Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoko opcja, z tego co pamiętam Barca była nim już zainteresowana kilka lat temu gdy wchodził w profesjonalny football, jest to gracz wyróżniający się siłą od Bernala, Casado, De Jonga, Gaviego czy Pedriego. Niestety znając życie nie wygramy z Arsenalem o niego.
0
Ja bym dziś zaczął Ferranem zamiast Fermina, Fermin w tym sezonie jest naprawdę słaby w porównaniu do zeszłego sezonu, mam nadzieję, że zagra w końcu Araujo, ale jakby zagrał Garcia na środku obrony to bym się nie obraził, chociaż przegraliśmy z Leganes to Eric miał solidne spotkanie, dobra decyzja, że gra Gavi, miałem szczerą nadzieję, że to on rozpocznie ten mecz.
0
@Barcatroll Zapomniałem Leao, Williams i Lookman dopiero czwartym wyborem byłby Sane, uważam, że sane jako zmiennik byłby dobry, Leniwy jest tu się w 100% zgodzę ale uważam, że gra dość fajny i agresywny Football, więc nadałby się tu.
0
Jak się nie uda z Williamsem lub Leao to on powinien być faworytem.
0
Jednym z najlepszych w lalidze? Chłop obok Viniego i Salaha jest najlepszy na świecie.
1
@waletpl Fati jest zniszczony, to jest już wrak piłkarza, z nim nic już się nie da zrobić.
0
Można tylko pomarzyć, ale chyba każdy by chciał taki transfer, nie mamy środków finansowych ale po prostu marzenie.
0
Rashford to świetny gracz, zniszczony w Manchesterze ale myślę, że Flick by go odbudował, fajny zawodnik, z tego co wiem to ma 26-27lat to jeszcze dobry wiek.
0
@OldMc84 Zarząd Manchesteru jest chętny sprzedać Rashforda a sam zainteresowany oznajmił, że chce spróbować czegoś nowego w karierze. (Info od Fabrizo Romano na Instagramie więc myślę, że bardzo wiarygodne)
0
Może być, jak najbardziej, chociaż wolałbym jego kolegę z drużyny Vandersona.
0
Ciekawosta: Roque i Lewandowski nie obserwują się na Instagramie, czyżby jakaś sprzeczka?
1
Eric, to ważne spotkanie dla ciebie, musisz udowodnić, że na tej pozycji jesteś najlepszy i, że warto ci zaufać, wierzę w niego bo to dalej dobry obrońca.
0
@normasubiektywna Napisałem jasno, że "lepszą opcją jest PRAWY OBROŃCA Monaco Vanderson" uważam, że Fort jest lepszy jako lewy obrońca i to on powinien być zmiennikiem dla Balde a dla Kounde właśnie wcześniej wspomniany Vanderson. Vanderson jest chętny do opuszczenia Monaco i dołączenia do jakiegoś giganta.
3
Nie, lepszą opcją jest prawy obrońca Monaco Vanderson.
0
Dobry zawodnik, powinien dostać szanse gry w pierwszym składzie w pucharze króla, kto wie może będzie lepszy od Fatiego.
0
Czas pokaże jak z jego grą po kontuzji, jutro mam nadzieję, że dostanie już kilka minut, nie będe kłamał, moim ulubionym zawodnikiem Barcelony obecnie jest Araujo i nie chciałbym żeby odchodził, wręcz przeciwnie chciałbym żeby grał tu bardzo długo, chodź może inteligentny jak Martinez to on nie jest ale Inteligencja i doświadczenie Martineza, lewa noga i młody wiek Cubarsiego, Agresja i zawziętość Araujo i Fizyczność Taha może skutkować naprawdę najlepszą obronę świata, oczywiście mamy także Garcie i christensena ale finalnie myślę, że ta dwójka opuści barwy Dumy Katalonii, szkoda by było trochę Christensena bo fajny facet, nigdy nie sprawiał problemów i zawsze był solidny, ale jakoś czuje to, że Flick za nim nie przepada i to on odejdzie.(Pamiętajmy, że dą inne równie fajne nazwiska na środek obrony takie jak Mosquera z Valenci, która prawdopodobnie spadnie a on będzie mógł rozwiązać umowę.)
