1

@RoberDzik Pirlo i David Silva, z dzisiejszych czasów Jamal Musiala, chociaż nikt nie powiedział, że nie przyjdzie, to w to wątpie, marzę o tym utalentowanym Niemcu.

10

Nawet za 5mln, byle się go pozbyć i jego pensji, on chce atletico, atletico chce go, my go nie chcemy, idealnie bierzcie go i jeden problem w głowy.

0

@Moczymorda36 No to dziękuję za odpowiedź, Transfermarkt no czyli ogromna Firma tak napisała a sam miałem wątpliwości co do tego.

0

Nie będe kłamał, że żyje w lekkim stresie z tego powodu, transfer za 50mln a może odejść za darmo, mam nadzieję, że Papcio Laporta ogranie kase bo naprawdę będzie problem, na tik toku Transfermarktu widziałem, że jest opcja wypożyczenia Olmo gdzieś, ale wydaje mi się, że to błędne informacje, Olmo gdy go nie zarejestrują po prostu rozwiąże umowe, jeśli źle mówię poproszę żeby ktoś mnie poprawił.

0

Po prostu powinniśmy go brać i się nie oglądać, jest cudowny, profilem pasuje, chce dla nas grać, będzie wolnym zawodnikiem, akceptuje role zmiennika Roberta, dodatkowo strzela dużo bramek. Kto uważa, że to głupi pomysł go ściągnąć niech napisze mi pod tym komentarzem czemu tak uważa, no David jest po prostu IDEALNY.

1

@BORO_12 Oczywiście, chodziło mi bardziej o to jako napastnik byłby marzeniem bo odejściu Roberta, to są takie moje marzenia, bardzo nie lubię Haalanda, nie chce go w barcelonie, dlatego go tu nie umieściłem, zgadzam się z tobą w 100% powinniśmy podpisać Davida, jest bardzo niedoceniany, rzadko kiedy oglądam Ligue 1 ale czasami się zdarza i dosłownie raz oglądałem mecz Davida, strzelił wtedy gola i oddał sporo celnych strzałów, naprawdę solidny napadzior.

1

@KamQiX Dobry jest teraz trenerem, Flick nam wystarczy.

0

@Kapitan9 Ja sam uważam, że najlepszą opcją jest Lautaro Martinez, mniej kosztowną Isak bądź jego rodak Gyökeres.

0

@Szklaner to jest chyba oczywiste, chodzi o konkretne nazwisko.

0

Jaki napastnik byłby najlepszy dla Barcelony, po odejściu Roberta Lewandowskiego?

0

Zmiennik dla Kounde solidny, ale czy wiem, jest w formie może lepiej żeby grał w celcie.

1

Ja bym brał tego Reinildo, doświadczony w la lidze, darmowy, nie będzie oczekiwał jakiejś ogromnej pensji i fajny zmiennik dla Balde. O Parteyu się nie wypowiem, nigdy nie oglądałem meczu w jego wykonaniu, wolę Kimmicha, ale jak ktoś może to proszę żeby ktoś mi w kilku zdaniach opisał jak gra partey. Z góry dziękuję.

0

Akurat tutaj Christensen do daleka opcja dla Juventus, bliżej pozyskania jest Tomori, Antonio Silva, Badiashile, David Hancko bądź Milan Skriniar, który jest na wylocie z psg.

0

Mam nadzieję, że Atletico kupi Lenglenta.
Ps: w artykule jest błąd, Le Normand kiedyś grał dla Francji, teraz jest już Hiszpanem więc Lenglent to nie jego rodak:)

2

Lepiej nie, wolę poczekać do lata i sprowadzić Taha, lewego skrzydłowego i lewego obrońce, gdyby była opcja sprzedaży De Jonga, ja bym tu widział Kimmicha ale myślę, że nie ma na to szans jak narazie.

2

Dźwignia, innej opcji nie ma :)

1

@zaky274 Ferran nie odejdzie, wolę żeby został bo jest on jedynym fajnym zmiennikiem dla Lewego, odjeść powinien Chritensen, Garcia, Martin, Fati, Torre i De Jong, w ich miejsce Tah, lewy obrońca i Lewy skrzydłowy.

0

@blakkudium Akurat Frimpong jest bardzo solidny i czuje, że fajnie by się u nas sprawdził, jeżeli byłby tu już jego kolega Tah i dodatkowo nasz nieszczęsny De Jong to by go zachęciło, z tego co wiem także Real się z nim interesuje, ale wątpie żeby wybrał ich zamiast nas w takiej sytuacji.

