Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typy piłkarzy na prawą obrone dla nas:
1. Tiago Santos z lille, chłopak był świetnym graczem ale niestety nabył kontuzje przez co będzie pauzował do końca sezonu, ma 22lata i wyglądał świetnie ale duże ryzyko po takiej kontuzji go brać, pochodzi z Portugalii.
2. Malo Gusto zawodnik Chelsea, Francuz miał świetny poprzedni sezon gdy jego rywal James byl kontuzjowany, teraz ma problemy żeby się przebić to wyjściowej 11, ma 23lata i na Transfermarkt kosztuje chyba 35mln.
3.Ratiu z Rayo, ciekawy zawodnik, bardzo szybki, mało znany a ma duży talent, ma około 25lat i pochodzi z Rumunii, chociaż gra większość kariery w Hiszpanii, powinien być dość tani.
4. Vanderson z Monaco, Brazylijczyk, który kocha grać w ofensywie, średno gra w obronie, monaco oczekuje za niego 30mln, sam ma 23lata i radzi sobie całkiem dobrze.
5. Singo z Monaco, rosły reprezentat WKS, w monaco gra jako środkowy obrońca ale nominalnie jest prawym obrońcą, gra podobnie do Kounde ma 25lat i jest fajnym graczem który świetnie radzi sobie w defensywie.
6. Munoz z Crystal Palace, jest to 28letni Kolumbijczyk, jest fanem barcelony, gra fajnie, radzi sobie super w defensywie jak i w ofensywie, doświadczony i według mnie bardzo solidny, będzie nas kosztować okolo 25mln.
7. Couto z Borussii, jest to wypożyczony z Manchesteru city brazylijski prawy i obrońca, jest w słabej formie ale podczas gdy w hiszpańskiej gironie radził sobie znakomicie i pokazywał jak dobry może być.
8. Mój szczery faworyt Oscar Mingueza, Hiszpan 26lat, grał u nas kilka lat, występował jako środkowy obrońca ale świetnie sobie radzi jako prawy obrońca, uwielbiałem go w Barcy, normlanie kosztował by nas około 30mln ale mamy procenty więc cala transakcja zamknęła by się w około15-20mln
9. Ola Aina, Nigeryjczyk, któremu latem wygasa kontrakt gra w świetnym w tym sezonie Nottingham Forest, radzi sobie znakomicie, ma 28lat.
10. Ten Brazylijczyk z Flamengo, nic o nim nie wiem więc się nie wypowiadam, wiem, że jest młody i dosyć dobry, jest młody ale będzie nas kosztować okolo 30mln.
2
Typy piłkarzy na prawą obrone dla nas:
1. Tiago Santos z lille, chłopak był świetnym graczem ale niestety nabył kontuzje przez co będzie pauzował do końca sezonu, ma 22lata i wyglądał świetnie ale duże ryzyko po takiej kontuzji go brać, pochodzi z Portugalii.
2. Malo Gusto zawodnik Chelsea, Francuz miał świetny poprzedni sezon gdy jego rywal James byl kontuzjowany, teraz ma problemy żeby się przebić to wyjściowej 11, ma 23lata i na Transfermarkt kosztuje chyba 35mln.
3.Ratiu z Rayo, ciekawy zawodnik, bardzo szybki, mało znany a ma duży talent, ma około 25lat i pochodzi z Rumunii, chociaż gra większość kariery w Hiszpanii, powinien być dość tani.
4. Vanderson z Monaco, Brazylijczyk, który kocha grać w ofensywie, średno gra w obronie, monaco oczekuje za niego 30mln, sam ma 23lata i radzi sobie całkiem dobrze.
5. Singo z Monaco, rosły reprezentat WKS, w monaco gra jako środkowy obrońca ale nominalnie jest prawym obrońcą, gra podobnie do Kounde ma 25lat i jest fajnym graczem który świetnie radzi sobie w defensywie.
6. Munoz z Crystal Palace, jest to 28letni Kolumbijczyk, jest fanem barcelony, gra fajnie, radzi sobie super w defensywie jak i w ofensywie, doświadczony i według mnie bardzo solidny, będzie nas kosztować okolo 25mln.
7. Couto z Borussii, jest to wypożyczony z Manchesteru city brazylijski prawy i obrońca, jest w słabej formie ale podczas gdy w hiszpańskiej gironie radził sobie znakomicie i pokazywał jak dobry może być.
8. Mój szczery faworyt Oscar Mingueza, Hiszpan 26lat, grał u nas kilka lat, występował jako środkowy obrońca ale świetnie sobie radzi jako prawy obrońca, uwielbiałem go w Barcy, normlanie kosztował by nas około 30mln ale mamy procenty więc cala transakcja zamknęła by się w około15-20mln
9. Ola Aina, Nigeryjczyk, któremu latem wygasa kontrakt gra w świetnym w tym sezonie Nottingham Forest, radzi sobie znakomicie, ma 28lat.
