Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@axegrinder Zgadzam się z Duńczykiem, ale Torre prawdopodobnie odejdzie, to będzie dla nas i dla niego najlepsze.
16
Super zmiennik. Garcia, Fermin, Ferran, dają świetne zmiany i mam nadzieję, że bedą wchodzić z ławki w sezonie coraz więcej. Chłopaki są naprawdę dobrzy i udowodnili to, że mając tak ogromną konkurencję na swoich pozycjach, można zagrać świetne mecze wchodząc bezpośrednio z ławki.
0
Młodziaku, graj, ale na spokojne i z głową, masz na to czas, wylecz się w 100% z tej obrzydliwej kontuzji i pokaż, że wraz z Casado, będziecie tworzyć duo śpd Barcelony na lata.
0
@kinioo sprowadzą kolejnego Roque.
1
Oby był dopiero czwartym wyborem Flicka w sezonie, Ba nawet niech gra na środku więcej Kounde czy Garcia, byle nie ten nieszczęsny Urugwajczyk. Barca, pozbądźcie się tego pasożyta jak najszybciej.
0
Stawiam, że Doue zagra niemal napewno, ponieważ cały świat chciałby zobaczyć jego pojedynek z Yamalem.
0
@AlphaNumeric Gdy Xavi tego próbował, był mało doświadczonym dzieckiem z ogromną presją nałożoną przez kibiców, klub i Jordiego Albe, teraz gdy nie ma godnego przeciwnika na swojej pozycji, Flick mógłby spróbować.
0
A jakby tak spróbować z nim na Ls lub wystawiać tam Balde? Pomysł na pierwsze spojrzenie głupi i mało odpowiedzialny, ale wchodząc głębiej w temat, nie jest to tak głupie, jak wygląda.
2
Za 60mln rozumiem, ale sa 85mln takiego gracza? Totalnie się nie opłaca, tym bardziej, że nie jest jakiś znakomity.
1
Celta jak i Galasataray to świetne kierunki dla Peñy, w Celcie zagra w pierwszym składzie w Hiszpanii, gdzie ma kolegów z barcy takich jak Mingueza, Moriba czy Alonso, super to dla niego kierunek i fajnie gdyby tam przeszedł bo bym go z chęcią zobaczył w lidze przeciwko nam. Gala za to, to najlepszy klub w Turcji, wygra najprawdopodobniej ligę i krajowe puchary, gral tam więc również widziałbym Hiszpana w tym klubie.
0
@suszini Oczywiście, że nie Szczęsny to ważny piłkarz, wręcz najważniejszy bramkarz w klubie, ale w tym sezonie po prostu wykonywał swoją pracę, piłkarze typu Yamal, Raphinha, Lewandowski, Balde, Pedri, De Jong, Cubarsi, Martinez, Kounde i Ferran bardziej zasłużyli na miano lepszego piłkarza w tym sezonie dla Barcelony od Wojtka. Sam Szczęsny pod tym względem jest na tym samym poziomie co np Olmo czy Casado według mnie, lekko wyżej od Garcii czy Fermina. Reszta ważnych graczy typu Gavi, Martin I Pena, dalej lekko niżej. W tym sezonie Araujo, Ter Stegen czy Fati to po prostu porażka i są bardzo nisko. Piłkarzy typu Bernal, Fort, Victor, Christensen, Torre i Rodriguez nie liczę, ponieważ mieli solidny sezon, ale zagrali zdecydowanie za mało przez kontuzje lub małe zaufanie trenera.
3
Niezły kapitan, naprawdę tracę do niego szacunek, chłop dodatkowo "wypycha" z klubu Wojtka, żeby Flick sięgnął po rozum do głowy i usadził go na ławie przez cały sezon.
0
Kounde tak nisko? Co tu robi Ter Stegen i Szczęsny? Gdzie Balde i Ferran?
0
@MagdJanko Felix zawsze miał to coś, ale ludzie mówią, że jest zbyt leniwy, by coś osiągnąć, stara się przez pierwsze mecze, a później czar pryska, ja w to wierzę, ponieważ przechodząc do Atletico był uważany za największy talent w piłce nożnej, był dobry, czar prysł, gdy był wypożyczany do Chelsea, był dobry przez dwa miesiące i czas prysł, u nas kazdy to widział, wraz z Cancelo czarowali na boisku, coś się nagle stało i czar prysł, po powrocie do Chelsea, nic nie pokazał, gdy został wypożyczony do Milanu, byl tak dobry, że chcieli go wymienić za Leao, strzelał gole, asystował, był świetny i nagle teraz nic, czar prysł. Dziwny piłkarz ale talent ma.
0
Nie wiem, nie jestem przekonany co do niego, uważam, że wypożyczenie Felixa, byłoby lepszym pomysłem, jakos ten Rashford mnie wogóle nie przekonuje, ale miałem to samo z Felixem i nawet dobrze się zaprezentował, więc Marcus może coś pokaże, lepszy on niż nikt.
