1

@elrubio wątpię, że ktoś go kupi, "kontuzjowanego" i z takim zachowaniem, wyrażało zainteresowanie Monaco i Galasataray ale nic poważnego, Monaco ma nowego bramkarza, Hradeckiego a Gala chce Edersona z City.

0

@BORO_12 Sukcesem byłoby się go pozbycie, to ile już nam problemów w przeszłości wyrządził i dalej wyrządza to jest tragedia i nie możemy się tak dalej dymać.

1

Oby się udało, to będzie jeden z większych sukcesów klubu w ostatnich kilku latach.

0

Teraz ma już większy sens sprzedaż Fermina, dalej se tego nie wyobrażam i uważam, że powinien zostać, ale mając w tak dobrej Formie Gaviego i Olmo, to najprawdopodobniej oni będą walczyć o skład na pozycji pomocnika ofensywnego.

3

Oby nawet na trybunach nie siedział, zakaz stadionowy dla niego, pfff Kapitan? Kapitan by czegoś takiego nie zrobił..

0

Wiadomo ze nie może odmówić, ale po co nam utrudnia?

0

Naprawdę nie da się nic zrobić bez dogadywania się z nim?

0

Thomas Partey to Villareal Here we go, szybko go oczyścili z zarzutów, dla Villarealu bardzo dobry transfer.

0

@LinekMichal Masz racje, oby gral Christensen, ale źle urugwajczykowi nie wolno życzyć, w 2022 był najlepszym obrońcą na świecie i w każdej chwili forma może mu wrócić.

0

@LinekMichal na poziomie ekstraklasy? Te drużyny są nawet słabsze, ale tutaj kolega się pytał jak mu poszło dlatego odpowiedziałem, a mecz miał całkiem dobry.

3

@Chudini123 Dla mnie super, głównie jego zaletą było 5 spalonych dla Koreańczyków w 14min.

0

Oby tak się stało.

32

Wiem, że nic poważnego, ale niech mi teraz ktoś powie, że Christensen powinien odejść, nasi podstawowi stoperzy są kontuzjowani i taka sytuacja może nie daj boże przytrafić się nie jeden raz.

1

@Almogaver oby to była prawda.

0

Ciekawe czy Fort i Guillermo wejdą.

0

Araujo x Martin, nie widzę tego za dobrze.

0

Widzieliście ten nowy talent z Liverpoolu? Rio Ngumaha się zwie, w ostatnich dwóch meczach strzelił gola i zanotował dwie asysty, jest z rocznika 2008 i zagrał te dwa spotkania od pierwszej minuty, więc uważam, że naszego Dro, również z tego samego rocznika też warto by było bardziej ogrywać.

1

Ja liczę, że w drugiej połowie zobaczymy na boisku Kochena i Dro.

0

Bardzo mnie to cieszy.

10

@marcin62 Alba to nasz najlepszy lewy obrońca w historii, poproszę o szacunek do niego.

13

Deco to se może planować emeryturę co najwyżej, Christensen jest bardzo waży i pokazał to w ostatnich dwóch meczach presezonu gdzie wyglądał świetnie, niech każdy to w końcu zrozumie, że jak jest zdrowy to jest jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie.

29

Chłop miał świetny mecz w Japonii i dość dobry z Korei, czemu niby mamy go sprzedać? I to za 30mln? Chelsea za jakiegoś Romeo Lavie dała 80mln, ten gracz jest nikim dosłownie i nie dorasta do pięt Casado.

1

Ale ogólnie ostatni mecz miał dość solidny, ale wiadomo, musiał się jakoś pokazać Hansiemu, jak widać jak mu sie chce to moze.

0

@takisobiektos Skopiowałem tą wiadomość i przetłumaczyłem noi wkleiłem tu, nie jestem pewny czy to real czy fake news.

0

Na zagranicznym tik toku jest o tym dość głośno:Bracia Iñaki i Nico Williams są podejrzani o bezprawne nabycie Mercedesa AMG E63 o wartości około 79 000 euro bez płacenia za niego. Firma z Navarry oskarżyła ich o oszustwo. Podobno przekazali samochód krewnemu, aby uniknąć jakichkolwiek roszczeń prawnych o jego zwrot. Obaj mają stawić się w sądzie w Aoiz w styczniu 2026 roku. Zaprzeczają zarzutom.
Dla sprostowania, jest duża szansa, że to fake news a sam skopiowałem, przetłumaczyłem i wkleiłem tu, żebyście mogli sobie przeczytać i sami sobie odpowiedzieć, czy jest szansa, że to prawda czy nie.

4

Nicolas JACKson

4

I jak Marc? Warto było odchodzić? Teraz do końca kontraktu będziesz latał po wypożyczeniach a finalnie skończysz w jakiejś Osasunie, Ale cóż, twój wybór.

0

@bart_azz Uważam, że totalnie nie, kto jest niby od niego lepszy? Van dijk i może Bastoni, Gabriel jak i Saliba są przecenieni i uważam, że są za Inigo.

0

Młody dziś strzelić potrafi, prawie pierwszy hattrick.

0

No Martinez no Party ololololo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?