0

Ogólnie podzielę sie z wami moimi przemyśleniami co do Fermina. Uważam, że Fermin odejdzie w to okno tak czy siak, możecie zapytać czemu? Ponieważ Chelsea i Tottenham mają teraz obaj walkę o dwóch zawodników, Xavi Simons i Fermin Lopez, Jeżeli Chelsea zdecyduje się na Fermina to Xavi odjedzie do Tottenahmu, a jeżeli Tottenham zdecyduje sie na Fermina to Simons odejdzie do Chelsea, obie drużyny szukają pomocnika ofensywnego a sami zawodnicy są do siebie stylem gry podobni. Dodatkowo są pogłoski, że po Fermina zgłasza się Newcastle więc są jeszcze większe szanse na odejście Hiszpana.

0

@Croocers wiesz akurat Newcastle są tak sparaliżowani piłkarzami, którzy ich odrzucili a bylo ich mnóstwo w tym oknie więc, wydali właśnie na Nicka Woltemade który na transfermarkt jest warty 30mln az 85mln, uważam, że jest to możliwe jak najbardziej.

0

Moim zdaniem on odejdzie, szczerze? Będąc na jego miejscu sam bym odszedł, Chelsea to taka drużyna, która może zawalczyć o wszystko w tym sezonie, ja sam uważam, że daleko zajadą w lidze mistrzów i wygrają premier leauge, mają świetny skład, który może pozwolić Ferminowi na więcej minut, po za tym ma znaczenie większą pensje a jeżeli chodzi o kolegów to również są tam Hiszpanie w postaci Roberta Sancheza i Marca Cucurelli i dodatkowo nie dawno na wypożyczenie odszedł Guiu, który napewno wróci.

0

Ja obstawiam:
1. Inter Mediolan i Chelsea
2. Benfica i Atalanta
3. Praga i Ajax
4. Kopenhaga i Bilbao
Obstawiam nie załatwe mecze dla Barcy ale takie, że powinniśmy z nimi wszystkimi wygrać. Chciałbym bardzo zobaczyć mecz Barca Chelsea, Ekipa z Londynu według mnie wygra tegoroczne Premier Leauge.

2

@Xxxbarca4ever Z wielką chęcią obejrzałbym Chelsea vs Barca, ale to będzie bardzo trudny mecz.

0

@Hlopek Zostawić? Musimy mieć dobrego zmiennika na bramce, lepiej to sie martwić o Ter Stegena.

5

Oby wybrał mądrze i przeszedł do Mallorcy.

0

Ja tak szczerze jestem za, ułatwi nam taki transfer ściągnięcie nowej 9, tak wiem, że ta kwota jak za Fermina jest śmieszna, ponieważ wydali około 100mln na Mudryka ale i tak gdyby dali nam z 60 chociaz to sprzedałbym z pocałowaniem ręki.

0

Czyżby nowy Eto'o? Oby, 5mln to żadne ryzyko, kupmy go, zarejestrujmy za Peñe, wypożyczmy i zarejestrujmy za niego Szczęsnego, wcale nie głupi plan.

11

@Rupert_Haubica Niech lepiej patrzą na Torre i Victora, obaj panowie sobie świetnie radzą.

2

Co ten Oriol taki zaangażowany?

0

Musimy zrobić dużą sprzedaż, trudno dziurę jakoś zalepimy, ja do sprzedaży typuje Fermina, uwielbiam gościa ale kogoś spieniężyc trzeba.

3

@Lucas_Pablo Może po Olmo ruszą.

1

@Vifon Oj kolego ty to chyba jesteś od śmietankowych patrząc na twoje komentarze, wracaj na Real Tv

0

O proszę Rodrygo w wyjściowej 11 i Płaczek na ławce, ciekawie.

0

Narazie Ferran, Lewy jeżeli serio zasługuje to z czasem zbliży sie do wyjsciowej 11.

0

@Rafalloxfcb Co pokazuje? Jaja, charakter, dobrą gre w obronie, agresję i dobre podania.

2

Tylko Casado cos pokazuje, Cubarsi do zmiany, Rapha zbyt blisko prawej strony, Muszę pochwalić Araujo i Rashforda bo nawet fajnie sie ich ogląda, cała reszta tragedia.

6

Cały czas nowe informacje, niedawno było, że faworytem do podpisania go jest Girona, wcześniej Como a jeszcze wszczesniej Celta czy Betis. Dziwna ta saga.

0

80mln to bardzo dużo jak za niego.

12

Bądźmy realistami, Julian do nas nie przyjedzie, nie stać nas na niego.

4

Myślę, że nie, ale napewno zasługuje, ponieważ napewno powinien być wyżej od Carvajala czy Minguezy ale znając trenera Hiszpanii to postawi na kogoś z wcześniej wymienionej dwójki.

3

Widzieliście wczoraj tego gracza z osasuny? Co gość czyścił, Bayomo czy jakoś tak, środkowy obrońca 184cm, urodzony w Francji Kameruńczyk 23lata na Transfermarkcie warty 20mln, Widzę go tu, tylko, że Barca raczej napewno go nie podpisze.

1

Gratulacje, szczęścia dla ciebie ale w następnym meczu niech zacznie Casado.

1

@partymaker i brak powołania dla Balde też może wydawać się dziwne.

1

@lithotripter 15mln + Fort i siądzie

1

Ej co myślicie o Pau Torresie? Ciekawe za ile byśmy go wyjęli z Villi, lewonożny wysoki środkowy obrońca. Co o kimś takim jak on myślicie?

0

@Kilotopy Mi chodzi o Bernala który miał zerwane więzadła krzyżowe i nie grał przez cały sezon a zapowiadał się świetnie, w Betsie mógłby złapać minuty i dobrze sie ograć w la lidze.

0

@Murazor zyskali by świetnego i utalentowanego zastępcę dla Cardoso i Carvalho

6

Deco nie masz psychy go odkupić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?