Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 Nie chodziło mi o to z tym głupim, powiedziałem to w przenośni, owszem każdy może miec swoje zdanie, moje zdanie jest takie, że Nico Williams powinien dalej być priorytetem dla barcelony, Nico mógłby bardzo odciążyć Yamala i Raphinhe, którym jest to potrzebne, mógłby być zmiennikiem, ale równie dobrze można przesunąć Raphinhe na 10 a grać Williamsem na skrzydle, uważam, że jedyną opcją, która mogłaby być lepsza, z wszystkich względów to Baena ewentualnie Lookman, ale Nigeryjczyk ma słabszą forme.
0
Tylko głupi powiedzą, że nie, możliwość posiadania takiego gracza, za tak przystępną cenę było by wręcz nie mądre, myślę, że sam Nico żałuje swojej decyzji.
8
Drzwi otwarte, ja z chęcią bym go tu zobaczył, nie była by to łatwa transakcja ale jednak posiadać tak jakościowego gracza to może być marzenie.
1
Żaden talent, nigdy tego chłopaka nie lubiłem, jeżeli ma takie ambicje i woli grać w Katarze to niech idzie.
0
@VinDiesel Huijsen znacznie lepszy od Asencio.
1
Nie znam go, ale jeżeli tani, młody, jakościowy i idealnie wpasowuje się w kryteria Flicka to czemu nie?
0
I później przychodzi taki Maciuś123.Barca i mówi, że taki Partey to zły pomysł.
0
Dzis lewy hattrick, coś czuje, że dziś coś wpadnie.
0
@LatajacyHolender A to tutaj moje niedopatrzenie, dzięki za info.
3
Skład tak powinien wyglądać, na drugą połowę wejdzie tak czy siak ten cwaniak Sorloth, wtedy musi wejść równie wielki Araujo, będzie mu trudniej strzelić gola niż z niskimi Cubarsim i Martinezem.
0
@Edoss Baena tańszy od Nico napewno, Lookmanowi w okno letnie zostanie rok kontraktu.
5
Dla mnie totalnie NIE, jest masę lepszych, tańszych i bardziej odpowiednich dla nas zawodników. Np: Baena, Williams, Lookman i wiele innych.
0
Jaki będzie najlepszy prawy obrońca dla barcy? Pod każdym względem, od ceny do umiejętności aż po jakość i największą opłacalność, dla mnie Mukiele.
0
@lukkobe A kogo innego obstawiasz na tą pozycję kogo barca sprowadzi? Nie pytam kogo chcesz tylko kogo obstawiasz.
0
@lukkobe ja bym szczerze wziął na tą pozycję Mukiele, wypożyczyć na rok z niską opcją wykupu na następny, myślę, że psg by się zgodziło go oddać, mamy również Valle który jest uniwersalny i gra dobrze i na lewej i na prawej obronie.
2
Jak Atletico nie podwyższy prowadzenia to real wygra, albo strzelą s końcówce, albo w karnych albo kontrowersja sędziego.
2
@Gibbon_FCB Ja uwielbiam Pepa Guardiole, ale równie dobrze bardzo lubie Enrique, a city gra Nico Gonzalez, Gündogan i bierzemy od nich co niektórych graczy takich jak właśnie Gündogan, Garcia, Ferran i Cancelo, Psg natomiast robi nam pod górkę, zabiera nam często graczy z przed nosa, próbują ściągać tych, których my chcemy i podbierają nam graczy, takich jak Dembele czy Tenas w ostatnim czasie, próbowali nie raz wziąć Pedriego, Gaviego, Raphe czy Yamala. A Lewandowski czy Kounde prawie byli ich gdyby barca ich nie przekonała.
1
Boje się, że na nich trafimy jakoś, są cwaniaczki w gazie i trudno ich będzie zatrzymać, z jednej strony nie nawidze psg ale z drugiej mam przed oczami szczęśliwego Enrique to aż miło popatrzeć jak się cieszy bo to wielki człowiek dla barcy.
0
Lepszy od Neymara, jakoś byśmy go tu wcisnęli, może na lewe skrzydło a Rapha Pomoc ofensywna? Może na atak za lewego? Zobaczyłbym go tu chętnie ale szanse na transfer są tak małe, że aż można powiedzieć, że zerowe.
0
De Jong wrócił w jakimś stopniu do formy, prezentuje się bardzo przyzwoicie. Myślałem, że pensja zostanie mu lekko zmniejszona ale nie wiadomo ile barca mu tak naprawdę wisi więc jeżeli taka umowa miała by anulować pozostałe zaległe pieniądze, które powinniśmy mu oddać to nie jest to zła oferta, fajnie by było obniżyć mu nawet do 16mln brutto bo to byłby sukces. Jeżeli chodzi o grę Holendra to dalej słabo w defensywie. Gdy gra Olmo to jego partnerami powinni być Casado i Pedri, gdy natomiast gra Gavi bądź Fermin, wtedy idealnie wpasowują się Pedri i De Jong inaczej mamy problemy w defensywie lub ofensywie. Gavi równie dobrze mógł by grać na tej samej pozycji co Pedri żeby go obciążyć więc to nadal fajna opcja. Nie zapominajmy o Bernalu i Torre, który powinien odejść bo się tu marnuje ale to inna sprawa.
