Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie podzielę sie z wami moimi przemyśleniami co do Fermina. Uważam, że Fermin odejdzie w to okno tak czy siak, możecie zapytać czemu? Ponieważ Chelsea i Tottenham mają teraz obaj walkę o dwóch zawodników, Xavi Simons i Fermin Lopez, Jeżeli Chelsea zdecyduje się na Fermina to Xavi odjedzie do Tottenahmu, a jeżeli Tottenham zdecyduje sie na Fermina to Simons odejdzie do Chelsea, obie drużyny szukają pomocnika ofensywnego a sami zawodnicy są do siebie stylem gry podobni. Dodatkowo są pogłoski, że po Fermina zgłasza się Newcastle więc są jeszcze większe szanse na odejście Hiszpana.
0
@Croocers wiesz akurat Newcastle są tak sparaliżowani piłkarzami, którzy ich odrzucili a bylo ich mnóstwo w tym oknie więc, wydali właśnie na Nicka Woltemade który na transfermarkt jest warty 30mln az 85mln, uważam, że jest to możliwe jak najbardziej.
0
Moim zdaniem on odejdzie, szczerze? Będąc na jego miejscu sam bym odszedł, Chelsea to taka drużyna, która może zawalczyć o wszystko w tym sezonie, ja sam uważam, że daleko zajadą w lidze mistrzów i wygrają premier leauge, mają świetny skład, który może pozwolić Ferminowi na więcej minut, po za tym ma znaczenie większą pensje a jeżeli chodzi o kolegów to również są tam Hiszpanie w postaci Roberta Sancheza i Marca Cucurelli i dodatkowo nie dawno na wypożyczenie odszedł Guiu, który napewno wróci.
0
Ja obstawiam:
1. Inter Mediolan i Chelsea
2. Benfica i Atalanta
3. Praga i Ajax
4. Kopenhaga i Bilbao
Obstawiam nie załatwe mecze dla Barcy ale takie, że powinniśmy z nimi wszystkimi wygrać. Chciałbym bardzo zobaczyć mecz Barca Chelsea, Ekipa z Londynu według mnie wygra tegoroczne Premier Leauge.
2
@Xxxbarca4ever Z wielką chęcią obejrzałbym Chelsea vs Barca, ale to będzie bardzo trudny mecz.
0
@Hlopek Zostawić? Musimy mieć dobrego zmiennika na bramce, lepiej to sie martwić o Ter Stegena.
5
Oby wybrał mądrze i przeszedł do Mallorcy.
0
Ja tak szczerze jestem za, ułatwi nam taki transfer ściągnięcie nowej 9, tak wiem, że ta kwota jak za Fermina jest śmieszna, ponieważ wydali około 100mln na Mudryka ale i tak gdyby dali nam z 60 chociaz to sprzedałbym z pocałowaniem ręki.
0
Czyżby nowy Eto'o? Oby, 5mln to żadne ryzyko, kupmy go, zarejestrujmy za Peñe, wypożyczmy i zarejestrujmy za niego Szczęsnego, wcale nie głupi plan.
11
@Rupert_Haubica Niech lepiej patrzą na Torre i Victora, obaj panowie sobie świetnie radzą.
2
Co ten Oriol taki zaangażowany?
0
Musimy zrobić dużą sprzedaż, trudno dziurę jakoś zalepimy, ja do sprzedaży typuje Fermina, uwielbiam gościa ale kogoś spieniężyc trzeba.
3
@Lucas_Pablo Może po Olmo ruszą.
1
@Vifon Oj kolego ty to chyba jesteś od śmietankowych patrząc na twoje komentarze, wracaj na Real Tv
0
O proszę Rodrygo w wyjściowej 11 i Płaczek na ławce, ciekawie.
0
Narazie Ferran, Lewy jeżeli serio zasługuje to z czasem zbliży sie do wyjsciowej 11.
0
@Rafalloxfcb Co pokazuje? Jaja, charakter, dobrą gre w obronie, agresję i dobre podania.
2
Tylko Casado cos pokazuje, Cubarsi do zmiany, Rapha zbyt blisko prawej strony, Muszę pochwalić Araujo i Rashforda bo nawet fajnie sie ich ogląda, cała reszta tragedia.
6
Cały czas nowe informacje, niedawno było, że faworytem do podpisania go jest Girona, wcześniej Como a jeszcze wszczesniej Celta czy Betis. Dziwna ta saga.
0
80mln to bardzo dużo jak za niego.
12
Bądźmy realistami, Julian do nas nie przyjedzie, nie stać nas na niego.
4
Myślę, że nie, ale napewno zasługuje, ponieważ napewno powinien być wyżej od Carvajala czy Minguezy ale znając trenera Hiszpanii to postawi na kogoś z wcześniej wymienionej dwójki.
3
Widzieliście wczoraj tego gracza z osasuny? Co gość czyścił, Bayomo czy jakoś tak, środkowy obrońca 184cm, urodzony w Francji Kameruńczyk 23lata na Transfermarkcie warty 20mln, Widzę go tu, tylko, że Barca raczej napewno go nie podpisze.
1
Gratulacje, szczęścia dla ciebie ale w następnym meczu niech zacznie Casado.
1
@partymaker i brak powołania dla Balde też może wydawać się dziwne.
1
@lithotripter 15mln + Fort i siądzie
1
Ej co myślicie o Pau Torresie? Ciekawe za ile byśmy go wyjęli z Villi, lewonożny wysoki środkowy obrońca. Co o kimś takim jak on myślicie?
0
@Kilotopy Mi chodzi o Bernala który miał zerwane więzadła krzyżowe i nie grał przez cały sezon a zapowiadał się świetnie, w Betsie mógłby złapać minuty i dobrze sie ograć w la lidze.
0
@Murazor zyskali by świetnego i utalentowanego zastępcę dla Cardoso i Carvalho
6
Deco nie masz psychy go odkupić