10. Ten Brazylijczyk z Flamengo, nic o nim nie wiem więc się nie wypowiadam, wiem, że jest młody i dosyć dobry.
0
@Barcatroll Rodri ma już wrócić gdzieś teraz na przełomie Kwiecień-Maj, Nico se naprawdę okej radzi w city, Fermina lubi De la Fuente i zawsze sobie dobrze radził w reprezentacji, na igrzyskach był tak naprawdę najlepszy i się bardzo przyczynił do zwycięstwa, Baena jest obłędny, chciałbym go bardzo w Barcelonie, naprawdę klasa, super gracz a jeżeli chodzi o Garcie to nie wiem co u niego, w giornie błyszczał a po transferze nie słyszałem o nim nic.
2
Musi wejść Casado bez dwóch zdań, zastanowił bym się nad Ferranem, oni grają czystą ofensywę i w niektórych akcjach mają dwóch obrońców, przy pierwszej lepszej kontrze Ferran by mógł coś wykorzystać, jest dużo szybszy niż Robert a co najważniejsze szuka miejsca. Robert super mecz ale no uważam, że powinniśmy wpuścić Ferrana. Raphinha i Pedri zajechani, szkoda, że nie ma Gaviego bo uważam, że pomógł by nam w tej sytuacji. Podsumowując jest źle ale nie jest najgorzej, wywiezienie remisu to byłby nie mały sukces.
0
@Barcatroll Jeszcze Rodri, Fermin, Baena, Garcia(z Leverkusen) i Nico z city
1
Ciekawi mnie właśnie taki Neymar pod Flickiem, byłem szczerze na nie jeżeli chodzi o ten transfer ale jednak, za darmo, niska pensja, zmiennik, doświadczenie, ma cel żeby grać na mistrzostwach świata. Jedynym problemem może być to, że może on w zły sposób wpłynąć na Yamala i resztę młodych ,których mamy mnóstwo, ale kto wie? Może historia z Messim i Ronaldinho się powtórzy. Nie wiem co się stanie, ale może to nie takie głupie?
0
Ciekawi mnie właśnie taki Neymar pod Flickiem, byłem szczerze na nie jeżeli chodzi o ten transfer ale jednak, za darmo, niska pensja, zmiennik, doświadczenie, ma cel żeby grać na mistrzostwach świata. Jedynym problemem może być to, że może on w zły sposób wpłynąć na Yamala i resztę młodych ,których mamy mnóstwo, ale kto wie? Może historia z Messim i Ronaldinho się powtórzy. hmmm....
0
Co myślicie o powrocie Cancelo do klubu?
0
Opowie ktoś o tym Ratiu? Widzę, że barca się nim interesuje i coraz więcej mediów o nim mówi.
68
Coś ten Real Betis są zbyt dobrzy dla nas, chwalą nas, ogrywają nam graczy, biorą od nas wyrzutków i jeszcze zabierają punkty białym, spoko ziomki z nich.
1
O co z nim chodzi? 3 kontuzje z rzędu w tak krótkim czasie, co z nim nie tak? Był serio solidnym obrońcą a teraz z tego co widze nie ma nawet co liczyć na ławkę a naprawdę szkoda bo fajnie grał i na obronie i jako pomocnik defensywny, mógłby dużo dać drużynie.
7
Ja tego nie rozumiem, jak piłkarz, który był tak dobry, mógł wszystkie dobre cechy stracić, musi iść na wypożyczenie do klubu, który obudzi w nim dawnego Fatiego, był o niebo lepszy niż obecny Nico Williams, mam nadzieję, że pójdzie na wypożyczenie do jakiegoś hiszpańskiego, małego klubu, gdzieś gdzie mógłby walczyć dla klubu i się odbudować, głupio mówić bo mało takich jak ja, ale ja nadal w niego wierzę.
1
Szkoda, że finalnie Thiago nie jest w naszym sztabie trenerskim, bardzo go brakuje bo to super gość, dobrze zgrywał ekipe, mógł dużo nauczyć naszych graczy.
1
Już lepiej się go pozbyć za te 7mln, żeby odszedł, teraz robi więcej problemów tylko.
1
@Konradowskyy Samuel Eto'o, innych nie lubię ale darze ogromnym szacunkiem Luke Modricia, świetny gracz, elegancki i wcale nie taki chamski jak jego koledzy z drużyny.
