Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@elrubio wątpię, że ktoś go kupi, "kontuzjowanego" i z takim zachowaniem, wyrażało zainteresowanie Monaco i Galasataray ale nic poważnego, Monaco ma nowego bramkarza, Hradeckiego a Gala chce Edersona z City.
0
@BORO_12 Sukcesem byłoby się go pozbycie, to ile już nam problemów w przeszłości wyrządził i dalej wyrządza to jest tragedia i nie możemy się tak dalej dymać.
1
Oby się udało, to będzie jeden z większych sukcesów klubu w ostatnich kilku latach.
0
Teraz ma już większy sens sprzedaż Fermina, dalej se tego nie wyobrażam i uważam, że powinien zostać, ale mając w tak dobrej Formie Gaviego i Olmo, to najprawdopodobniej oni będą walczyć o skład na pozycji pomocnika ofensywnego.
3
Oby nawet na trybunach nie siedział, zakaz stadionowy dla niego, pfff Kapitan? Kapitan by czegoś takiego nie zrobił..
0
Wiadomo ze nie może odmówić, ale po co nam utrudnia?
0
Naprawdę nie da się nic zrobić bez dogadywania się z nim?
0
Thomas Partey to Villareal Here we go, szybko go oczyścili z zarzutów, dla Villarealu bardzo dobry transfer.
0
@LinekMichal Masz racje, oby gral Christensen, ale źle urugwajczykowi nie wolno życzyć, w 2022 był najlepszym obrońcą na świecie i w każdej chwili forma może mu wrócić.
0
@LinekMichal na poziomie ekstraklasy? Te drużyny są nawet słabsze, ale tutaj kolega się pytał jak mu poszło dlatego odpowiedziałem, a mecz miał całkiem dobry.
3
@Chudini123 Dla mnie super, głównie jego zaletą było 5 spalonych dla Koreańczyków w 14min.
0
Oby tak się stało.
32
Wiem, że nic poważnego, ale niech mi teraz ktoś powie, że Christensen powinien odejść, nasi podstawowi stoperzy są kontuzjowani i taka sytuacja może nie daj boże przytrafić się nie jeden raz.
1
@Almogaver oby to była prawda.
0
Ciekawe czy Fort i Guillermo wejdą.
0
Araujo x Martin, nie widzę tego za dobrze.
0
Widzieliście ten nowy talent z Liverpoolu? Rio Ngumaha się zwie, w ostatnich dwóch meczach strzelił gola i zanotował dwie asysty, jest z rocznika 2008 i zagrał te dwa spotkania od pierwszej minuty, więc uważam, że naszego Dro, również z tego samego rocznika też warto by było bardziej ogrywać.
1
Ja liczę, że w drugiej połowie zobaczymy na boisku Kochena i Dro.
0
Bardzo mnie to cieszy.
10
@marcin62 Alba to nasz najlepszy lewy obrońca w historii, poproszę o szacunek do niego.
13
Deco to se może planować emeryturę co najwyżej, Christensen jest bardzo waży i pokazał to w ostatnich dwóch meczach presezonu gdzie wyglądał świetnie, niech każdy to w końcu zrozumie, że jak jest zdrowy to jest jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie.
29
Chłop miał świetny mecz w Japonii i dość dobry z Korei, czemu niby mamy go sprzedać? I to za 30mln? Chelsea za jakiegoś Romeo Lavie dała 80mln, ten gracz jest nikim dosłownie i nie dorasta do pięt Casado.
1
Ale ogólnie ostatni mecz miał dość solidny, ale wiadomo, musiał się jakoś pokazać Hansiemu, jak widać jak mu sie chce to moze.
0
@takisobiektos Skopiowałem tą wiadomość i przetłumaczyłem noi wkleiłem tu, nie jestem pewny czy to real czy fake news.
0
Na zagranicznym tik toku jest o tym dość głośno:Bracia Iñaki i Nico Williams są podejrzani o bezprawne nabycie Mercedesa AMG E63 o wartości około 79 000 euro bez płacenia za niego. Firma z Navarry oskarżyła ich o oszustwo. Podobno przekazali samochód krewnemu, aby uniknąć jakichkolwiek roszczeń prawnych o jego zwrot. Obaj mają stawić się w sądzie w Aoiz w styczniu 2026 roku. Zaprzeczają zarzutom.
Dla sprostowania, jest duża szansa, że to fake news a sam skopiowałem, przetłumaczyłem i wkleiłem tu, żebyście mogli sobie przeczytać i sami sobie odpowiedzieć, czy jest szansa, że to prawda czy nie.
4
Nicolas JACKson
4
I jak Marc? Warto było odchodzić? Teraz do końca kontraktu będziesz latał po wypożyczeniach a finalnie skończysz w jakiejś Osasunie, Ale cóż, twój wybór.
0
@bart_azz Uważam, że totalnie nie, kto jest niby od niego lepszy? Van dijk i może Bastoni, Gabriel jak i Saliba są przecenieni i uważam, że są za Inigo.
0
Młody dziś strzelić potrafi, prawie pierwszy hattrick.
0
No Martinez no Party ololololo