Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Spoko opcja, mi pasuje, w tak młodym składzie czym więcej doświadczonych graczy tym lepiej. Ja miałbym na uwadze prawego obrońce Lyonu- Kumbedi (bodajże on tak sie nazywa) gracz bardzo szybki, młody i z wielkim potencjałem, dla mnie jak najbardziej fajna opcja.
0
Dobrze, nie odchodź, zostań, ale siedź na trybunach do stycznia to się może nauczysz, że tak "Prawdziwy Kapitan" by sie nie zachował. Co za brak szacunku..
0
Ten Chłopiec jest na tyle młodziutki, że nawet jeżeli by nie wypalił w pierwszym sezonie to i tak napewno miałby ogromny potencjał i nie zatracił swojego talentu. Uważam, że powinniśmy go podpisać, chociaż na tą pozycję mamy rok starszego, sprawdzonego naszego Bernala.
0
@Hasszz Czy doił? Nie powiedziałbym z szacunku do niego. Miał duży kontrakt, ale czy jak na najlepszego piłkarza w historii aż tak ogromny? Odpowiedz sobie sam. W tym momencie pieniądze się nir liczą ponieważ ma ich dosyć. Miał pensję jaką miał w Barcy, jeszcze większą w Psg a w Miami nie zarabia groszy.
0
40mln i może iść. Ale tak się nie stanie, ponieważ sam piłkarz dał wiele razy do zrozumienia, że się stąd nie rusza. Podobnie Deco jak i Laporta uświadomili nas, że Araujo bynajmniej w tym oknie nas nie opuści, ponieważ Flick ma na niego plany.
1
Nie pójdzie tam. Z tego co widać to świetnie mu się żyje w Miami z rodziną i przyjaciółmi w postaci Busquetsa, Alby, Suareza czy Mascherno. Pieniądze dla niego się nie liczą tylko dobra atmosfera. Najlepszy piłkarz w Historii.
5
@krol211 Jedno nie wyklucza drugiego, Rashford na wypożyczenie z niską pensją i Grimaldo za 15mln. Obaj gracze (Nico w sumie również) szaleją na punkcie dołączenia do blaugrany więc jak najbardziej takie ruchy są możliwe.
1
@ViscaelBarca2007 Nie zapominajmy o tej majestatycznej szklance- Danim Rodriguezie, może i łapie mnóstwo kontuzji ale gracz ma ogromny potencjał.
0
@Kapitan9 Sprawdziłem kim jest i naprawdę obiecujący talent, wygasa mu kontrakt więc za grosze to tanie i nie głupie wzmocnienie. Uważam, że naprawdę ta transakcja ma potencjał a samego gracza widziałbym w koszulce barcy jako fajny zmiennik dla Yamala.
0
Czy jest ktoś w stanie opisać mi go w kilku zdaniach? Jego profil itd. Wiem tylko, że ten gracz istnieje, miał zerwane więzadła krzyżowe i dodatkowo było zainteresowane nim City.
0
Deco mówił coś, że maks 3 transfery ale mamy już Garcie, bardzo blisko Nico i powinniśmy zabrać tutaj również Grimaldo bo 15mln za niego to grosze. Ale również kogoś z dwójki Rashford - Perisič, Jeżeli chodzi o Anglika to wypożyczenie z opcją wykupu, a jeżeli chodzi o Chorwata to wygasa mu kontrakt i mógłby być nasz. Uważam, że obie transakcje byłyby świetne a dużo nie trzeba płacić.
0
@Hadim Tam mają Porro, Greya i Spence na prawej, według mnie coś tutaj nie gra.
0
@TridenteMSN Możliwe ale tak czy siak wczoraj Raphinha od tak zaobserwował Williamsa na Instagramie, mówię coś w tym jest ( Jak coś Williams nie zaobserwował Raphy a Brazylijczyk wcześniej nie obserwował Nico)
13
Może coś w tym jest, Yamal wstawia z nim zdjęcie na relacje, Raphinha rzekomo wstawił z nim zdjęcie jako post na Facebooku, Balde polubia zdjęcia na Instagramie Williamsa w koszulce Barcelony (sam widziałem).
0
@Guillegavira też tak uważam, fajnie, że chociaż to potrafi ogarnąć Deco i Lapcio.