0
Śmieszny człowiek, jest taki ulany, że nawet nasz Romeu go ze składu wygryza, niech on wraca do Włoch bo nie moge patrzeć na niego w Hiszpanii.
1
Dla mnie obaj panowie powinni grać podobną ilość minut, niby podobna pozycja ale gra całkiem inna, dużo się różnią od siebie, ja osobiście wole oglądać gre Frankie'go, ale widzę, że jest dużo zwolenników Casado, Hiszpan gra lepiej w defensywie, ale za to De Jong, jest dużo bardziej doświadczony, wprowadza spokój i opanowanie na boisku, jeden i drugi fajnie wyglądają obok Pedriego ale uważam, że z Casado na boisku jest dużo Chaosu, (co ma swoje plusy i minusy) ale ja sam wybieram Holendra.
0
@partymaker czy za wolny? No trochę racji masz ale nie jest jakiś tragicznie wolny, w gironie był tam wystawiany i radził sobie dobrze więc uważam, że można by było spróbować.
1
@urbipl nie mówię o tych piłkarzach, oczywiście Savio, Foden, Gvardiol, Doku, Haaland, Rodri, z chęcią bym ich przyjął ale diennikarze podają tych graczy, których tam wymieniłem do odejścia z city.
2
@Bocheno1 nie mówię o tych piłkarzach, oczywiście Savio, Foden, Gvardiol, Doku, Haaland, Rodri, z chęcią bym ich przyjął ale diennikarze podają tych graczy, których tam wymieniłem do odejścia z city.
1
@Safrani nie ma tam graczy którzy mogli by do nas dołączyć, De Bruyne to za duża pensja, dziadek i dodatkowo formę ma bardzo słabą, Ederson wiadomo, że nie przyjdzie, nie potrzebny nam totalnie, Gundogan, był u nas, uważam, że gdyby został byłoby super, bardzo szkoda, że nie został bo przydał by się nam napewno. Bernardo to jedyny gracz który mógłby teoretycznie przyjść ale ja sam go nie chce, był dużo razy nas blisko, nie chciał przyjść więc pociąg odjechał. Kovacic grał dla Realu, nie jest za dobry i totalnie nie jest nam potrzebny a Grealish to sie nawet o tym wraku nie wypowiadam.
0
Garcia to super gracz, uważam, że mógłby zostać na kolejny sezon, jako super zmiennik, Flick powinien wystawiać go na prawej obronie bo uważam, że spisał by się tam bardzo dobrze, taki zmiennik dla Kounde to byłby skarb. Na ten moment Christensen powinien być pierwszy do odejścia, za to Garcia, Cubarsi i Martinez nie do dotknięcia, Araujo, zależy od jego formy bo Urugwajczyk musi się poprawić, bo inaczej może być z nim problem. Gdyby miał przyjść tu jeszcze Tah, to mamy super defensywę, idealny skład na obronie.
1
Garcia to super gracz, uważam, że mógłby zostać na kolejny sezon, jako super zmiennik, Flick powinien wystawiać go na prawej obronie bo uważam, że spisał by się tam bardzo dobrze, taki zmiennik dla Kounde to byłby skarb. Na ten moment Christensen powinien być pierwszy do odejścia, za to Garcia, Cubarsi i Martinez nie do dotknięcia, Araujo, zależy od jego formy bo Urugwajczyk musi się poprawić, bo inaczej może być z nim problem. Gdyby miał przyjść tu jeszcze Tah, to mamy super defensywę, idealny skład na obronie.
0
Lewandowski i Rapha dzis mega slabo, czekam na Ferrana.
0
Noi chyba po Olmo
3
Olmo to super gość, bez wątpienia nasz najlepszy pomocnik ofensywny ale gdyby nie był aż tak podatny na kontuzje to by było jeszcze lepiej, oby tak dalej.
1
Bez Ferrana nic nie zdziałamy, musi wejść i strzelać, grają wysoko obroną a Torres będzie fajnie wybiegał, Robert dziś nie da rady i powinien zejść.
1
Lepiej go do końca sezonu w tym betisie zostawić, nie kupią go i tak a chcą rekompensaty pieniężnej żeby Roque od nich odszedł, lepiej spieniężyć go w lato, jest szansa, że przez to pół roku Vitor się odpali w tym betisie, zacznie strzelać i będziemy mogli go zostawić lub sprzedać lepszemu klubowi za większą kwotę, jak się nie uda to do Palmeiras latem za 25mln 80% i będzie super sprawa.
0
@Kyonego Uważam, że dobrze mówisz tylko bardziej obstawiam, że Urugwajczyk zagra.
2
Dla mnie
Szczęsny, Balde, Martinez, Araujo, Kounde, Pedri, De Jong, Olmo, Yamal, Raphinha, Lewandowski