Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nasi zawodnicy muszą się przebudzić przed El Clasico, musi wrócić Yamal i Raphinha i będzie dobrze. Więcej Rashforda bo dumny jestem z tego chłopaka. Koniecznie musimy sprowadzić nową 9 a Lewandowskiego oddać lub ewentualnie zostawić jako Dżokera wchodzącego z ławki. Tyle mam do powiedzenia.
3
Dajcie tego Dro na boisko, naprawdę lepiej zaufać młodym i utalentowanym niż graczom, którzy se w tym meczu ewidetnnie nie radzą.
0
Ależ to spartaczył..
1
Dajcie Dro,Bardghjego i Toniego a może dadzą młodą energię bo wyglada to tragicznie
1
Cubarsi jest tragiczny w tym sezonie i każdy musi to przyznać, Christensen powinien go zmienić jak najszybciej.
0
Musi wejść Balde bo pressing leży..
0
Ten Marcao to jest chory na łeb piłkarz, podobny zachowaniem do Rüdigera, trzeba na niego i jego głupie zagrywki uważać.
2
O myślałem, że nie będzie celebrowal.
2
Ty Głąbie kapuściany po co to było? A tak cie chwaliłem, że w takiej formie jesteś.
2
@TowarEK Kamerun jest bardzo ucywilizowanym państwem afrykańskim. Gołym okiem widać, że Etta Eyong jest młodziutki. Czy w dawnych czasach też podejrzewałeś Eto o jakieś przekręty? Jeżeli tak to dziwne.
6
Naprawdę jestem ogromnym fanem tego zawodnika, od kilku dni pisze o nim z różnymi ludźmi na La Rambie, Gość dla mnie jest fenomenalny i z chęcią zobaczyłbym go i Ferrana jako dwóch napastników na sezon 26/27.
1
Mam nadzieję, że zagra Arujo, musimy go ogrywać a sam Urugwajczyk wygląda całkiem nieźle w ostatnim czasie.
0
Ten nasz najmłodszy Kluivert wyglada dość fajnie, myślę, że bedzie często zapraszany na treningi z pierwszą drużyną.
0
Nasz Dro jest lepszy. Nie ma po co zawieszać oka nawet na tego more bo bedzie dużo kosztował.
1
@blakkudium Ciekawe ile będą za niego wołać, naprawdę fajnie wygląda ten chłopak i już są plotki, że może reprezentować Hiszpanie, Żółci wychodowali całkiem przyzwoity transfer i się bym nie zdziwił gdyby wołali za niego ponad 40mln. Nie pamiętam nawet czy Barca ma z nimi dobre relacje. Ale z tego co mi się kojarzy nie mamy żadnych konfliktów z Villarealem.
1
@blakkudium Myślę, że wręcz napewno, ale warto by bylo według mnie sprowadzić go w styczniu bądź spróbować chociaż w letnie okno.
2
Karl Etta Eyong jest taki dobry.. My doslownie moglismy go sprowadzić za 6mln... Teraz na transfermarkt warty jest 20mln a kluby z Premier Leauge zaraz będą za niego wykładać po 60mln. Naprawdę zmarnowaliśmy okazję.
0
@Losiex Myślę, że Pedri jest nietykalny ale chodzi o sam gest. Pedri jest bardzo mało wart na transfermarkcie w porównaniu do innych pomocników, którzy są o klasę niżej od Hiszpana.
24
Pedri dalej tylko 140mln? Niby dużo ale przypominam, że Valverde jest wart 130mln a Bellingham 180mln. Dla mnie to brak szacunku dla Pedriego, ponieważ wart powinien byc conajmniej z 180
2
Karl Etta Eyong, jeżeli nie Alvarez to właśnie Karl Etta Eyong powinien być naszym celem, gość jest świetny.
0
Vitor Roque jest tak świetny w Palmieras, że patrząc na te klipy jak kiwa jak drybluje jak strzela to mi szkoda ze go sprzedaliśmy definitywnie.
2
Chłopaczek z Madrytu, wszystko jasne.
0
@MagdJanko Dla mnie Samu Omordion byłby fajny, ewentualnie Guirassy poniżej 50mln też spoko opcja, szukając da sie znaleźć fajne opcje, zawsze są tańsze wersję np Vlahovic czy Etta Eyong. Ale mowilem weźmy tego Davida za darmo...
0
Oby tym razem Sport mówił prawdę, ponieważ marze o tym zawodniku od 2023roku.
0
@bary jest ten Gistau, wyglądał solidnie ale w Barcy Atletic chyba grzeje ławę i nic nie strzela.
2
Ja jestem na NIE, uważam, że musimy się odciąć od kolejnej pępowiny i sprowadzić nowego Napastnika, Robert ma ogromną klasę i umiejętności ale coś sie kończy a coś zaczyna a jego duża pensja jak i duży wiek mówią same za siebie. Jeżeli obniżył by znacząco pensje a my nie mielibyśmy środków na nowego napadziora, to jak najbardziej Robert mógłby zostać na jeszcze rok. Taka jest moja opinia na ten temat.
2
Widzę w przyszłości duet Pedri x Bernal jako dwoch naszych graczy pierwszego składu.
2
Jak nowy Van Dijk to dawać mi go tu.
0
@BORO_12 Jeżeli Barcelona chciała Sesko to możliwe, że będą szukać kogoś podobnego profilem do niego, mi sie naprzykład podoba Samu omorodion i ten gracz jest napewno bardziej realistyczny od Alvareza.
5
Mam pytanie, Czy on wogóle dobrze gra czy po prostu gra jak zawsze ale strzela? Pytam bo nie oglądam monaco.