Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kismeth Serio?
43
Nie gadaj głupot Sku*wielu i nie słuchaj tego brata, bo on nic nie osiągnął w europejskiej piłce, nie upieraj sie tylko dołącz do nas i tańcz z Yamalem i Balde na boisku po strzeleniu bramki. To twoja ostatnia szansa Nico, by zostać kimś wielkim.
1
Co się stało Araujo? Nie oglądałem od początku a widzę, że coś się dzieje i Cubarsi sie rozgrzewa.
0
Skład super, cieszę sie bardzo, że taki a nie inny, świetny mecz do obejrzenia i z checią go obejrzę z takimi eksperymentami, wiecie kogo mi w nim brakuje? Erica zamiast Pedriego, dlatego, że Pedri zasługuje na odpoczynek, a fermin i Gavi są ofensywni więc taki Garcia by się nadał, ale nie ma co narzekać, w drugiej połowie błagam wręcz o minuty dla farre i Darvicha, za Fermina i Martina, gdzie Fort przeszedłby na lewą obronę.
0
@R_da_Souza_Faria To prawda, zobaczyłbym go w chęcią w bayerze, mógłby pokazać tam, że on również może być świetnym piłkarzem jak i trenerem, podobnie jak jego kolega Xabi Alonso.
30
Ale mnie denerwują ci fałszywi fani Barcelony, nie koniecznie tutaj ale ogólnie, hejtują taką legende, że to głowa mała, jeden z naszych najlepszych piłkarz w historii a głupie gadanie jak zawsze, życzę mu ogromnego powodzenia i będe mu wdzięczny, za to co zrobił dla klubu jako piłkarz i jako trener.
5
Według mnie najlepiej, żeby dziś zagrał skład Marki.
15
Christensen musi sie ograć, jeżeli chcemy podpisać Taha, ostanio jak wszedł, nie popełnił błędów, ciekawie wyglądał więc z chęcią zobaczyłbym go w konfrontacji z Realem Valladolid.
1
Moim drugim ulubionym klubem jest Real Betis, życzę im powodzenia i niech to wygrają.
0
Skład na rewanż? Lo:Martinez Śo:Araujo Śo:Cubarsi Po:Garcia, najlepsza opcja.
0
Araujo: Najpierw coś zrobię później coś rozwale.
0
Zalewski się szykuje, może go zobaczymy.
0
Błagam Kounde nie..
0
@michal26 Najlepiej Araujo i Martinez na lewą obrone.
0
Araujo pomóż...
0
@lambard Dokładnie, Araujo za Barcole a do nas Tah.
23
Szczera opinia? Powinniśmy wyrwać tego Barcole z psg, stracił wyjściową 11 przez Kvaradone i Doue, super zmiennik byłby z niego. Umiejętności mu nie brak.
0
@th@les mnie bardziej przekonuje Kohen, ale jak kto woli, obydwoje są świetni. Astralaga też niczego sobie, ale dla niego najlepsze byłoby wypożyczenie, gdzieś do la ligi 2 np.
0
Kurde, myślałem, że ten Diarra będzie słaby i skończy w 4 lidze hiszpańskiej, a tu proszę, talenciol jakich mało. Miałem okazję obejrzeć spotkanie i Diarra świetny mecz.
4
Niech gra, młody jest i niech pokazuje, jaka krew w nim płynie. Ale sam mam mały nie smak do niego.
0
@Dari0G Oj nie nie nie, tego bym nie chciał.
1
@Tlener Prawda, ale Olmo grał świetny Football.
2
Jeden z moich ulubionych piłkarzy, Kounde za kilka lat dorówna Daniemu Alvesowi, zapamiętajcie moje słowa, jest tak dobry, że zasłużył na miano najlepszego obrońcy na świecie.
0
Co najgorsze? Nie wiem. Co najlepsze? Kounde.
1
Cwelballos tak zwany
0
@Rupert_Haubica Oj malutko z transferów. Peña podobno deklaruje, że nie da nam zarobić i odejdzie gdy mu się umowa skonczy, Christensen zapewnia, że chce wypełnić swój kontrakt z klubem, Lenglent uparł się żeby przejść do Atletico, za to oni chcą go za darmo. Romeu do girony za darmo. Jednymi odejściami może być Torre za max 10mln i Valle, którym interesują się kluby a Como ma umowe, że może go wziąć za 7mln około i prawdopodobnie zakupi go. Reszta nie będzie chciała odejść. Jedynym zbawieniem może być Araujo. A my tymczasem chcemy Williamsa, Taha, Vandersona itp, sam Vanderson i Williams to 80mln + ich i Taha kontrakt, ciężko to widzę.
0
On po prostu jest pod nas stworzony, ale zobaczymy go u nas w najbliższym czasie jak świnia niebo.
7
Napewno to dobra wiadomość dla nas jeżeli tak się stanie.
4
Wszysycy zgodni ze składem, ale ja jednak postawiłbym na kogoś innego na lewej obronie, chociażby Fort czy Garcia a nawet Araujo, lepiej spróbować niż grać niepewnym uszatkiem, mogę być pewny, że większość akcji będzie szło właśnie stroną, po której gra Martin. Prawdopodobnie to tam zagra ktoś z trójki Vini-Mbappe-Rodrygo, Carlo byłby po prostu głupi gdyby nie wykorzystał tam kogoś z nich bo to nasz słaby punkt w dzisiejszym spotkaniu.
0
Jeszcze na mecz się nie pojawią, po prostu żenada...