3

@Kismeth Serio?

43

Nie gadaj głupot Sku*wielu i nie słuchaj tego brata, bo on nic nie osiągnął w europejskiej piłce, nie upieraj sie tylko dołącz do nas i tańcz z Yamalem i Balde na boisku po strzeleniu bramki. To twoja ostatnia szansa Nico, by zostać kimś wielkim.

1

Co się stało Araujo? Nie oglądałem od początku a widzę, że coś się dzieje i Cubarsi sie rozgrzewa.

0

Skład super, cieszę sie bardzo, że taki a nie inny, świetny mecz do obejrzenia i z checią go obejrzę z takimi eksperymentami, wiecie kogo mi w nim brakuje? Erica zamiast Pedriego, dlatego, że Pedri zasługuje na odpoczynek, a fermin i Gavi są ofensywni więc taki Garcia by się nadał, ale nie ma co narzekać, w drugiej połowie błagam wręcz o minuty dla farre i Darvicha, za Fermina i Martina, gdzie Fort przeszedłby na lewą obronę.

0

@R_da_Souza_Faria To prawda, zobaczyłbym go w chęcią w bayerze, mógłby pokazać tam, że on również może być świetnym piłkarzem jak i trenerem, podobnie jak jego kolega Xabi Alonso.

30

Ale mnie denerwują ci fałszywi fani Barcelony, nie koniecznie tutaj ale ogólnie, hejtują taką legende, że to głowa mała, jeden z naszych najlepszych piłkarz w historii a głupie gadanie jak zawsze, życzę mu ogromnego powodzenia i będe mu wdzięczny, za to co zrobił dla klubu jako piłkarz i jako trener.

5

Według mnie najlepiej, żeby dziś zagrał skład Marki.

15

Christensen musi sie ograć, jeżeli chcemy podpisać Taha, ostanio jak wszedł, nie popełnił błędów, ciekawie wyglądał więc z chęcią zobaczyłbym go w konfrontacji z Realem Valladolid.

1

Moim drugim ulubionym klubem jest Real Betis, życzę im powodzenia i niech to wygrają.

0

Skład na rewanż? Lo:Martinez Śo:Araujo Śo:Cubarsi Po:Garcia, najlepsza opcja.

0

Araujo: Najpierw coś zrobię później coś rozwale.

0

Zalewski się szykuje, może go zobaczymy.

0

Błagam Kounde nie..

0

@michal26 Najlepiej Araujo i Martinez na lewą obrone.

0

Araujo pomóż...

0

@lambard Dokładnie, Araujo za Barcole a do nas Tah.

23

Szczera opinia? Powinniśmy wyrwać tego Barcole z psg, stracił wyjściową 11 przez Kvaradone i Doue, super zmiennik byłby z niego. Umiejętności mu nie brak.

0

@th@les mnie bardziej przekonuje Kohen, ale jak kto woli, obydwoje są świetni. Astralaga też niczego sobie, ale dla niego najlepsze byłoby wypożyczenie, gdzieś do la ligi 2 np.

0

Kurde, myślałem, że ten Diarra będzie słaby i skończy w 4 lidze hiszpańskiej, a tu proszę, talenciol jakich mało. Miałem okazję obejrzeć spotkanie i Diarra świetny mecz.

4

Niech gra, młody jest i niech pokazuje, jaka krew w nim płynie. Ale sam mam mały nie smak do niego.

0

@Dari0G Oj nie nie nie, tego bym nie chciał.

1

@Tlener Prawda, ale Olmo grał świetny Football.

2

Jeden z moich ulubionych piłkarzy, Kounde za kilka lat dorówna Daniemu Alvesowi, zapamiętajcie moje słowa, jest tak dobry, że zasłużył na miano najlepszego obrońcy na świecie.

0

Co najgorsze? Nie wiem. Co najlepsze? Kounde.

1

Cwelballos tak zwany

0

@Rupert_Haubica Oj malutko z transferów. Peña podobno deklaruje, że nie da nam zarobić i odejdzie gdy mu się umowa skonczy, Christensen zapewnia, że chce wypełnić swój kontrakt z klubem, Lenglent uparł się żeby przejść do Atletico, za to oni chcą go za darmo. Romeu do girony za darmo. Jednymi odejściami może być Torre za max 10mln i Valle, którym interesują się kluby a Como ma umowe, że może go wziąć za 7mln około i prawdopodobnie zakupi go. Reszta nie będzie chciała odejść. Jedynym zbawieniem może być Araujo. A my tymczasem chcemy Williamsa, Taha, Vandersona itp, sam Vanderson i Williams to 80mln + ich i Taha kontrakt, ciężko to widzę.

0

On po prostu jest pod nas stworzony, ale zobaczymy go u nas w najbliższym czasie jak świnia niebo.

7

Napewno to dobra wiadomość dla nas jeżeli tak się stanie.

4

Wszysycy zgodni ze składem, ale ja jednak postawiłbym na kogoś innego na lewej obronie, chociażby Fort czy Garcia a nawet Araujo, lepiej spróbować niż grać niepewnym uszatkiem, mogę być pewny, że większość akcji będzie szło właśnie stroną, po której gra Martin. Prawdopodobnie to tam zagra ktoś z trójki Vini-Mbappe-Rodrygo, Carlo byłby po prostu głupi gdyby nie wykorzystał tam kogoś z nich bo to nasz słaby punkt w dzisiejszym spotkaniu.

0

Jeszcze na mecz się nie pojawią, po prostu żenada...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?