1
Powodzenia dla Betisu, mój drugi ulubiony klub z Hiszpanii, dodatkowo nasz Abde strzelił gola, ¡Gana el Real Betis!
0
@Lewytogoat On jest od wszystkiego, prawa obrona, środek obrony i pomocnik defensywny, obstawiam, że w klubie będzie zajmował pozycje prawego obrońcy na następny sezon, ponieważ naprawdę dobrze tam się spisuje.
0
@La Pulgaa Nie żartuje, nie ma on wysokiej pensji w klubie więc czemu nie? Zawsze to uzupełnienie składu, tym bardziej, że naprawdę miał potencjał, Hansi mógłby w nim to obudzić.
0
Myślę, że dla towarzystwa dla Inigo, mógłby zostać (oczywiście żartuje z tym towarzystwem) ale tak bez jaj, może dziadek coś pokaże, Nie wiadomo co będzie z Bernalem po kontuzji, Casado jakiś nie mrawy, miał być gotowy na el clasico a finalnie nir wrócił a De Jong to De Jong, nagle może być gorszy od Romeu.
1
@fenix1983 Ja bym go widział w borussi, tam ich bramkarz czyli Kobel, ma duże szanse na odejście, ponieważ interesują się nim kluby z premier league takie tak Newcastle, Manchester United czy Chelsea. Mats fajnie by się tam odnalazł w swojej ojczyźnie, tym bardziej, że długo już gra w Hiszpanii i prawdopodobnie zgodziłby się na taki transfer, gdyby zostało mu przekazane to, że nie będzie grał od pierwszych minut.
0
@Nightraider i oczywiście Romeu, odejdzie dziad pewnie do Girony. Nie zapominajmy o Pau Victorze i o Pablo Torre, ta dwójka też musi odejść, najlepiej na tych samych warunkach jak Nico Gonzalez czy w ostatnim okienku Faye.
1
Fajna sprawa, dobra liga do odbudowy, dobry klub, Fati, może tam udowodnić, jak ogromny miał i dalej ma potencjał, to nadal młody 22letni piłkarz, w każdej chwili może stać się jeszcze raz "drugim Messim". Życzę mu powodzenia i niech gra.
1
Dziwne powołania, wiem, że prawdopodobnie większość ma kontuzje ale skład bardzo słaby, obstawiam, że z taką drużyną mało osiągną.
0
Trudna sytuacja, mamy trzech bardzo dobrych bramkarzy, również posiadamy 3 ogromne talenty jak Astralaga, Kochen i Yakobashvilii. Ale z drugiej strony Szczęsny, Ter Stegen i Pena, cała trójka są zagrożeni odejściem. To samo z trójką młodziaków, barca atletic spadła, bedą chcieli grać w lepszej ekipie. Dlatego uważam, że w tej sprawie warto poczekać do końca tygodnia na Wojtka, postawić mu warunek i albo przedłuża i zostaje albo odchodzi, wtedy jakby został, można by było zastanowić się nad Garcią i go wypożyczyć np do Betisu i poczekać do kolejnego sezonu jak odejdzie Szczęsny lub Ter Stegen, podobne zasady jak z Mamardashvilim i Liverpoolem. Jeżeli by Wojtek odszedł to wtedy Joan Garcia by rywalizował o skład z Ter Stegenem. Pena w tym sezonie niemal napewno odejdzie, na jego miejsce Astralaga a Yakobashvilii i Kochen pozostali by w barcy atletic. Uważam, że to nie głupi pomysł.
10
Belletti do barcy atletic, niech zabierze ze sobą swoich faworytów. Gracze typu Toni Fernandez, Guille Fernandez, Jan Virgili, Rodriguez czy Dominguez do pierwszego składu. Co niektórzy np Noah Darvich, najlepiej definitywne odejście do Niemiec z zachowaniem zasad, tak samo jak w przypadku Nico Gonzaleza czy Faye. Wtedy na spokojnie Barca B awansuje i będzie jak dawniej.
0
Ja szczerze spodziewałem się, że spadnie Deportivo Alaves, aż się zdziwiłem, że spadło Las Palmas ale natomiast spodziewałem się, że spadnie Valladolid. Legnes mocno się wzmocnili więc myślałem, że finalnie się utrzymają.
1
Brawo barca!! Straciliśmy takiego gracza sprzed nosa.
0
Ferran musi zostać, jego odejście mogłoby być rozważane, gdybyśmy mieli gwarancje, że klub podpisze Alvareza np. A cena to conajmniej 60mln.
4
Legenda, po prostu legenda. Gracz świetny, zawsze się wydawał sympatycznym gościem. Nie pasował charakterem do śmietankowych. Świetny piłkarz.
0
Już nawet ten Leao, którego jestem przeciwnikiem byłby lepszy. Może i ten Diaz słaby nie jest, ale 90mln za niego, który ma 28lat?? Do zbyt dużo.