0
@zuang1995 czy dobrym? Nie powiedziałbym, może i ma motywacje i możliwości ale to zwykły wrak, który łapie cały czas kontuzje.
0
@zuang1995 Fajna lista, zapomniałem dać tu Barcole i Lookmana, Gittens zbyt mało doświadczony według mnie, Elanga dopiero wraca, był tragiczny w united a teraz w Nottingham fajnie się prezentuje ale całe Nottingham gra świetnie więc niewiadomo jak to będzie gdy sie u nich pozmienia.
1
@Messibestplayerintheworld zapomniałem o chyba jednej z najlepszych opcji czyli Lookmanie, oczywiście byłby u nas świetny.
0
@zuang1995 już taka lista się pojawiła, mozesz sprawdzić :)
1
Skrzydłowi, których widział bym w barcy:
1. Nico Williams, każdy stąd go zna, ma chyba 22lata i pochodzi z Hiszpanii, był bardzo blisko transferu do barcy a saga z nim związana ciągnęła się przez całe okienko, nie prezentuje tak dobrej formy jak podczas euro ale dalej jest dobry kosztował by nas około 60mln.
2. Leao, trochę starszy bo 26-letni Portugalczyk, jest bardzo szybki i potrzebuje dużo miejsca żeby stworzyć niebezpieczną akcje, jest dobry ale bardzo leniwy, nie przykłada się aż tak do treningów tak jak powinien, Milan chce się go pozbyć, więc warto go obserwować, kosztowałby 80mln.
3. Luis Diaz, jest to Kolumbijczyk, który ma 27lat, obecnie gra dla Liverpoolu, potrafi grać jako 9 jak i na obu skrzydłach, jest przebojowy i bardzo podobny do Raphinhi swoją grą, kosztowałby nas 60mln.
4. Neymar, jego sylwetki nie musze nikomu przedstawiać, przyszedł by za darmo ale każdy wie jaki jest.
5. Coman, 29letni francuz grający na pozycji lewego skrzydłowego w bayernie Monachium, jest to tani gracz, którego Bayern chce się pozbyć ale jest bardzo podatny na kontuzje, kosztował by nas 30mln.
6. Doku, młody, belgijski lewoskrzydłowy grający dla Manchesteru city, jest to bardzo szybki skrzydłowy, który wyróżnia się głownie swoją prędkością, ma 22lata i nie ma gwarantowanej wyjściowej 11 u Pepa Guardioli tak jak to miał w zeszłym sezonie więc jest taka szansa, prawdopodobnie wypożyczenie ale kosztowałby nas 60mln.
7. Baena, mój faworyt, jest to hiszpański pomocnik który świetnie sobie radzi z lewej strony, gra dla Villa Realu i ma 23lata, jest według mnie świetną okazją bo chce on odejść z jego obecnego klubu, kosztował by nas 40mln
8. Zhegrova, jest to prawoskrzydłowy z Lille, gra jak Messi za jego najlepszych lat, jest świetny ale mało znany, pochodzi z Kosova i ma 24lata, czaruje swoim dryblingiem i opanowaniem przy piłce, kosztowałby 30mln, jest fanem barcelony.
9. Rashford, to angielski skrzydłowy grający w Aston Villi, który jest wypożyczony z United, był Bardzo blisko transferu do barcy w zimowe okno ale nie udało się ponieważ nie odszedł Fati. Ma 27lat i kosztowałby pewnie z 30mln
10. Kulusevski, jest to 26letni Szwed grający dla Tottenhamu, nie pokazywał się z dobrej strony w poprzednich latach ale ten sezon ma wybitny w słabym toktenhamie. Kosztowałby 50mln.
To tylko 10opcji, graczy jest o wiele wiecej.
0
@zuang1995 Pewnie, mogę taką zrobić, pojawi się dziś na la rambii, jeżeli chcesz ją zobaczyć to później wejdź w mój profil i w komentarze.
0
@LatajacyHolender Foyth jest słaby, na Transfermarkcie kosztuje 10mln, Aston Villa chciała go kupić zeszłego lata, ale kupili jakiś młody, hiszpański talent z Levante chyba.
1
@LatajacyHolender własnie miałem wspomnieć o Mukiele, dla mnie spoko typ jako rezerwowy, który będzie grał mało i wchodził tylko z ławki za Kounde, Martinez też spoko ale ja jakoś za nim nie przepadam, Mingueza albo Singo to marzenie mieć takiego zmiennika jak oni strzał w 10.
