1

On jest solidny, jest darmowy, jest fanem Barcy, czemu nie?

0

@PietrasCoelho Tak, Mbappe przyszedł za darmo do Realu Madryt, Real zapłacił samemu piłkarzowi i jego agentowi razem około 120mln.

0

Co to za artykuł wogóle, kto normalny tak liczy, biorąc pod uwagę logikę tego artykułu to za Dembele zapłaciliśmy 250mln.

0

Dlatego musimy kupić jakiegoś lewego obrońce, pamiętamy, że Ben Chilwell jest do wyciągnięcia za grosze z chelsea która go już nie chce.

8

Czemu media nie piszą znowu o Torre, jest moim faworytem na Pomocnika ofensywnego w tym meczu, Olmo zagrał by jako lewy szkrzydłowy.

3

@cules100pro Jak dla mnie ma talent, zauważyłem, że dużo lepiej gra w Barcy atletic, gra też w podstawowym składzie Niemiec u19, nie nazwałbym go jakąś wielką "gwiazdą" ale ma predyspozycje żeby nią zostać.

2

Wystawiłbym Fermina lub Olmo na lewym skrzydle.

2

Jeżeli skończy mu sie kontrakt a on będzie chciał do nas przyjść to spoko niech przychodzi, jeżeli trzeba by było za niego zapłacić to bym jednak odpuścił Brazylijski rynek.

2

Ten chłopak zasłużył sobie na gre, nie rozumiem dlaczego Flick nie stawia wogóle na niego, ma już trzy bramki a gra bardzo mało, mam nadzieję, że Flick w końcu da mu szansę na którą sobie zasłużył.

1

@4Fabregas4 Pedri, Fermin, Araujo i pewnie kilku/kilkunastu innych tylko teraz wypadli mi z głowy.

0

@4Fabregas4 W Barcelonie rzadko talenty się marnują.

0

Młody, utalentowany, defensywny pomocnik, jak najbardziej tylko do Barcy atletic narazie.

0

Nie dawno usłyszałem o nim, uważam, że jak najbardziej ciekawy zawodnik, jeżeli chce do Barcelony przyjść to drzwi otwarte, jeżeli woli Real Madryt i chce się zmarnować jak mnóstwo jego poprzedników to niech idzie, decyzja należy tylko i wyłącznie do niego.

0

@Krzysztof1987 Tak, oczywiście, tak powinno być ale lewemu obiecali, że zagra następny sezon w pierwszym składzie.

0

Ja bym zrobił mianowicie tak, że: Podpisujemy Davida jako wolnego zawodnika, on musi się zgodzić na rolę zmiennika na kolejny sezon/dwa sezony, wtedy dostaje wystarczająco minut np. w 70 minucie zawsze schodzi Lewy a wchodzi David, wtedy Kanadyjczyk na spokojnie się ogra i będzie mógł po tym sezonie/dwóch sezonach wskoczyć w buty Polaka, a drugą opcją jest to, że: Kanadyjczyk będzie po prostu lepszy od Polaka, wtedy Lewandowski zostaje na ławce i po sezonie odchodzi z klubu na spokojną emeryturę a David zostaję naszym napastnikiem nr 1 i nie będzie trzeba sprowadzać Haalanda lub Gyökeresa.

1

Liczę, że Sevilla go wypożyczy i da mu grać, może coś z niego będzie ale powątpiewam w to.

3

Od dawna chciałem Moleiro w Barcelonie, myślę, że fajny zawodnik, dużo wcześniej nawet rok-dwa lata temu chciałem go tu a widzę, że jest możliwość teraz.

5

Ogólnie, fajny zawodnik, dobrze, że dostaniemy to 50% przy sprzedaży, jeżeli miałby dobrą formę to nawet i za 20mln pójdzie a wtedy dostaniemy 10mln więc spoko cenę.

0

Ja bym go wziął, dobre warunki fizyczne, doświadczony ale nie za stary, taki kontrakt na 3lata na spokojnie, jeżeli chodzi o pensje to myślę, że nie będzie jakaś wygórowana, myślę, że podobna pensja do Christensena.

1

Darvich to fajny gracz, ma duży potencjał, lubię go, myślę, że ma szanse coś tu osiągnąć.

0

@waletpl Tak ale akurat może pomóc to, że wygasa mu kontrakt a Barca będzie chciała dostać jakiekolwiek grosze za niego.

0

Takie 65min to idealne i odpowiednie dla De Jonga, niech gra w tej kadrze ale nie za dużo.

0

Przed chwilą zobaczyłem tą informacje na Instagramie i odrazu przyszedłem tu, nie możemy go sprzedać, jest to naprawdę solidny defensor, nigdy nie robił problemów, był bardzo dobry, nawet do rotacji on się po prostu przyda. Powinniśmy jak najszybciej przedłużyć mu kontrakt, szkoda marnować takiego gracza, nigdy nie był moim ulubionym ale zawsze fajny chłopak, lubiłem go. Mam nadzieję, że to nie prawda.

0

@waletpl Jeżeli by go zmusili to by nie miał opcji, myślę, że jest to możliwe ale nie byłoby to łatwe.

3

Cieszę się, Bask zdecydowanie na to zasłużył, to co pokazuje w Barcelonie dobrze o nim świadczy, sądzę, że jest najlepszy na świecie na tej pozycji.

1

Nie chcę Kanadyjczyka w Barcelonie, lepiej żeby grał Balde bo jest w tym sezonie lepszy od Daviesa.

0

@waletpl Nie wiem, może właśnie taki Bayern, Chelsea czy United a nawet może i Liverpool z Arne Slotem na czele go zabiorą.

7

Widziałem co chłopaczek potrafi, jestem nawet pod wrażeniem, widzę w nim piłkarza do pierwszego składu na długie lata. Miejmy nadzieję, że nie będzie taki głupiutki jak jego starszy brat i się nie zmarnuje.

0

@esem91 Nie rozumiem, nie chodzi mi o dzisiejszy mecz tylko ogólnie, że jest na barce za słaby.

22

Nie no nie okłamujmy się, jest to bardzo dobry zawodnik ale nie na Barcelone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?