robinio Vaz z Marsylii, środkowy francuski napastnik, rocznik 2007, 10 meczy 4 bramki i 1 asysta, 184cm wzrostu, można by było zainwestować i wypożyczyć.

0

Myślicie, że Jan Virgili do nas wróci? Jak narazie gra lepiej i wiecej od Torre.

1

@Adi123456789 Klasyczną 10 chciałbym nazwać Musiale, ale czy można go tak nazwać? Nie wiem.

0

@Gibbon_FCB Wtedy mieliśmy z bocznych obrońców tylko "łamliwego" Balde, Kounde i Forta. Valle odszedł a Martin dopiero co wchodził do pierwszej drużyny, na tamten czas był bardzo potrzeby jakiś boczny obrońca.

0

@Gibbon_FCB Ale Carrerasa oczywiście jako zmiennika, wtedy gdy przychodził do nas Flick, już wtedy Carreras wyglądał dobrze i bardzo tu go chciałem.

0

@Messibestplayerintheworld oczywiście, ale wtedy nie mieliśmy boków obrony.

0

A mowilem, brać tego Carrerasa jak się dało. To nie bo mieliśmy Balde, Valle i Martina.

1

Noi dobrze, może wyrosnie jakiś solidny sędzia bo narazie sam szrot w tej la lidze.

0

@addept Masz racje, znacznie przesadziłem z tymi 40mln. Jak już to bardziej 70-90mln. Ale nikt racjonalny go nie kupi za te pieniądze.

0

Kane jest top 3 najlepszym napastnikiem na świecie zaraz po Mbappe i Haalandzie. Anglik strzela mnóstwo goli i jest świetną 9, ale czy my znowu chcemy 32letniego napastnika za 40-60mln? Nie wydaje mi się, na ten moment zainwestowałbym w Etta Eyonga, albo ewentualnie postarał się o Oshimena.

0

SAMA NOMOKO, gość jest znacznie lepszy od Diarry i innych skrzydłowych w Barcy b, czemu nikt o nim nie mówi?

2

Oby to był on, wtedy będziemy mogli skupić się na klasowym środkowym obrońcą. Etta Eyong + Inacio to fajna sprawa.

2

Oby wrócił na mecz z Chelsea, inaczej będzie ogromny problem.

0

@majkiii Kocur to może i tak ale taki w worku, gość ma nierówno pod sufitem, tak toksycznego gracza dawno świat nie widział. Nie bez powodu gra w Turcji zamiast w jakimś mocnym klubie z top5.

0

@DonCarletto Vini? Ten Vinicus z realu? Dla mnie nie istnieje, nigdy nie powiem, że ten człowiek jest w czymś najlepszy, po za negatywnymi cechami. Tak wiem jesteś fanem realu, ten klub z madrytu szanuje ale wcześniej wspomnianego Brazylijczyka już nie. ;)

0

@partymaker Jak dla mnie Yildiz swoją grą OBECNIE, NA TEN MOMENT jest najlepszy na tej pozycji, faktycznie Luis Diaz również ale Kvara? Na ten moment nie jest w jakiejś wybitnej formie.

1

Yildiz to jak dla mnie najlepszy lewoskrzydłowy na świecie obecnie, genialny gość, genialny talent, bardzo bym go chciał tutaj w Barcelonie. Jeżeli chodzi o Osihmena to dobry, wręcz bardzo dobry napadzior ale z niesamowicie wielkim Ego, może on popsuć atmosferę w drużynie dlatego powiedziałbym NIE.

4

Po sezonie.....

0

Ten to wiecznie połamany, już myślałem, że go Flick na dniach powoła do pierwszej drużyny bo w 7 meczach miał 1 asyste i 6 bramek a to znowu nic. Ehhh Barca to nigdy nie potrafi wyhodować fajnej 9.

1

Tak teraz myśle i jest szansa, że za rok trzeba będzie sprowadzić nowego rezerwowego bramkarza. Dlatego, że jak Robert odejdzie to i Wojtek prawdopodobnie nie zostanie sam w Barcelonie i również odejdzie. MATS pewnie też będzie szukał nowego klubu i to już w styczniu bo uważam, że zrozumiał, że nie będzie miał czasu na gre. Pena jak dotąd ma świetny sezon w Elche i myśle, że nir będzie chciał grac jako rezerwowy. Kochen, Astralaga i Yakobaschvili to inna sprawa, dwóch z nich odejdzie na wypożyczenie a jeden będzie naszym trzecim bramkarzem. Na ten moment mamy dużo bramkarzy scenariusz, gdzie zostanie tylko Joan Garcia jest jakąś szansą. Jeżeli by taka sytuacja nastała i ktoś by musiał przyjść to stawiam na Josepa Martineza z Interu, ponieważ i tak tam jest rezerwowym a jest on również naszym wychowankiem, dlatego jako Katalończyk z chęcią powinien do nas przyjść.

0

To nie była czasem reka?

0

Co ten Tur odwala, czemu on nie zaczął meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?