0
Typy piłkarzy na prawą obrone dla nas:
1. Tiago Santos z lille, chłopak był świetnym graczem ale niestety nabył kontuzje przez co będzie pauzował do końca sezonu, ma 22lata i wyglądał świetnie ale duże ryzyko po takiej kontuzji go brać, pochodzi z Portugalii.
2. Malo Gusto zawodnik Chelsea, Francuz miał świetny poprzedni sezon gdy jego rywal James byl kontuzjowany, teraz ma problemy żeby się przebić to wyjściowej 11, ma 23lata i na Transfermarkt kosztuje chyba 35mln.
3.Ratiu z Rayo, ciekawy zawodnik, bardzo szybki, mało znany a ma duży talent, ma około 25lat i pochodzi z Rumunii, chociaż gra większość kariery w Hiszpanii, powinien być dość tani.
4. Vanderson z Monaco, Brazylijczyk, który kocha grać w ofensywie, średno gra w obronie, monaco oczekuje za niego 30mln, sam ma 23lata i radzi sobie całkiem dobrze.
5. Singo z Monaco, rosły reprezentat WKS, w monaco gra jako środkowy obrońca ale nominalnie jest prawym obrońcą, gra podobnie do Kounde ma 25lat i jest fajnym graczem który świetnie radzi sobie w defensywie.
6. Munoz z Crystal Palace, jest to 28letni Kolumbijczyk, jest fanem barcelony, gra fajnie, radzi sobie super w defensywie jak i w ofensywie, doświadczony i według mnie bardzo solidny, będzie nas kosztować okolo 25mln.
7. Couto z Borussii, jest to wypożyczony z Manchesteru city brazylijski prawy i obrońca, jest w słabej formie ale podczas gdy w hiszpańskiej gironie radził sobie znakomicie i pokazywał jak dobry może być.
8. Mój szczery faworyt Oscar Mingueza, Hiszpan 26lat, grał u nas kilka lat, występował jako środkowy obrońca ale świetnie sobie radzi jako prawy obrońca, uwielbiałem go w Barcy, normlanie kosztował by nas około 30mln ale mamy procenty więc cala transakcja zamknęła by się w około15-20mln
9. Ola Aina, Nigeryjczyk, któremu latem wygasa kontrakt gra w świetnym w tym sezonie Nottingham Forest, radzi sobie znakomicie, ma 28lat.
10. Ten Brazylijczyk z Flamengo, nic o nim nie wiem więc się nie wypowiadam, wiem, że jest młody i dosyć dobry, jest młody ale będzie nas kosztować okolo 30mln.
2
Typy piłkarzy na prawą obrone dla nas:
1. Tiago Santos z lille, chłopak był świetnym graczem ale niestety nabył kontuzje przez co będzie pauzował do końca sezonu, ma 22lata i wyglądał świetnie ale duże ryzyko po takiej kontuzji go brać, pochodzi z Portugalii.
2. Malo Gusto zawodnik Chelsea, Francuz miał świetny poprzedni sezon gdy jego rywal James byl kontuzjowany, teraz ma problemy żeby się przebić to wyjściowej 11, ma 23lata i na Transfermarkt kosztuje chyba 35mln.
3.Ratiu z Rayo, ciekawy zawodnik, bardzo szybki, mało znany a ma duży talent, ma około 25lat i pochodzi z Rumunii, chociaż gra większość kariery w Hiszpanii, powinien być dość tani.
4. Vanderson z Monaco, Brazylijczyk, który kocha grać w ofensywie, średno gra w obronie, monaco oczekuje za niego 30mln, sam ma 23lata i radzi sobie całkiem dobrze.
5. Singo z Monaco, rosły reprezentat WKS, w monaco gra jako środkowy obrońca ale nominalnie jest prawym obrońcą, gra podobnie do Kounde ma 25lat i jest fajnym graczem który świetnie radzi sobie w defensywie.
6. Munoz z Crystal Palace, jest to 28letni Kolumbijczyk, jest fanem barcelony, gra fajnie, radzi sobie super w defensywie jak i w ofensywie, doświadczony i według mnie bardzo solidny, będzie nas kosztować okolo 25mln.
7. Couto z Borussii, jest to wypożyczony z Manchesteru city brazylijski prawy i obrońca, jest w słabej formie ale podczas gdy w hiszpańskiej gironie radził sobie znakomicie i pokazywał jak dobry może być.
8. Mój szczery faworyt Oscar Mingueza, Hiszpan 26lat, grał u nas kilka lat, występował jako środkowy obrońca ale świetnie sobie radzi jako prawy obrońca, uwielbiałem go w Barcy, normlanie kosztował by nas około 30mln ale mamy procenty więc cala transakcja zamknęła by się w około15-20mln
9. Ola Aina, Nigeryjczyk, któremu latem wygasa kontrakt gra w świetnym w tym sezonie Nottingham Forest, radzi sobie znakomicie, ma 28lat.
10. Ten Brazylijczyk z Flamengo, nic o nim nie wiem więc się nie wypowiadam, wiem, że jest młody i dosyć dobry.