0
To może nie trzeba szukać jakiegoś Davida, Gyökeresa czy Marmosouha jak mamy tu takiego napadziora.
1
W końcu został wspomniany Vanderson, facet naprawdę jest podobny do Daniego Alvesa, to prawda co napisano w tym artykule, miałem zaszczyt oglądać wielkiego Alvesa i oglądałem również kilka meczy Monaco i Vanderson to solidny prawy obrońca, mamy tam Forta ale hiszpan równie dobrze może grać na lewej obronie gdzie według mnie prezentuje się lepiej ale to tylko moje spostrzeżenia, na ten moment możemy także wypróbować na tej pozycji Garcie, grywał czasami na tej pozycji w gironie więc może by tam odpalił, kto wie.
0
@Hogart Borussia nie dała by tak dużo za niego, nikt by za niego tyle nie dał, 20-30mln max bo nikt nie będzie chciał gracza który nikt nie gra i ma tak wysoką pensje.
3
Potrzebujemy skrzydła, nie koniecznie lewego ale musimy się wzmocnić, jest kilku kandydatów: Williams, Salah, Leao, Malen, Lookman, Zhegrova, Kvara, Baena i Diaz, obecnie w najlepszej formie z pośród wymienionych jest Salah i Diaz, Salaha myślę, że na ten moment możemy skreślić, Diaz jest bardzo ważnym elementem w układance Arne Slota więc on też out, potrzebujemy zawodnika w przeciwieństwie do Raphy, więc Kvara I Baena także odpadają, więc Williams, Leao, Malen, Zhegrova, Lookman. Zhegrova i Malen to jednak nie ten poziom. Więc Lookman, Leao lub Williams, Lookman dla mnie ideał ale na ten moment myślę, że Laporta nie skusi się na niego więc Williams lub Leao i o to jest pytanie, drużyna wolała by Williamsa, Leao ma ego top i mógłby zniszczyć nam tym zgraną drużyne, Williams myślę, że jest najbardziej realny z nich. Fajnym pomysłem też jest Gittens z Borussi, ale wątpie, że on jest w zasięgu.
0
W Ajaxie był świetny, tu nie daje rady, to nie miejsce dla niego, można spróbować jak w 100% wyleczy swoją kontuzje dać mu szansę jako pomocnik ofensywny za napastnikiem, jak dla mnie to jest jego pozycja, czas pokaże, jeżeli dobrze by tam grał to raczej został by do końca kontraktu, jeżeli słabo jak dotychczas, powinniśmy wystawić go za niską cene około 20-30mln i może ktoś się cudem pi nie go zgłosi.
0
@BORO_12 Racja, zapomnialem, jest może jakaś szansa, że Teh Hag obejmie dobrą drużynę i go stąd zabierze. (Szansa jest znikoma)
0
Nie wiem czy jest obecnie jakiś klub który by go kupił? Myślę, że po za United i Arabią saudyjską nikt nie byłby zainteresowany jego usługami.
0
Muszę przyznać, że niestety nie mogłem dziś obejrzeć tego meczu, ale z tego co widze po komentarzach to tragedia, proszę aby ktoś w skrócie opisał mi to spotkanie.
0
@Michael27061990 Pedri w tym meczu nie zagra, zagra Gavi od pierwszej minuty.
0
Lepiej nie, 15-16mln brutto to za dużo, lepiej znaleźć inne opcje typu Cucurella czy Ben Chilwell.
0
@BORO_12 Dominguez dalej jest młody, dalej może odpalić.
0
Operacja na 5+ ale jednak jest to "ale" co się stanie wtedy, będziemy mieli Cubarsiego, Araujo, Christensena, Martineza, Garcie, Domingueza i w takiej sytuacji Tah'a więc naprawdę jestem pewny, że ktoś odejdzie, tylko kto??
5
Jestem wręcz pewny, że strzeli Roque albo Abde albo obaj na raz, Abde odda szacunek i nie wykona żadnej cieszynki a Roque wręcz przeciwnie, będzie celebrował swoją cieszynke Tigrinho albo tak jak to robił Joao Felix.
3
Ja bym odpuścił w następnym meczu Olmo, któremu forma spada a właśnie postawił był na De Jonga ofensywniej, to jego pozycja i pokazałby klase w tym meczu.