1
Oby został, nie ściągnęliśmy żadnego środkowego obrońcy, uciekł nam Huijsen a zarząd był na tyle głupi w tej sytuacji, że odpuścili Taha, więc Christensen musi zostać, świetny gracz i każdy z nas wie, że Hansi nie jest głupi i sam zauważy, że Duńczyk jest znacznie lepszy od Araujo i to Andreas grałby jako zmiennik dla Martineza jak i Cubarsiego, Inigo ma swoje lata na karku i młodszy nie będzie a Christensen jest w kwiecie wieku i powinien grać pierwsze skrzypce gdyby stary już Bask złapał kontuzje, bądź za rok odszedł. Tak czy siak na sezon 26/27 musimy sprowadzić nowego środkowego obronce, ja osobiście marzę o Ibrahimie Konate z Liverpoolu, któremu skończy się kontrakt.
0
@Manypijany "brawo", Bravo to co najwyżej on wypchnął z klubu swoim zachowaniem, teraz karma wróciła i to on jest wypychany.
0
Nie mamy żadnych rywali, wystarczy, że będziemy znów go chcieli. Nico teraz chce przyjść do nas i wystarczy wpłacić klauzule tak jak z Joanem Garcią i Williams zostanie oficjalnie naszym piłkarzem.
1
On, Grimaldo i Perisic i liga mistrzów w kieszeni, Barca błagam, zróbcie to i Lapcio wraz z Deco powinni mieć ogromny szacunek wśród kibiców i właścicieli klubu.
4
Dla mnie super sprawa, Thiago fajnie się wtedy sprawdził i myślę, że był on też istotnym elementem w zgraniu zespołu.
0
Fort to fajna opcja jako taki "trzeci gracz" byłby drugim zmiennikiem Balde jaki i Kounde, pierwszym zmiennikiem Balde będzie najprawdopodobniej Martin a zmiennikiem Kounde Garcia.
1
Super opcja, jako zmiennik za Yamala na sezon/dwa? Naprawdę nie głupie, gracz naprawdę ma dobre liczby w tym psv. Więcej doświadczenia w klubie zawsze się przyda i jestem za jego transferem. On i jeszcze jakiś skrzydłowy i będzie super paka na następny sezon.
3
Uważam, że Węgier i Kochen powinni razem dzielić rolę trzeciego bramkarza Barcelony, aby jeden i drugi zdobywał wystarczająco minut w barcy atletic. Szkoda by było zmarnować jednego z nich na rzecz trzeciego bramkarza. Według mnie powinniśmy ponadto przybrać coś podobnego jak robią kluby z premier league i podpisać jakiegoś starego, bardzo doświadczonego bramkarza sprawdzonego w lidze, który by został naszym trzecim bramkarzem.
0
Yamal, wiadomo, nawet ta kwota trochę zaniżona, ale zdziwienie u mnie spowodował Araujo, tylko 35mln?? Znacznie zaniżona kwota, gość w tamtym roku był wyceniany na 70mln. Ja rozumiem z 50 moze ale aż tak mało za jeden słabszy sezon? Chritensen też bardzo zaniżona bo tylko 12mln.
1
Jeżeli nie dostaniemy nikogo konkretnego po za Garcią, powinniśmy nie sprzedawać w tym okienku naszych ważnych graczy, ponieważ na ten moment wszystko ładnie chodzi. Powinien przyjść tutaj jakiś lewy skrzydłowy i to jest bardzo ważna pozycja do umocnienia. Prawdopodobnie powinni odejść: Torre, Victor, Fati, Romeu, Pena oraz Lenglent (ewnetualnie MATS ale to już inna, cięższa sytuacja) Reszta bez żadnych dobrych wzmocnień powinna zostać. Dobrać kilku z Barcy Atletic oraz z Juvenilu i naprawdę będzie fajna paka na następny sezon, ale trzeba do tego wszystkiego podejść z głową.
0
Myślę, że klub pokroju Como powinien się po niego zgłosić. Nico Paz ma duże szanse ma odejście więc Torre byłby idealnym zastępcą utalentowanego Argentyńczyka.
0
@Chudini123 30? Max ale to tak max z 15, najprawdopodobniej z 10 by nam dali ktokolwiek.
9
Niech dadzą szanse temu Williamsowi, uważam, że naprawdę za taką cenę powinien być priorytetem dla nas. Piłkarz ma ogromne umiejętności i pokazuje w reprezentacji, że otaczając się dobrymi piłkarzami jest również świetny.
0
@axegrinder Zgadzam się z Duńczykiem, ale Torre prawdopodobnie odejdzie, to będzie dla nas i dla niego najlepsze.
16
Super zmiennik. Garcia, Fermin, Ferran, dają świetne zmiany i mam nadzieję, że bedą wchodzić z ławki w sezonie coraz więcej. Chłopaki są naprawdę dobrzy i udowodnili to, że mając tak ogromną konkurencję na swoich pozycjach, można zagrać świetne mecze wchodząc bezpośrednio z ławki.