0

@blakkudium Myślę, że gdyby bardzo chciał odejść to Al Hilal by go na spokojnie puściło, wiadomo, że te symboliczne 10mln trzeba by było wpłacić ale na ogół myślę, że napewno by go puścili, sam zainteresowany bardzo chce takiego powrotu.

0

@blakkudium Ja za to codziennie widzę plotki o powrocie Cancelo do Barcelony, wszysycy wiemy, że Joao jest zbyt bardzo ofensywny na prawego/lewego obrońce, więc w takim wypadku on by mógł być tym prawym wahadłem, ale także nie skreślajmy Kounde, uważam, że w ofensywie także sobie dobrze radzi, wtedy miałoby to sens i uważam, że gra na trzech obrońców jest bardzo prawdopodobna.

1

@BORO_12 Oczywiście ale czy Valle by chciał tu wtedy grać? Wątpie, on potrzebuje minut, ja bym zalecał mu wypożyczenie ale tym razem do La ligi żeby się tu jeszcze bardziej ograł, wątpie, że jakaś racjonalnie myśląca drużyna chciałaby Martina, na ten moment to chyba Real Betis by go może wziął, oni lubią naszych graczy np. Bellerin, Abde, Bartra, Roque czy Chadi Riad który właśnie w tym momencie gra w jednej drużynie z Mitchellem, jak już wspomniałem jestem fanem Crystal Palace i taka ciekawostka, Riad bardzo słabo tam gra.

0

@gracianho7 Też jestem ciekawy, mam nadzieję bo Cordero to fajny talent.

1

@AxelF Masz rację, ale wątpie żeby Valle pokazał jakiś niesamowity poziom, lubię go i cenie jego grę i ja już mówiłem nie raz, że to on powinien zostać na ten sezon a Martin dalej powinien grać w Barcy atletic, Valle ma talent ale myślę, że znów przedłużymy z nim kontakt o rok a on pójdzie na wypożyczenie gdzieś tym razem mam nadzieję, że do Hiszpanii.

26

Świetny ruch, tak się składa, że jestem także fanem Crystal Palace i uwielbiam tego gościa, możecie mi wierzyć lub nie, chłopak jest bardzo pracowity na boisku, lubię oglądać jego grę, uważam, że chyba najlepsza opcja dla nas na lewą obronę w tym momencie, tylko szkoda, że z tego co słyszałem w dzieciństwie był za białymi z Madrytu, nie jest to potwierdza informacja ale warto to mieć na uwadze, jest sporo lepszy od Martina, mógłby na spokojnie konkurować o pierwszy skład z Balde. Crystal Palace będzie miało spore wyzwanie żeby znaleźć zastępce na miejsce Mitchella w takiej sytuacji. Już jakiś czas temu chciałem wspomnieć o nim w komentarzach ale pomyślałem, że mało kto go tu zna więc nie pisałem o nim, ale teraz jak jest o nim artykuł to mogę się wypowiedzieć.

0

@jacobFCB Nie oglądałem jego meczy dużo ale wypowiem się, Uważam, że to drugi Araujo, tylko lepszy fizycznie i bardziej doświadczony, z tego co mi wiadomo ma on 195cm więc wyższy nawet od Van Dijka, jest on pokaźnych rozmiarów, gdy był mały był za barceloną, oceniam transfer na 8/10, solidny obrońca, grał już w reprezentacji pod Flickiem i sprawuje się nadal dość nieźle, przychodzi za darmo więc faja okazja.

0

@krol211 Jeżeli Ferran by odszedł, trzeba byłoby szukać nowego napastnika jako zmiennika dla Roberta, Ferran na pozycji środkowego napastnika jest solidny, na szkszydle jest tragiczny tu racja.

0

Oczywiście, że potrzebujemy i to nie byle kogo, Leao, Williams, Lookman lub Sane, uważam, że to są główni faworyci na tą posadę i innych lepszych nie ma.

7

Już myślałem, że Thiago, czekam na jego powrót bo miał bardzo dobry wpływ na drużynę, dalej był młody i dogadywał się z naszymi zawodnikami.

15

Czekam na niego, uwielbiam graczy "typu Busquets"

0

Fajnie, że się stara, jako człowieka go uwielbiam ale piłkarsko tu nie daje rady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?